Иж 26е чи Иж 43е

Trigal

Снайпер
Самое неудобное в 26-м , это цевьё . Я на своём уменьшил почти как на 54-м стало и сразу всё стало в разы удобней !
Ну вот, а мне в 43-м как раз широкое цевье нравится больше, чем узкое у 54-го ))
Сколько людей - столько и мнений...
 

Вова!!!

Снайпер
Когда то на свой первый 54-й заказал бобровый хвост ,по началу очень нравилось , но после опять вернулся к родному . Продалось с бобровым на ура !:);) Человек до сих пор очень доволен !
 

dubenhanter

Мисливець
Багато в чому можна погодитися на рахунок 26-го- бо дійсно, бій в нього не гірший за 54-ку, але 58 в мене бив краще! Жаль, по молодості здуру зміняв його на Іж-27-1С, про що потім не раз шкодував. Але не зважаючи на те, що моя 26-ка до цього часу шату не має при відносно слабенькому матеріалі колодки, через що її при збиранні 2 рази підганяють, і 26, і 54 мають, на мій погляд, серйозний недолік- бойові пружини. Ви пробували від"єднати приклад? Треба рушницю розбирати мало не повністю, і з відповідним інструментом. А лізти до бойових пружин без досвіду взагалі не варто, бо неправильний рух- і будете мати з однієї пружини два зламки. Розібрати ж 58- вистачить звичайної викрутки, а її спіральні пружини до усадки набагато стійкіші. Бій же і в 54 пізніших випусків, і 26, і 58- має бути приблизно однаковим. А 43- це той же 58, але без потрійного запирання, яке дійсно в нього майже не задіяне!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ну вот, а мне в 43-м как раз широкое цевье нравится больше, чем узкое у 54-го ))
Сколько людей - столько и мнений...
После приобретения своего ИЖ-54 сразу поставил на него широкое, объемное цевье, а родное, узкое и неудобное, спалил в грубке Мастер-туда ему и дорога! Ни разу об этом не пожалел. Да, возможно проиграла эстетика, но! однозначно выиграла эргономика и практичность, ИМХО.
П.С. Правда, Мастер здорово тогда ругался: лучше бы я тебе еще один приклад сделал, чем такой формы цевье! Много трудозатрат, по подгонке, было.
Как показало время- шкура вычинки стояла.
 

huntmaster

Слідопит
ІЖ -26 непогана рушничка. Але , особисто я пошукав би без ежектора. Иж-43 не радив би брати - краще вже пошукати ИЖ-58 без ежектора. А, взагалі - порадив би не поспішати і пошукати ИЖ-54 в гарному стані. На мою думку це найкраща радянська серійна горизонталка. Сам таку маю і міняти ні на що не збираюсь.
 

6011982вася

Новачок
володію иж 43ем 12к 1989р вже 9-ть років стріляв нею все що можна було в наших краях ружьом задоволений.бій негірший ніж у першоі моеі рушниці иж 58 ма на даний час купив ще одну иж 43м 16к 1988р.
 

Sofa1995

Новачок
Всім дякую за допомогу, знайшов і придбав Иж 58 16 калібру
Рушниця мало стріляна, але є невелика сип, думаю якщо вчасно чистити то буде все добре)))
І ціна порадувала,
Пристрою вали трохи, то все влаштовує
 

Panters

Снайпер
Всім дякую за допомогу, знайшов і придбав Иж 58 16 калібру
Рушниця мало стріляна, але є невелика сип, думаю якщо вчасно чистити то буде все добре)))
І ціна порадувала,
Пристрою вали трохи, то все влаштовує
Гарний вибір, вдалих Вам полювань, хай служить !
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Это мой подреставрированый иж 26 (сделал дерево под себя) в прошлом сезоне два выхода на охоту с ним и два трофея. Стрелять стало очень удобно, до этого были досадные промахи. Не зря люди знающие советую повскидывать ружье что бы понять ваше оно или нет. Если не ложится но очень нравится-тогда к мастеру для подгонки ложе!
(Кому интересно есть выше фото этого же ружья до реставрации)
 
Зверху