ИЖ 54 глазами владельца

Володимир0504

Слідопит
Жартую звичайно, сам хочу иж 54, придбати. А так з брандтрубками як на мене більш антуражно виглядає колодка. По функціоналу не знаю то треба у бувалих питати. Вам вдалої операції по придбанню зброї.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Рушниця то витримає за рахунок конструкції замка але наслідки залишаться...Метал є метал...І буде вона поступово руйнуватися...Рушниць іжів 54 бачив і з дутими стволами і відірваними планками. Сам користувався даною рушницею і знаю що і як...Більше ваги шроту як 33 гр..ніколи не брав ....І якоїсь над потужної сили бою не бачив...
Щоб покращити баланс рушниці зробили стволи короткими до 73 см...Я добавляв свинець в приклад щоб гарно лягало на вскидку....таким чином забравши перевіс стволу в центр колодки...
Але це не є вихід....Старі іномарки зроблені для полювання на конкретну дичину ...і ніхто навіть думки такої не мав що рушниці з якими полюють на пернату дичину .будуть в срср використовуватися під час полювання на кабана патронами спорядженими кулями чи картеччю...Для такого полювання є штуцера.трійники.нарізна зброя...Тому то в союзі напевно цим не переймалися.що і як ..та створили на заводі Іж таки собі універсальні рушниці .пожертвувавши балансом.вагою та прикладистістю...
Баланс в рази кращий і бій в Іжа 26 ніж в 54 .навіть по даних вписаних в паспорт для відстрілу .Але кожен робить власний вибір що кому до вподоби...
У мене в арсеналі є і штучний иж-54 і иж-26 і иж-27еє то бій самий кучний у 27 я з ним полюю 1-2 рази в рік не дуже прикладисте. Подобається бій иж-26 особино пульою Іванова на 50м і полу кар 6.1 на 35м у листок А1 попадав весь заряд 21шт, з ним полюю постійно і на утю і на косого.
А иж-54 сподобався кучністю на 50м пулями Іванова і Маєра 16к, ще гарна кучність номером 3 і 0... ну важкувате хоча я його беру на копита і інколи на утю і косого.
Жалко штучніка убивати, хотів ще купити ату полу автомата ну боюсь що буде у сейфі пилюкою припададь.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
У мене в арсеналі є і штучний иж-54 і иж-26 і иж-27еє то бій самий кучний у 27 я з ним полюю 1-2 рази в рік не дуже прикладисте. Подобається бій иж-26 особино пульою Іванова на 50м і полу кар 6.1 на 35м у листок А1 попадав весь заряд 21шт, з ним полюю постійно і на утю і на косого.
А иж-54 сподобався кучністю на 50м пулями Іванова і Маєра 16к, ще гарна кучність номером 3 і 0... ну важкувате хоча я його беру на копита і інколи на утю і косого.
Жалко штучніка убивати, хотів ще купити ату полу автомата ну боюсь що буде у сейфі пилюкою припададь.
Опичатка иж-27ем.
 

Witamin

Мисливець
Зверху