ИЖ 54 глазами владельца

ТАР

Снайпер
Беззаперечно)
таховським шершнем минулий господар(досвідчений) не попав у дошку ~25*25((
Я с 50 м в доску 25/25 стоя с рук попасть не могу - мушкой такой размер досточки закрываю и не могу толком определить центр , а вот с 40 м. ложу практически пуля в пулю. По бумаге нужно пробовать тогда понятнее получается.
 
Останнє редагування:

yura_kosmos

Новачок
Знатоки, діаметр мушки на ИЖ 54? 2,6 чи 3 мм? Чи якісь інші?

Хто які ставив і може щось перекомендувати чи полаяти виробників?
Дякую
 

Вік71

Снайпер
Наче не зустрічалось в темі наступне: Яка може буть максимально допустима різниця між правим-лівим каналами, в цифрах аби, будь-ласка?
Спортивний інтерес, для встановлення об’єктивної дійсності(в цифрах тепер:) колись вивчали мат аналіз, достовірну різницю і тд)
В мене на 686 BERETTI нижній 18,5 ,верхній 18,4 ! Фото додаю.
IMG-50e1a44419e7e60528656786bbe53c81-V.jpg
 

Вік71

Снайпер
А на що це впливає? Яку різницю відчуваєте при таких діаметрах каналів? Навіщо виробник робить таку різницю?
А на що це впливає? Яку різницю відчуваєте при таких діаметрах каналів? Навіщо виробник робить таку різницю?
Чесно кажучи,ніколи над цим не задумувався. Різниця відчувається тільки в осипі-нижній в мене 0,25 (так званий циліндр з напором), а верхній 0.75 !
 

ТАР

Снайпер
Понял спасибо,а что даст его регулировка?
Он поджимает пружину, должен быть полностью закручен. Вообщем если сильно интересно выкрутите, выпадет пружина, подвигайте флажком и все поймёте. Выставите ее обратно и закрутите винт.
 

вовцюгака

Мисливець
Проміряв чоки св рушниці .17,52 / 17,16.Канал 18,18-18,2(воскова виливка).Найдешевша моя рушничка,але саме з неї я брав зайця-русака шротом 0 на 78м(заміряв далекоміром Бушнель).Шротом 3,6мм до 55 метрів русак без проблем.От такі вони 54-ки.А от мілким шротом 7 1/2 ,та 8 рівних МЦ108Т немає(з мого арсеналу),хіба що ТОЗ57Т,але це з радянських рушниць.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Добрый день кто подскажет зачем в иж54 этот болт
прийшов до лікаря дядько:
- лікарю, я став лисіти і в мене на тім'ячку стала проявлятись шляпка від болта на 24...
лікар оглянув, заміряв - дійсно головка від болта на 24, от і питає:
- скажіть він вас болить?
- нє.
- він вам заважає?
- нє...
давайте викрутимо!
взяв ключ та й викрутив...
знаєте шо сталось з дядьком???
срака відпала! ;)
а по темі - в рушниці гвинти або піни. так мене вчив поважний чоловік, так і я вам кажу
 

вовцюгака

Мисливець
Зверху