ИЖ-58 12 калибр

Счетовод

Мисливець
Але із-за якихось причин рушниця залишилась на внутрішньому ринку... Все одне не розумію цього попиту на латинські літери. Звичайна валова рушниця і гонитва за "експортними", на мою думку, це відголоски менталітету СРСР.
ЗИ: перепрошую у шановного панства, нікого не хотів образити.
Продавцю вдалого продажу. А рушничка хоч і валова, але добрий робочий інструмент в класичному виконанні.
 

viterec78

Мисливець
Нічого поганого про Іжа 58 не скажу, однак нічим він не відрізняється по різкості бою, від будь-якої рушниці часів СРСР, (звертаю увагу на різкість бою, тобто, "плетка"), я мисливець з 2000 року лише з Іж 58 (хлопці вона Вас не підведе, однак, не чекайте від Неї захмарних результатів).
 

starvin

Мисливець
Дякую "команді форумних "знатоків" за висловлені здогадки. Взагалі-то від того, що хтось зняв пружини ежектора, модель рушниці не перестала бути "МАЕ". Розумники, будете пояснювати своє дозвільнику "що то є те саме ружжо", я ризикувати немаю бажання. ТС зичу вдалих торгів.
 

МИРОТВОРЕЦЬ

Слідопит
Дякую "команді форумних "знатоків" за висловлені здогадки. Взагалі-то від того, що хтось зняв пружини ежектора, модель рушниці не перестала бути "МАЕ". Розумники, будете пояснювати своє дозвільнику "що то є те саме ружжо", я ризикувати немаю бажання. ТС зичу вдалих торгів.
А чим ризикувати небудите щось не зрозуміло?
 

starvin

Мисливець
Зацікавила дана рушниця в плані придбання, але такі "нюанси", як доведення дозвільнику у м. Вінниця, що мисливська рушниця, яка придбана у м. Харків і по суті є моделю ИЖ-58 МАЕ чомусь записана у дозвільних документах як ИЖ-58 не входять в мої плани. На посадах у дозвільній працюють різні люди- одному все одно, аби номер і серія співпадали, інший- буде більш прискіпливий і буде, в принципі правий. Тому моє небажання вгадувати можливі варіанти розвитку подій думаю можна зрозуміти.
 

МИРОТВОРЕЦЬ

Слідопит
Зацікавила дана рушниця в плані придбання, але такі "нюанси", як доведення дозвільнику у м. Вінниця, що мисливська рушниця, яка придбана у м. Харків і по суті є моделю ИЖ-58 МАЕ чомусь записана у дозвільних документах як ИЖ-58 не входять в мої плани. На посадах у дозвільній працюють різні люди- одному все одно, аби номер і серія співпадали, інший- буде більш прискіпливий і буде, в принципі правий. Тому моє небажання вгадувати можливі варіанти розвитку подій думаю можна зрозуміти.
Якщо у вас сидить нормальний дозвільник то запише як треба але щоб перестрахуватись то при купівлі з власником можна домовитись щоб записали як тре.
 
Зверху