ИЖ-27 или ТОЗ-34???

Володимир0504

Слідопит
Так пане Констянтин гарна рушниця, трохи не по карману в даний конкретний момент, але дякую за пропозицію. А так з вашого асортименту A Zoli найбільш до душі, але подібну по параметрах рушницю взяв по обміну, щоб не заморочуватись з продажем свого ружжа. Щось для лісових полювань (на свиню дику) цікавить...
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Так пане Констянтин гарна рушниця, трохи не по карману в даний конкретний момент, але дякую за пропозицію. А так з вашого асортименту A Zoli найбільш до душі, але подібну по параметрах рушницю взяв по обміну, щоб не заморочуватись з продажем свого ружжа. Щось для лісових полювань (на свиню дику) цікавить...
Не пам’ятаю,щоб я вам цю рушницю пропонував...
А Золя вже під задатком...
Для лісу,для загонних польовань,маю МЦ 20-01 штучника,вихвалив її для стрільби жаканом,якщо б продав всі свої рушниці,то з нею б розпрощався в напослідніший момент...
Але то таке,віддалилися від теми ІЖ 27/ТОЗ 34
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
А что в стрельбе из горизонталки не так ???
Не лягає в руку,не можу попасти по бігучому,наприклад,зайцю...
Цього літа спеціально взяв на перо на відкриття в Укр,був гарний льот,а качка падала 1 з 4/5...
Закинув цю ,,затєю,,все життя прополював з поєдинкою,п/автоматом і вертикалками,досить...
Не моє то-горизонталки...
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда

Володимир0504

Слідопит
Ця модель лише 20 калібру
Дуже легка,для загонних полювань на копитного саме то
І стрільба кулею,ну просто бомбезна...
Мій рекорд з неї,кнур на майже 210 кг,всі 3 жакани в ціль...
Я думав під поєдинкою ви маєте на увазі ще якусь переломку типу ИЖа 17 - го. Тепер зрозумів дякую.
 

beton2464

Мисливець
Що краще ИЖ-27 чи ТОЗ-34 не знаю,так як подобаються виключно горизонталки. Але знаю один факт в 1987-90роки новий ИЖ-27 коштував 250-270 рублів ТОЗ -34 335-410 руб Зараз,коли прйшли роки на форумі картина приблизно така: ИЖ-27 в хорошому стані 14-15 тис грив. ТОЗ-34 10-12 тисяч гривнів. Значить ИЖик все-таки кращий. Це моя думка
 
Зверху