Иж 57 глазами владельца

okhorly

Слідопит
Судячи з Вашого уявлення про бій гладкоствольної зброї, для себе зробив висновок, що найкращою гладкоствольною рушницею є ТозБМ, з якої один придурок, стрельнув з переляку і заяць впав замертво. Я був свідком того пострілу. Стріляв нолями, до зайця нарахував 120 кроків. Одна дробина попала за вухо, навіть шкіру не пробила, і він впав замертво. Це буде гарний постріл- бій рушниці, чи ні???
На первой своей охоте выстрелил 2мя нолями ну очень далеко. Глазомер еще не навострил:). Заяц перешел через огромное поле и лег за крылом облавы. Хорошо, что там шел старый и опытный охотник, он за зайкой следил, и поле было чистое. Одна дробинка в почку попала и косой бежал пока кровь не вытекла в бр. полость. Мне потом объяснили, что так не надо делать, доходчиво:). Да, ружье было ТОЗ-Б. Это говорит не о хорошем бое ружья, а плохой подготовке охотника.
 

_brodyaga

Мисливець
Якщо Ви з рушниці Тоз 34 .чи ІЖ 58 вполювали зайця на віддалі приблизно 50 м.Це буде гарний постріл-бій рушниці, чи ні ???:)
А тут вже потрібно декілька варіантів розглядати :
Як від однієї дробини (в любому випадку випадковість, просто повезло) і вистріл був прицільний, то так недолік буде в стволі рушниці крім - не той чок(циліндр наприклад) чи не той набій.
Як попало в ціль декілька дробин, то претензій не буде ні до стрілка, ні до рушниці, ні до набою.
Як може хтось в набої картеч використав по зайчику:D, то одна дробина то буде норма.
 

_brodyaga

Мисливець
П.С.
Колись бачив, як віддаляючийся зайчик впав замертво, після пострілу (я не міряв, стрілок щось рахував) на вскидку до 100м. Цікавість до відстані, моделі рушниці, набою... в мене пройшла, коли зняли шкуру, і побачили що одна дробина влетіла на 3-4 мм якраз в місце де зєднується хребет і череп, звичайна випадковість, повезло мисливцю, як би попало на 2 см правіше, лівіше... чи інше місце, тоді можливо зайчик і впав би, та за тиждень чи два від гангрени чи зараження крові.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Хочу ще доповнити на рахунок письменників, які перечиталися форума, то я згоден з Вами на 100%.Є навіть такі, що завчають на пам'ять окремі пости окремих людей, самі при цьому абсолютно не розуміються на зброї і є абсолютними теоретиками.( Знаю це з власного досвіду спілкування).
Чтобы не повторять судьбу этих форумных писак, раз уж Вы так досконально разобрались в вопросе
Ці моделі можна порівнювати між собою приблизно як слона з паровозом. Ці обидва великі, а інші обидві рушниці. Це все що в них спільного, ну ще довжина стволів. Все інше в них сильно відрізняється, як конструктивно, так і технологія виконання, так і по бою. І саме головне, що впливає на бій, і чим дані моделі кардинально відрізняються, це стволи. Товщина стінок, діаметри каналів, пайка, вага і т. д.
предоставьте, пожалуйста, нам несведущим сравнительный анализ геометрических и физических параметров двух ствольных блоков - один Иж-57, второй Иж-58 (750мм).
И на основании анализа и сравнения этих данных обоснуйте, пожалуйста, что же в самом деле обуславливает такое превосходство боя 57-го над боем 58-го(750).
Кроме прочего интересует сравнение веса ствольных блоков и особенно их геометрия по длине стволов с шагом хотя бы 50 мм, а на ключевых точках (как то, переход из патронника в ствол, дульные сужения) и более подробно, в соответствии с требуемой детализацией для корректного отображения чертежа.
В идеале в таком виде:
IMG_20190319_173013.jpg
 

_brodyaga

Мисливець
Суккааа, ржууу)))))
Чуваки обсуждают ижписятсем - галимое весло, как и все ижы, тозы... Вы бля видели затвор п\а бени после 1500 пуляний или лоб синерджи? Ваши ижы стоят: зп слесаря на ДМКД. точка. Грубо, согласен. "Не читайте советских газет". Космонавты бля:D:D:D
Ага Ви б сюди ще меркеля, 65 го, чи 20..-2001, приліпили, то в порівнянні беня буде як іграшкова пукалка. Там 15000 настрілу то обкатка :D тільки, а краще з холандом :) порівняйте ще.
Кожна зброя має свою ціну, і як порівнювати ЦІНУ - ЯКІСТЬ, то бойові характеристики, будуть не на користь Бені ;)
Взагалі люблю хорошу зброю, маю Иж, Тоз, Меркель, Зауер, Беретту..., знаєте ось якраз Беня якось і не прижилась ;)
 
Останнє редагування:

Budulay

Мисливець
Доброго всім здоров'я !!! А що це Вас шановний, піротехнік , так завернуло в тему Иж57??? Чи просто хтось поплакався і попросив "мазу потянуть??? А Ви як Чип и Дейл, тут як тут??? Чи може Ви теж є реальним власником Иж 57??? Чи може Ви десь, в моїх постах, прочитали що я досконально розібрався в цьому питанні???? І великодушно вирішили взяти на себе роль, мессії екзаменатора, і влаштувати мені іспит. То хочу Вам відповісти, що, якщо Ви уважно читали, я писав, що порівнювати ці МОДЕЛІ можна як з паровозом і спільного в них тільки довжина стволів 750+-5мм, а решта, і головне, технологія виготовлення блоків стволів, СИЛЬНО відрізняється. Хоча б тим, що стволи Иж57 цільні , зпаєні по всій довжині і до них припаяно подушку стволів з крюками, чого в Иж 58 ніколи не було. В Иж58 ствольні трубки запресовані в ствольну муфту. Товщина стінок стволів Иж57 , не сильно, але різниться, плюс діаметри каналів і т.д. Всі ці дрібниці, в комплексі , і впливають на бій. А предоставлять сравнительные анализы геометрических и физических параметров, вишукуючи кольорові картинки з інтернету, щоб показати всім який я розумний, в мене, на відміну від Вас, немає ні бажання, ні, тим більше, часу. З повагою.
 

ДОБРИЙ КАРАБАС

Мисливець
Спокуха ! Ничего ненадо искать и рыть - все и так есть - на пятой и шестой страницах темы и Будулай и Савер выставляли фото паспортов своих ИЖ57 - в которых прописаны и параметры и диаметры и вес и тд. У кого там ИЖ 58 (750) - просьба тоже выставте паспорт - так будет сразу информативнее для всех и сведующих и несведующих . А там и сравнение и обсуждения и мнения что и как .
 

KFoR

Зброяр
Доброго всім здоров'я !!! А що це Вас шановний, піротехнік , так завернуло в тему Иж57??? Чи просто хтось поплакався і попросив "мазу потянуть??? А Ви як Чип и Дейл, тут як тут??? Чи може Ви теж є реальним власником Иж 57??? Чи може Ви десь, в моїх постах, прочитали що я досконально розібрався в цьому питанні???? І великодушно вирішили взяти на себе роль, мессії екзаменатора, і влаштувати мені іспит. То хочу Вам відповісти, що, якщо Ви уважно читали, я писав, що порівнювати ці МОДЕЛІ можна як з паровозом і спільного в них тільки довжина стволів 750+-5мм, а решта, і головне, технологія виготовлення блоків стволів, СИЛЬНО відрізняється. Хоча б тим, що стволи Иж57 цільні , зпаєні по всій довжині і до них припаяно подушку стволів з крюками, чого в Иж 58 ніколи не було. В Иж58 ствольні трубки запресовані в ствольну муфту. Товщина стінок стволів Иж57 , не сильно, але різниться, плюс діаметри каналів і т.д. Всі ці дрібниці, в комплексі , і впливають на бій. А предоставлять сравнительные анализы геометрических и физических параметров, вишукуючи кольорові картинки з інтернету, щоб показати всім який я розумний, в мене, на відміну від Вас, немає ні бажання, ні, тим більше, часу. З повагою.
Тексту написали багато, а по ділу... ви написали що бій 57 краще за 58. Питання не в живучості, не в підгонці, не в рідкості моделі, тільки бій. Так ось і питання в чому і за рахунок чого бій краще. Напишіть хоч по яких критеріях порівнювали 57 і 58 кучність, швидкість, рівномірність...
 

StuDenT1

Мисливець
Тексту написали багато, а по ділу... ви написали що бій 57 краще за 58. Питання не в живучості, не в підгонці, не в рідкості моделі, тільки бій. Так ось і питання в чому і за рахунок чого бій краще. Напишіть хоч по яких критеріях порівнювали 57 і 58 кучність, швидкість, рівномірність...
Так в том то и дело, что никто вам ничего не скажет. Будут говорить о стрельбе подобранным патроном и всякую лобуду. Та и мне самому интересно - как муфта влияет на бой(ведь сначала идет запрессовка, а потом сверловка всего канала ствола и патронника)?
 

Budulay

Мисливець
Так в том то и дело, что никто вам ничего не скажет. Будут говорить о стрельбе подобранным патроном и всякую лобуду. Та и мне самому интересно - как муфта влияет на бой(ведь сначала идет запрессовка, а потом сверловка всего канала ствола и патронника)?
Невже я десь писав що саме муфта впливає на бій? На бій більше впливає товщина стінок стволів, діаметри каналів їх сверловка, яка в кожного ствола індивідуальна і різниться навіть в рушницях однієї моделі, та вага стволів, що значно впливає на вагу самої зброї. Ці всі дрібниці,в комплексі, впливають на бій зброї, який у кожної рушниці індивідуальний, навіть однієї моделі, а в моделей масового виробництва тим більше.
 
Зверху