ИЖ 54 глазами владельца

kef

Зброяр
Ну как бы " универсальность " - не совсем плохое качество, и не только для оружия ........
Так нащо тягати на полювання куликів чи фазанів тяжелезну рушницю ,якщо для того є рушниці під дану дичину ?;):D.
Моє таке бачення. :)
 

Копатыч

Зброяр
Так нащо тягати на полювання куликів чи фазанів тяжелезну рушницю ,якщо для того є рушниці під дану дичину ?;):D.
Моє таке бачення. :)
слабоватые "аргументы" .....:(:(:(
ведь для охоты на "болотную" мелочь и фазана ...., вполне подойдет ружье с сужениями " 0.00" и "0.25" и длинной труб .... до 710 .... к примеру ...
у того ружья, что я привел в пример ..... довольно таки НЕ комфортная отдача на 32 граммовом патроне :confused::confused::confused::cool::cool::cool:, а на 28 граммах - отлично.
 

kef

Зброяр
Це теж саме .що заміряти патронник іжів 58 в 16 к. Перших випусків та іжів з приставкою М...У яких патронник як в гармати. ;)
 

kef

Зброяр
слабоватые "аргументы" .....:(:(:(
ведь для охоты на "болотную" мелочь и фазана ...., вполне подойдет ружье с сужениями " 0.00" и "0.25" и длинной труб .... до 710 .... к примеру ...
у того ружья, что я привел в пример ..... довольно таки НЕ комфортная отдача на 32 граммовом патроне :confused::confused::confused::cool::cool::cool:, а на 28 граммах - отлично.
Аргументи залізобетонні . Визнайте це .;):D. (я про Іж 54).
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ну как видите потчемуто не получается загрузить?
Мне вот просто интересно: стволы у ИЖ-54 с 730 мм длиной и диаметров в 18,2 мм такие же, как и у ИЖ-26?
У 750 мм ИЖ-54 стволы абсолютно другие! И по длине, и по диаметру ( внутреннему и наружному, что видно по предоставленному фото), и по толщине стволов, что в патроннике, что на срезе!
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Может я один такой здесь, но я не понимаю что нам дает и о чем говорит разница в толщине дульных срезов стволов иж 54 и иж 26.???
Неужели от того что если у ижа 26-го стенки ствола тоньше чем у иж 54 так их и разорвало больше чем у иж 54???
У некоторых иж 26 на колодке указано до 750 кг/см, а у некоторых до 700 кг/см. точно так же и у иж 54. Ну и что из этого??? Они что по прочности не одинаковые??? (Имею в виду стволы одной модели или иж 26 или иж 54 которые на 700 кг/см и 750 кг/см)
Ну прям как малые дети. Ну не будете ж вы сознательно сунуть даже в иж 54 патрон с навеской пороха 4гр. и дроби 35гр. (потому что это ж иж 54, оно ж крепкое, выдержит).
Если приложить к д/с иж 54 д/с какого то немчика то будет еще тоньше и что из этого??? И если приложить итальянца нового образда то тоже будет тоньше дульный срез чем у иж 54, так это что говорит о том что иж 54 крепче итальянца-который и под магнум и под стальную дробь и испытан давлением далеко за 1400 БАР. да и бой будет не хуже.
Я не стебаюсь и никого не подкалываю говорю так как есть и как я это все понимаю.
 

beton2464

Мисливець
Мне вот просто интересно: стволы у ИЖ-54 с 730 мм длиной и диаметров в 18,2 мм такие же, как и у ИЖ-26?
Скорее всего у ИЖ 54 со стволами 730 стволы индентичны со стволами ИЖ 26 и отличаются только "гринером" и длинной подствольного крюка.выпуск 54 закончился в 1969 том а Иж-26Е начался тоже 1969
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ну прям как малые дети.
Охотники- это и есть взрослые дети!;)
Иначе- что мы здесь все забыли на форуме, учитывая тот факт, что каждый из нас, более-менее, умеет охотиться и мало-мало что-то, иногда, даже добывает к столу?
Ну, а по поводу сравнения ИЖ-54 и его прямого наследника ИЖ-26, так просто интересно! Что изменилось и в какую сторону.
А у человека beton2464 появилась прекрасная возможность сравнить эти две модели.
Спасибо ему за то, что он этой информацией, для общего развития, делится и с нами.
Почему бы и нет?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Скорее всего у ИЖ 54 со стволами 730 стволы индентичны со стволами ИЖ 26 и отличаются только "гринером" и длинной подствольного крюка.выпуск 54 закончился в 1969 том а Иж-26Е начался тоже 1969
Что в очередной раз подтверждает, что ИЖ-54 (750мм) и ИЖ-54 (730мм)-это две большие разницы ( и два абсолютно разных ружья со своими, особенными, ТТХ) ! Которые сравнивать и отождествлять будет совершенно неправильно.

Кстати, это может быть и ответом на поставленный выше вопрос:
Может я один такой здесь, но я не понимаю что нам дает и о чем говорит разница в толщине дульных срезов стволов иж 54 и иж 26.???
 

kef

Зброяр
Ну це ж не першо-квітневий гумор !;) У кого грубший ствол !:D:p . Різниця очевидна навіть наочно без фото.:).
Можу відкрити таємницю.що в Іжа 26 може бути кращим бій а ніж у іжа 54 з 75 см.трубами. ;) І навпаки :D
 

Varjag229

Слідопит
Мене взагалі дивує, як колишнього власника експортного Іж-26, що хають його бій шротом, порівняно з тим же Іж-54 з 750 мм та 18,5 мм (аналогічно хають бій Іж-27 (18,2 мм порівняно з ТОЗ-34 (18,5 мм) та Іж-59 (750, 18,5 мм)).
Як німець зі сверловкою 18,2 - 18,3 мм мм - хвалебні оди на рахунок різкості та осипу. Старі Беретти, Бенеллі або турки з 18,3 мм та 5 см чоками - теж не скаржаться на бій, а ось бій Іж-54 з 730 мм (18,2) та Іж-26 (при цьому кажуть, що нормальний у Іж-58, 43) - поганий.
Підберіть патрон під свою рушницю і буде все нормально, принаймні, не гірше, ніж записано у паспорті про кучність або має давати у відсотках звуження 0,5 мм та 1,0 мм.
Всі радянські двустволки були універсальні, що дають посередній бій шротом і картеччю та придатні для стрільби кулями. Вони розраховані на посереднього стрільця.
Іномарки - часто сконструйовані під конкретний вид полювання шротом. Для кулі в Європі та США вже давно використовують нарізну зброю.
П.С. Негативний відгук про бій шротом Іж-54 з 750 мм трубами читав на Ганзі в темі про дешевого італійця - Sabatti Airone. Власник обох цих рушниць стверджував, що довго підбирав патрон для Іж-54 і то він давав пристойний бій шротом лише на окремих номерах. Айрон же його вразив гарним боєм на всіх номерах.
 

Hunter 79

Слідопит
Мене взагалі дивує, як колишнього власника експортного Іж-26, що хають його бій шротом, порівняно з тим же Іж-54 з 750 мм та 18,5 мм (аналогічно хають бій Іж-27 (18,2 мм порівняно з ТОЗ-34 (18,5 мм) та Іж-59 (750, 18,5 мм)).
Як німець зі сверловкою 18,2 - 18,3 мм мм - хвалебні оди на рахунок різкості та осипу. Старі Беретти, Бенеллі або турки з 18,3 мм та 5 см чоками - теж не скаржаться на бій, а ось бій Іж-54 з 730 мм (18,2) та Іж-26 (при цьому кажуть, що нормальний у Іж-58, 43) - поганий.
Підберіть патрон під свою рушницю і буде все нормально, принаймні, не гірше, ніж записано у паспорті про кучність або має давати у відсотках звуження 0,5 мм та 1,0 мм.
Всі радянські двустволки були універсальні, що дають посередній бій шротом і картеччю та придатні для стрільби кулями. Вони розраховані на посереднього стрільця.
Іномарки - часто сконструйовані під конкретний вид полювання шротом. Для кулі в Європі та США вже давно використовують нарізну зброю.
П.С. Негативний відгук про бій шротом Іж-54 з 750 мм трубами читав на Ганзі в темі про дешевого італійця - Sabatti Airone. Власник обох цих рушниць стверджував, що довго підбирав патрон для Іж-54 і то він давав пристойний бій шротом лише на окремих номерах. Айрон же його вразив гарним боєм на всіх номерах.
Довжина ствола 710 чи 750 у сьогоденні нівелюється сучасними порохами.
Перевага 750 стволів у іж-54 у правільній соосності патронника і ствола так як вони зроблені з однієї заготовки,методом глибокого сверління , а не ротаційної ковки.
Діаметер канала ствола справа відносна- у серійній зброї радянського виробництва +-0,2 - допуски.
Модель Іж54,Іж12,Іж26,Іж58,Іж27-
,,одного поля ягоди,, а от не зважаючи на модель,знайти у цьому ,,валовому продукті,, ідеальні ,,труби,, щоб збіглися кілька факторів
а) Ідеальна соосність патронника і ствола.
б) Правильна геометрія канала ствола ,перехідних конусів,чоків.
в)Правильна пайка ствола (тіньові кільця ідеально рівні - трубку не потягнуло під час пайки).
г) Правильно зведені стволи під час пайки ствольного блока.
д) Вище перечислені фактори присутні у двох стволах :)
Саме сукупність цих факторів робить бій рушниці-різкість,кучність,рівномірність осипу.
І звісно ж - попадає ложе!
А модель це вже відносні речі - естетика,технологічнісь,вага,живучість і тд...
Якось так.
 

kef

Зброяр
Довжина ствола 710 чи 750 у сьогоденні нівелюється сучасними порохами.
Перевага 750 стволів у іж-54 у правільній соосності патронника і ствола так як вони зроблені з однієї заготовки,методом глибокого сверління , а не ротаційної ковки.
Діаметер канала ствола справа відносна- у серійній зброї радянського виробництва +-0,2 - допуски.
Модель Іж54,Іж12,Іж26,Іж58,Іж27-
,,одного поля ягоди,, а от не зважаючи на модель,знайти у цьому ,,валовому продукті,, ідеальні ,,труби,, щоб збіглися кілька факторів
а) Ідеальна соосність патронника і ствола.
б) Правильна геометрія канала ствола ,перехідних конусів,чоків.
в)Правильна пайка ствола (тіньові кільця ідеально рівні - трубку не потягнуло під час пайки).
г) Правильно зведені стволи під час пайки ствольного блока.
д) Вище перечислені фактори присутні у двох стволах :)
Саме сукупність цих факторів робить бій рушниці-різкість,кучність,рівномірність осипу.
І звісно ж - попадає ложе!
А модель це вже відносні речі - естетика,технологічнісь,вага,живучість і тд...
Якось так.
Но но ..Ви там полегше.:D Іж 54 це супер лазер -смалить.лупить.фарширує все підряд на сотні метрів.;):D:p. Тільки чомусь у паспортах вказують 35 м.для задовільного "бою" рушниці у будь якому виконанні:D;)
 

Hunter 79

Слідопит
Но но ..Ви там полегше.:D Іж 54 це супер лазер -смалить.лупить.фарширує все підряд на сотні метрів.;):D:p. Тільки чомусь у паспортах вказують 35 м.для задовільного "бою" рушниці у будь якому виконанні:D;)

Не ,,чомусь вказують,, , а згідно ГОСТу.
Отклонение центра осыпи дробового снаряда от точки прицеливания на дистанции 35 метров согласно ГОСТ 18406-79 не должно превышать: вверх - 150 мм; вниз - 50 мм; вправо - 75 мм; влево - 75 мм.
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Уже доказано и не одним блогером на ютубе (которые проводили практические стрельбы через хрон, по мишени и т.д.) что длинна стволов имеет значение и влияет на бой ружья!!!
 
Зверху