Иж 57 глазами владельца

Budulay

Мисливець
Я маю на увазі не ефективність полювання, а саме бій рушниці. А на рахунок полювання, то наші предки полювали з патиками, загостреними на кінці. І доволі ефективно( всіх мамонтів вибили). Ми з Вами розмовляємо про різні речі.
 

kef

Зброяр
Якщо Ви знаєте .то мамонти не від стріл та списів згинули ;):).
А результати полювання --- здобуття трофею --це і буде кінцевим результатом бою рушниці. Адже так ?;).Чи є якесь інше пояснення ?
 
Останнє редагування:

Budulay

Мисливець
Кінцевим результатом може бути не обов'язково здобуття трофею, а й якісне розбиття (в пилюку) тарілки на стенді. Ви згодні? А я про бій конкретних рушниць. А трофей можна здобути і рогаткою. Саме це я мав на увазі наводячи приклад полювання предків на мамонтів.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Кінцевим результатом може бути не обов'язково здобуття трофею, а й якісне розбиття (в пилюку) тарілки на стенді. Ви згодні? А я про бій конкретних рушниць. А трофей можна здобути і рогаткою. Саме це я мав на увазі наводячи приклад полювання предків на мамонтів.
Не спорьте. И не тратьте свое время впустую. С этим человеком спорить бесполезно. Несмотря на все Ваши аргументы, они все равно не будут приняты во внимание. Какими бы вескими они не были. У человека уже сложился ошибочный стереотип, на уровне подсознания, на слова "Иж-54" и "Иж-57". И они, рефлекторно, вызывают у него негативную реакцию. Будь это даже прославленный ИЖ-54"Спорт".
П.С. Ни слова пысьменныкив, ни владельцев, ни даже экспертов, уверен, в этом случае не помогут.
 
Останнє редагування:

ДОБРИЙ КАРАБАС

Мисливець
Я маю на увазі не ефективність полювання, а саме бій рушниці.
. Здобуття трофею - там и общий труд колектива и собак и фарт и много другого - Будулай им про одно а они уже 57 мые свои попродали - как точно писал тут человек трактовку - Не открыв потенциал - и пишут - Було в мэнээ! - И поетому бой 57го конкретно плюсы и обмен опытом им до лампочки! Було та загуло ! Они как бы этот этап прошли по пути к иж 27 и прочих стоящих кучкой на фото. Трофеи то на эти ружья набежали - значит они круче . Подобраный патрон самокрут ! - Да сь его величеством никто и не спорит! Речь идет о возможностях разных ружей с одинаковым шансом! Ах да- Теперь еще и мамонты :D:D:D
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Супер .:D.Як так зрозумів що тарілки та дичина повинні лише від однієї назви /ІЖ. 57...іж.54 /, одні розбиватись в пил, інші падати замертво.
Якщо Ви з рушниці Тоз 34 .чи ІЖ 58 вполювали зайця на віддалі приблизно 50 м.Це буде гарний постріл-бій рушниці, чи ні ???:)
І де я хоть раз написав .що моделі іжів 57--54 мають не кудишній бій. Проста робоча рушниця. Яких вже залишилось мало в доброму стані. Буде можливість придбати не по космічних цінах,то придбаю знов .
Та і не про полювання в мск Сокіл я писав а про свою тему.;):D.
Бо як писав вище "один спорщік".що я негативно ставлюсь до рушниць моделей ІЖ. :):D.
 

ДОБРИЙ КАРАБАС

Мисливець
Якщо Ви з рушниці Тоз 34 .чи ІЖ 58 вполювали зайця на віддалі приблизно 50 м.Це буде гарний постріл-бій рушниці, чи ні ???:)
Знаю наверняка !!! - Если Мы - вполювали то - куйовый пострил . А если Вы уполювали - то окуенный !!!:D:D:D
 

kef

Зброяр
А це і значить .що не треба падати в запоморочення від назви ІЖ 57 .чи ІЖ 54 .:D.Бо всі гладкоствольні рушниці обмежені боєм до цілі.Це не гвинторізи ;):D.
 

ДОБРИЙ КАРАБАС

Мисливець
Ошибочка ! - Не запаморочення а экстаз реклама - держите линию :D. Потом Иж 54 - это не сюда !!! - Гвынторез - так тоже обмежені в возможностях одного калибра . Или вы о 300м и мелкашке ?:D . Кеф любой старый или лучше сказать бывалый охотник встречал на охоте на пострелушках и тд ружье которое как мне с детства помниться трактовка - тягне - ну на метр но дальше и это даже могут быть ружья одной марки . Ну от достает и все. И патрон одинаковый и марка ружья а БОЙ разный. И все охотники и ценители с большой буквы рубяться за этот метр или чуть больше (ПРИМЕРНО ГОВОРЮ) . Дураку понятно что разница небольшая но она есть! И роль играет и диаметр ствола и дина и форма чека и даже переход с патронника в ствол - если это 12 калибр. (Почитайте литературу об изготовлении стендовых ружей) - и если эти все параметры удачно совпали то вот и будет бой одного ружья лучше другого. ИЖ 57 сняли после 20тыс с производства потому что оно было очень затратным в производстве и поетому вышло очень дорогим для рядового охотничьего ружья . Рядом на прилавке стояли ружья подешевле и 57й не пошел - не брали бо дорого. А сейчас это просто ИЖ . 57 стоил около 300рублей - а курковка примерно 60 - точно цыфры не помню . Постоянство хорошего боя 57го это причина строгости в производстве и малой партии - сделали хорошее ружье но не пошло и прекратили.Но это считаю и к лучшему - осталось только строгое без упрощения в производстве. Фуфла нет не успели. :p. А у дальше многотысячных моделей всякого бывало !!!:p:p:p
 
Останнє редагування:

валентин 65

Мисливець
Курковка стоила--43,50. Горозинталки от 90- и выше. Онемцах, вообще молчу. Одностволка-17 и рядом. И мелкашки были. Гипноз наверное, но маманя силой уводила с культмага когда тудв заходили. Память предков наверное срабатывала:p:p:p:p:D. Не переделаешь:D. С ув.
 

Budulay

Мисливець
Супер .:D.Як так зрозумів що тарілки та дичина повинні лише від однієї назви /ІЖ. 57...іж.54 /, одні розбиватись в пил, інші падати замертво.
Якщо Ви з рушниці Тоз 34 .чи ІЖ 58 вполювали зайця на віддалі приблизно 50 м.Це буде гарний постріл-бій рушниці, чи ні ???:)
І де я хоть раз написав .що моделі іжів 57--54 мають не кудишній бій. Проста робоча рушниця. Яких вже залишилось мало в доброму стані. Буде можливість придбати не по космічних цінах,то придбаю знов .
Та і не про полювання в мск Сокіл я писав а про свою тему.;):D.
Бо як писав вище "один спорщік".що я негативно ставлюсь до рушниць моделей ІЖ. :):D.
Судячи з Вашого уявлення про бій гладкоствольної зброї, для себе зробив висновок, що найкращою гладкоствольною рушницею є ТозБМ, з якої один придурок, стрельнув з переляку і заяць впав замертво. Я був свідком того пострілу. Стріляв нолями, до зайця нарахував 120 кроків. Одна дробина попала за вухо, навіть шкіру не пробила, і він впав замертво. Це буде гарний постріл- бій рушниці, чи ні???
 

Budulay

Мисливець
А це і значить .що не треба падати в запоморочення від назви ІЖ 57 .чи ІЖ 54 .:D.Бо всі гладкоствольні рушниці обмежені боєм до цілі.Це не гвинторізи ;):D.
Так, щоб Ви зрозуміли, полюю я з так званим " гавнотурком" АТА Neo12. Відколи з ним полюю, Иж54 і Иж57 діставав з сейфа щоб почистити і змастити. Через це і продав 54го.Це я так, для роздумів.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
с момента производства, отраженного в паспорте, до момента передачи Роспосылторгом в магазин и приобретения первым владельцем прошло 3 (три!) дня... Мож заказ какой?
Вкрай незручно перед вельмиповажною спільнотою, що ввів в оману стосовно 3-х днів... Даруйте... Наплутав з братових слів. Та і малоймовірно, щоб з Удмуртії до Києва за такий час доправили. То ж не Щербицькому-таки...
 

Вкладення

ДОБРИЙ КАРАБАС

Мисливець
Так, щоб Ви зрозуміли, полюю я з так званим " гавнотурком" АТА Neo12. Відколи з ним полюю, Иж54 і Иж57 діставав з сейфа щоб почистити і змастити. Через це і продав 54го.Це я так, для роздумів.
Роздум тільки один -
 

Вкладення

Varjag229

Слідопит
Пане turist 1945, похваліться фотографіями своєї "заначки".
 
Зверху