ИЖ-58, 16 кл.

Статус
Закрита.

руслан87

Мисливець
Бажаю здоровя. Хотілося б дізнатися у власників даного апарату як характеризує себе рушниця, чи варто мати в своєму арсеналі для ходовок.
 

руслан87

Мисливець
Є на приметі рушничка ИЖ-58 в 16 кл в гарному стані хочу підкупити. Сам зрозумів що бокфлінти не моє, тому інтересуюсь 16 кл.
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
62 року, ствол 720 мм
Рушниця непогана, має кучний бій.
Якщо гарний стан та адекватна ціна купляйте.
Ви повинні зрозуміти що ніякі поради стосовно будь якої рушниці Вам не допоможуть. Треба самому з нею походити, постріляти і тільки тоді Ви зрозумієте чи підходить вона Вам.
З повагою.
 

руслан87

Мисливець
Хотілося б дізнатись які проблеми виникають під час експлуатації, якими номерами дробу себе найкраще характеризує.
Я розумію що підбор дробу для каждого ствола це окрема пісня, но... Хотілося б дізнатись у власників зброї які номера дробу люблять їх рушниці
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Хотілося б дізнатись які проблеми виникають під час експлуатації, якими номерами дробу себе найкраще характеризує.
Я розумію що підбор дробу для каждого ствола це окрема пісня, но... Хотілося б дізнатись у власників зброї які номера дробу люблять їх рушниці
З цією рушницею проблем не виникає, це сама проста і в той же час надійна рушниця.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Бажаю здоровя. Хотілося б дізнатися у власників даного апарату як характеризує себе рушниця, чи варто мати в своєму арсеналі для ходовок.
Ось Вам ціла тема по ИЖ-58 - https://uoor.com.ua/forum/index.php...58МАЕ-ПРОПОНУЮ-ОБГОВОРИТИ-ПОКАЗАТИ-ФОТО.1028/
 

руслан87

Мисливець
шановні колеги, що підскажете по иж-58 в 16 кл., з 750 стволами.
Також пропонують, стан ще не бачив. Хто мав у користуванні будь -ласка відпишітся.
Та прошу надати по можливості інформацію по полюванню з ИЖ-58 16 кл. в різних умовах.
 
Статус
Закрита.
Зверху