Иж-27 в 16 калібрі

Vasilko

Новачок
Доброго дня. Допоможіть вирішити задачку. Потрібно замінити приклад ну і відповідно цівйо на иж-27 16 калібру. В Інтернеті повно пропозицій.Але вони всі до 12 калібру. Чи дані комплекти мені підійдуть. І ще, я вирішив брати пластик, які є плюси і мінуси. Дякую
 

LEART

Мисливець
Доброго дня. Допоможіть вирішити задачку. Потрібно замінити приклад ну і відповідно цівйо на иж-27 16 калібру. В Інтернеті повно пропозицій.Але вони всі до 12 калібру. Чи дані комплекти мені підійдуть. І ще, я вирішив брати пластик, які є плюси і мінуси. Дякую
День добрый!!! А почему не хотите под заказ сделать ??? Замену приклада и цевья.
Касательно пластика я лично никаких нареканий не слышал. Только мнения разделяются касательно эстэтики )))
Как по мне то пластик практичнее. Но это ИМХО )
 

Altay1972

Снайпер
Приклады в 16 и 12 калибре одинаковые, одна колодка... Цевья в 16 и 12 кал разные, диаметр стволов разный...если поставить 12 цевье на 16 стволы, вдоль ствола и дерева будут зазоры в 1 мм, что будет не красиво...
 

Vasilko

Новачок
Дякую. І я так думав. А чи можна купити в Україні, не за всі гроші приклад і цівйо, пластик для 16 калібру ?
 

HOWA

Слідопит
Ще потрібно дивитись на рік виготовлення рушниці. Увага! Хвостовики колодки мають різну форму! Отже, вирізи в дереві ложа під хвостовик колодки будуть різні. В продажу звуться - ложа старого зразка, ложа нового зразка.
 

gaudi

Слідопит
якраз іж27 у 16кал.не у 12....одна з найкращих рад.рушниць....також іж57.....дві моделі достойні уваги.....
 
якраз іж27 у 16кал.не у 12....одна з найкращих рад.рушниць....також іж57.....дві моделі достойні уваги.....
Не раз слышал от охотников что действительно в 16 калибре иж 27 золото, а в 12 не камельфо
 

gaudi

Слідопит
Якраз і не ИЖ-27 (і немає різниці, який калібр), а ИЖ-12 - одна з найкращих рад.рушниць. І банально тому, що "дуже вже схожий" на В-25 ;)
що у іж12.що у іж27 16 кал.стволові труби одинакові.....а порівнювати срср зброю із в25.як мінімум некоректно....
 
Зверху