З якою навіскою дробі краще купувати/робити патрони

Микола ARMS

Мисливець
Доброго здоров`я! Підкажіть більш досвідчені мисливці, з якою навіскою дробу краще всього брати патрони? В магазині великий вибір від 24 до 36г пропонують але перед тим як купувати вирішив запитати поради. Рушниця 12кал, п/а.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Як на мене, 32г буде достатньо, але залежить від того на кого будете полювати. На перепела достатньо і 24г. головне щоб автоматика спрацювала.
 

василь довжик

Слідопит
Користуюсь 36.І міняти не збираюсь.Рушниця НЕО-12.Крякві подобається,зайчику теж.А от більш такі як голуб,перепел думаю і 32 з головою.
 
Останнє редагування:

KFoR

Зброяр
Ще підкажіть на качку берете патрони в контейнері чи без??
Контейнери придумали не для кучності(тільки деякі зних по своїй конструкції можуть це зробити). Ширина снопа не зміниться, а буде залежати від дульного звуження. А от те що пластиковий стакан захистить дріб від стирання по каналу ствола це факт. щоб не зміщувався центр осипу потрібно розривати перемички стаканчика, тому самокрут форева :)
 

Микола ARMS

Мисливець
Контейнери придумали не для кучності(тільки деякі зних по своїй конструкції можуть це зробити). Ширина снопа не зміниться, а буде залежати від дульного звуження. А от те що пластиковий стакан захистить дріб від стирання по каналу ствола це факт. :)
А які саме контейнери чи патрони контейнерні можуть зробити більшу кучнісь? «щоб не зміщувався центр осипу потрібно розривати перемички стаканчика, тому самокрут форева» Та тут ви хочете сказати, що якщо розірвати перемички то дріб полетить кучніше чи навпаки? Буду вдячний за відповідь
 

KFoR

Зброяр
А які саме контейнери чи патрони контейнерні можуть зробити більшу кучнісь? «щоб не зміщувався центр осипу потрібно розривати перемички стаканчика, тому самокрут форева» Та тут ви хочете сказати, що якщо розірвати перемички то дріб полетить кучніше чи навпаки? Буду вдячний за відповідь
Кучність можуть збільшити нерозрізні контейнери по типу g tube.
Ви не уважно читаєте. П/к з розрізними листочками на кучність не впливають. А от якщо якісь перемички розірвуться, а якісь ні то відбудеться зміщення центру осипу відносно точки прицілювання. Тому перемички бажано розривати
 

Homa

Снайпер
Для більшої кучності краще використати буферну суміш (крохмаль, коркову суміш), але то для крупніших номерів дробу.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Для більшої кучності краще використати буферну суміш (крохмаль, коркову суміш), але то для крупніших номерів дробу.
При використанні крохмалу, зменшується кількість шроту в набої, пропорційно ваги крохмалу
 

василь довжик

Слідопит
Хорошу кучність дасть не лише буферна суміш.Щоб ціого досягти є багато моментів.Наприклад один з,якщо не согласований шріт,кучність не чекайте.
 
Зверху