ИЖ-54

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
П.С. Так само буває, як по пошті купляють зброю, відправляють "зеленку", а замість "хотелкі" написали другу модель і висилають другу рушницю.
в Пісанії сказано про такий випадок: "Ібо нє х..й!!!"
 

Александр1390

Мисливець
можно и так как вариант. Да только если хороший будет тот иж и цена сладенькая то не факт что об этом скажут потенциальному покупателю который интересуется. Там уже от порядочности того кто смотрел будет все зависеть!. :D:D:D:D в общем понимаете о чем я. Шутка конечно:D:D:D:D
Якщо чесно то я про це думав! І якщо захочуть перехватить то є номер зброї потякій можна знайти всі дані про власника!!! Мені чекати зеленку ще три тижні! З продавцем скажем так домовились що він почекає! А от чи дочекається вона мене це вже інше питання!!!! Може вже її пробили і їдуть за нею)))) ИМХО!
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Якщо чесно то я про це думав! І якщо захочуть перехватить то є номер зброї потякій можна знайти всі дані про власника!!! Мені чекати зеленку ще три тижні! З продавцем скажем так домовились що він почекає! А от чи дочекається вона мене це вже інше питання!!!! Може вже її пробили і їдуть за нею)))) ИМХО!
Ну тут вже залежить від порядочності продавця, якщо нормальний чоловік, він його Вам притримає і нікому не продасть.
Я собі, як брав рушницю, теж давав задаток на оглядинах, а через тиждень уже приїхав і забрав.
 
Останнє редагування:

Александр1390

Мисливець
Ну тут вже залежить від порядочності продавця, якщо нормальний чоловік, він його Вам притримає і нікому не продасть.
Я собі, як брав рушницю, теж давав задаток, а через тиждень уже приїхав і забрав.
Повністю з вами згоден! Людина яка продає не з форуму! І я його особисто не знаю! І скидати комусь гроші не дуже хочеться! Пару раз в житті полисів на деякі кошти більше не хочу))))
 

Александр1390

Мисливець
С Харькова много форумчан, если не найдете, то свистите, там порядочный товарищ живет, попрошу его. За его добросовестность буду ручаться я!
Ок! Я щас звяжусь з продавцем і попробую домовитись! А я в свою чергу покрию дорогу і коньяк вашому знайомому)))
 

Varjag229

Слідопит
Звичайний Іж-54 з 730 мм стволами у нормальному стані. Не переживайте, його у Вас "перехоплювати" ніхто не буде - "овчинка выделки не стоит".))
 

Fonex

Снайпер
Ок! Я щас звяжусь з продавцем і попробую домовитись!
Давайте, если с продавцом договоритесь, я свяжусь со знакомым и обменяетесь телефонами
А я в свою чергу покрию дорогу і коньяк вашому знайомому)))
Ну то вы уже там на прямую, без меня)))))))))
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Давайте, если с продавцом договоритесь, я свяжусь со знакомым и обменяетесь телефонами

Ну то вы уже там на прямую, без меня)))))))))
Тепер головне, щоб коньяк і ИЖ-54 не перехватили..:D;)
 

Александр1390

Мисливець
Оооо, так Вам в Беларусь проще ехать, чем в Волчанск, там этих 54-х...И стоят копейки)))))
Если не в Харькове продавец, знакомый вряд ли вырвется.., пардон.
я розумію, тому притензій до вас нема! Дякую що запропонували допомогу!
 

Fonex

Снайпер
30км через ліс))))))))
Тем более)))))Но Вам именно в Минск придется ехать, чтоб все документы на покупку и вывоз оформить)))Ничего, найдется кто-то, кто осмотрит, я думаю. Да и 54-х с 730 стволами и в хороших сохранах - не так мало всплывает, если что.
 
Зверху