ИЖ-Б-47

Рітос

Новачок
Шановні учасники форуму, підкажіть будь-ласка орієнтовну вартість рушниці ИЖ-Б-47 12 кал., механізми працюють відмінно, люфтів немає, не вдалося сфотографувати стволи з середини, там в обох стволах раковини, вага рушниці 3380 г , решта на фото. Рушниця зареєстрована в Черкаській області.
 

Вкладення

Останнє редагування:
Шановні учасники форуму, підкажіть будь-ласка орієнтовну вартість рушниці ИЖ-Б-47 12 кал., механізми працюють відмінно, люфтів немає, не вдалося сфотографувати стволи з середини, там в обох стволах раковини, вага рушниці 3380 г , решта на фото. Рушниця зареєстрована в Черкаській області.
Смотря какие раковины, если не критические , учитывая состояние да и саму модель , и при условии желающих приобрести 1500 - может 2000-2500 грн. В зависимости от состояния внутри стволов опять же.
 
Останнє редагування:

Рітос

Новачок
Так і є, а найточніший бій кулями "діаболо" та "турбіна" - куди прицілився туди й летить
 

kef

Зброяр
Ви краще надайте опис відносно реставрації самої рушниці. Бо життя вона побачила .судячи з прогарів навколо бойків не зовсім доброго і люфт мав би бути. А те що кулі летять в сторону цілі це немає жодного відношення до ціни. Яка буде мінімальною для такого стану. Та і сенсу немає купувати чи продавати. Залиште її для себе. Бо рестарація стане дорожче самої рушниці в рази.
 

HOWA

Слідопит
В мене на ІЖБ-46, к16, ( старшому брату Вашої ИЖБ-47) прогарів навколо бойків немає. В стволах є невеликий "сип". З ремонту -замінювались бойові пружини, відновлювалось дерево. Попередній господар все ж чистив та змащував ( інколи :) , після полювання, та прийняття "вогняної води" ). Я теж її останніх років зо 30 чищу та змащую. "Вогняну воду" правда не приймаю. Отож бо й прослужила вона достатньо, ще думаю сину трохи послужить.
 
Останнє редагування:

Рітос

Новачок
Я змащую та чищу 9 років, але з "попєрєдніками" Вам пощастило більше ніж мені. Замінив дерево, та при всьому бажанні зворотнього процесу корозії, яка вже є, мені, нажаль, не досягнути...
 

Виталя

Снайпер
За сто долларов,мой знакомый купил такое же ружье,но намного в лучшем сохранение...
 
Останнє редагування:
Зверху