ИЖ-54

Schmied

Слідопит
Як ви вважаєте що то за царапини на стволі?
Фото не очень. Категорично судить не берусь, но иногда «нехорошие» ребята там крепят подствольные фонари и тому подобные вещи. Качественные фото проявят ситуацию.
 

Александр1390

Мисливець
Фото не очень. Категорично судить не берусь, но иногда «нехорошие» ребята там крепят подствольные фонари и тому подобные вещи. Качественные фото проявят ситуацию.
Фото ті що в мене є я скинув! Просто проїхати в одну сторону 750км і розчаруватись не дуже хочу! От і скинув сюди щоб ви допомогли чи стоїть її брати за такі гроші!
 

Hunter 79

Слідопит
По бою ??? Покаже тільки відстріл і я б не був настільки категоричним що іменно цей 54й перестріляє цей 58й
Різкість , рівномірність осипу, кучність.
Довжина ствола і діаметер 18,2 мм.одинакові.
54й буде більш живучий.
58й 200-300 грам легший.
Кожному своє!!!
Поки знайшов ,,свій,, 54й то так як писав ,,ИНК,, прийшлося стати власником чотирьох ІЖ-54 .
 

Hunter 79

Слідопит
Цей 54й в нормальному стані і своїх грошей коштує !
А як він вам вкладеться , ляже і як з него полетить- того вам ніхто не скаже і не порадить.
Як полетить дріб ( рівномірність осипу)
Як полетять кулі (зведення стволів)
Того вам ніхто не підкаже !!!
Хочете добру рушницю в рядовому виконанні за невеликі гроші з першої спроби ??? То беріть мішені , патрони, кусок сухої соснової дошки і в перед за орденами))))
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
По фото, стан на його роки супер.
Їхати канешно далеко, але я в своє время коли шукав собі иж54 то трошки по катався, не так далеко але 4 варіанта в руках по крутив а п’ятого вже купив, і купив я його за 1000$ (8200грн) і ні разу не пожалкувала.
Так що як що хочите стати власником добротного, надійного карамультука то на автобус чи була-була кар і вперед.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
На рахунок потертості, то в моєму за 64роки теж є, хоча не так сильно видно.
Потрібно дивитися.
І не забудьте із собою взяти шомпола і парочку йоршиків, нову гільзу без капсуля.
Бо у власників, як у моїх випадках не завжди були.
 

Гобой

Снайпер
Фото ті що в мене є я скинув! Просто проїхати в одну сторону 750км і розчаруватись не дуже хочу! От і скинув сюди щоб ви допомогли чи стоїть її брати за такі гроші!
А так и будет. Я Зауэра "идеального" ездил смотреть за 350 км в одну сторону.
Еслибы продаван не был ровесником моего отца, то фейс я бы ему потпортил.
Кстати ружжо досих пор продается на этом форуме.
Если надумаете ехать, то воспользуйтесь советом выше, возьмите шомпол и поганяйте стволы. В моем случаи сыпь и раковины были замазаны густым маслом.
Для себя решил, буду смотреть ружжа в приделах своей области.
Вы бы бросили эту затею за 750 км.
Нет там шары или какойто редкости, что бы туда перется.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Хочу придбати рушничку допоможіть оцінити! І визначити рік! Зі слів власника в середині дзеркало! Їхати делеко от і хочу знати чого вона коштує, і чи стоїть за нею їхати))
Дайте клич среди форумчан, чтобы Вам не ехать зря в такую даль: пусть посмотрит кто-нибудь по месту! Проще заплатить копейку за осмотр ( компенсировать возможные затраты на проезд), чем вхолостую гонять 1500 км.
 

Fonex

Снайпер
Дайте клич среди форумчан, чтобы Вам не ехать зря в такую даль: пусть посмотрит кто-нибудь по месту! Проще заплатить копейку за осмотр ( компенсировать возможные затраты на проезд), чем вхолостую гонять 1500 км.
Поддерживаю, с языка сняли
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Дайте клич среди форумчан, чтобы Вам не ехать зря в такую даль: пусть посмотрит кто-нибудь по месту! Проще заплатить копейку за осмотр ( компенсировать возможные затраты на проезд), чем вхолостую гонять 1500 км.
можно и так как вариант. Да только если хороший будет тот иж и цена сладенькая то не факт что об этом скажут потенциальному покупателю который интересуется. Там уже от порядочности того кто смотрел будет все зависеть!. :D:D:D:D в общем понимаете о чем я. Шутка конечно:D:D:D:D
 
Останнє редагування:

Stanislav Fursa

Снайпер
можно и так как вариант. Да только если хороший будет тот иж и цена сладенькая то не факт что об этом скажут потенциальному покупателю который интересуется. Там уже от порядочности того кто смотрел будет все зависеть!. :D:D:D:D в общем понимаете о чем я. Шутка конечно:D:D:D:D
Шуткі шутками, а доля правди є.
Бо і таке теж буває в житті..:)
П.С. Так само буває, як по пошті купляють зброю, відправляють "зеленку", а замість "хотелкі" написали другу модель і висилають другу рушницю..:D
Сорі за флуд.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
П.С. Так само буває, як по пошті купляють зброю, відправляють "зеленку", а замість "хотелкі" написали другу модель і висилають другу рушницю..:D
Скупой платит дважды. А в наше время "кидок"-это уже норма жизни в Украине.
Как говорит мой знакомый, т.н. "крутой бизнесмен": если бы хоть одну свою "сделку" я оформлял по закону, то у меня бы ничего не было. А есть у него, в принципе, все...
 
Зверху