Иж 57 глазами владельца

ДОБРИЙ КАРАБАС

Мисливець
Ну це смішно, приблизно... бутилки з під пива...зато точно на три кроки далі. Йдіть скло прибирайте!
За городом Вишневое есть городская свалка рн Крюковщина где бульдозер в четыре этажа консервирует эти бутылки на 500 или сколько не знаю лет . Там и стреляем . Только ходить по ней стремно можно провалиться в черную дыру в прошлое.:p А вы сами то чтото по теме скажыте или только с когото спрашивать пришли ? o_O
 
Останнє редагування:

ДОБРИЙ КАРАБАС

Мисливець
Дерево в мінусі, а це величезний мінус в ціні. Казкар, я мав наввазі сказочник.:D[/QUOT !!! Дожився !!! -Мають мене за москаля !!! Що таке Казкар я й сам знаю! - думав що натякаете Голанд не справжній.
:D:D:D
 

Вкладення

Budulay

Мисливець
Я вже задавав це питання на форумі але відповіді не дочекався. Може ви підкажете в чому вимірюється "бій" хоча б. І які значення цього бою є задовільними, а які ні
Авжеж я Вам дам відповідь. На
Я вже задавав це питання на форумі але відповіді не дочекався. Може ви підкажете в чому вимірюється "бій" хоча б. І які значення цього бою є задовільними, а які ні
Авжеж я Вам підкажу. На цьому форумі, на головній сторінці є цілий розділ- запитання від новачків. Там Ви, так само як і барабака, якому цікаво взагалі, що таке бій, можете ставити будь які запитання, створювати навіть нові теми, і люди, яким , можливо, це буде цікаво, Вам обов'язково допоможуть.
 

barabaka

Слідопит
Авжеж я Вам дам відповідь. На

Авжеж я Вам підкажу. На цьому форумі, на головній сторінці є цілий розділ- запитання від новачків. Там Ви, так само як і барабака, якому цікаво взагалі, що таке бій, можете ставити будь які запитання, створювати навіть нові теми, і люди, яким , можливо, це буде цікаво, Вам обов'язково допоможуть.
Барабака уже все понял. Если на пол ногтя дробь залезла в доску - бой плохой. Если на три ногтя - бой отличный. Ногти должны быть охотничьи. Любая доска в хозяйстве охотника считается эталонной.
Если нет сертифицированной охотничьей эталонной доски, можно пальнуть по бутылке. Бой ружья высчитывается шагами. Эталонным боем считается ружье кума. Далее по шкале - плюс три шага к ружью кума, или минус три шага к ружью кума.
Я ничего не упустил?
 

KFoR

Зброяр
Авжеж я Вам дам відповідь. На

Авжеж я Вам підкажу. На цьому форумі, на головній сторінці є цілий розділ- запитання від новачків. Там Ви, так само як і барабака, якому цікаво взагалі, що таке бій, можете ставити будь які запитання, створювати навіть нові теми, і люди, яким , можливо, це буде цікаво, Вам обов'язково допоможуть.
І минулого разу відповідь була в такому стилі... нічого не міняється...
 

Budulay

Мисливець
Барабака уже все понял. Если на пол ногтя дробь залезла в доску - бой плохой. Если на три ногтя - бой отличный. Ногти должны быть охотничьи. Любая доска в хозяйстве охотника считается эталонной.
Если нет сертифицированной охотничьей эталонной доски, можно пальнуть по бутылке. Бой ружья высчитывается шагами. Эталонным боем считается ружье кума. Далее по шкале - плюс три шага к ружью кума, или минус три шага к ружью кума.
Я ничего не упустил?
Ви упустили найголовніше- помилилися темою. І Вам, і КFoR не сюди, а в "Запитання від новачків" Це тема- ИЖ 57 ГЛАЗАМИ ВЛАДЕЛЬЦА. Ви тут пишете намагаючись створити розумний вигляд і показати всім які ви спеціалісти, просите надати якість сравнітельні аналізи і геометрічеські параметри і щоб я вам щось доказував. А скажіть мені будь ласка, всі разом взяті, а сху@ли загуляли??????? Чому я маю вам щось доказувати, трачучи свій час робити якісь порівнюючи відстріл, заміри і т.д. , якщо ніхто з вас не може доказати що є власником Иж57, чи може , на крайняк, Иж58С??? Пан Турист другий тиждень не може витягти заначку з сейфа щоб сфотографувати. ??? Фуфел гоните господа!!!! З людьми, які вважають себе розумнішими за всіх і рахують що все знають- не сперечаюсь, і спілкування з такими намагаюсь звести до мінімуму. Дякую за увагу.
 
Останнє редагування:

barabaka

Слідопит
Ви упустили найголовніше- помилилися темою. І Вам, і КFoR не сюди, а в "Запитання від новачків" Це тема- ИЖ 57 ГЛАЗАМИ ВЛАДЕЛЬЦА. Ви тут пишете намагаючись створити розумний вигляд і показати всім які ви спеціалісти, просите надати якість сравнітельні аналізи і геометрічеські параметри і щоб я вам щось доказував. А скажіть мені будь ласка, всі разом взяті, а сху@ли загуляли??????? Чому я маю вам щось доказувати, трачучи свій час робити якісь порівнюючи відстріл, заміри і т.д. , якщо ніхто з вас не може доказати що є власником Иж57, чи може на крайняк
а сху@ли Вы решили что Вам должны доказывать, тогда как Вы этого делать не должны? Вы, кстати, сильно себя переоцениваете, подумав, что я что-то спрашиваю лично у Вас.
 

Budulay

Мисливець
а сху@ли Вы решили что Вам должны доказывать, тогда как Вы этого делать не должны? Вы, кстати, сильно себя переоцениваете, подумав, что я что-то спрашиваю лично у Вас.
Взаємно. Особисто мені глибоко в ху@ чи ви є власником хоч однієї з цих рушниць. Ви всім докажіть. Ще раз наголошую для тих хто в танку - Це тема" ИЖ 57 очима власників"
 

StuDenT1

Мисливець
Взаємно. Особисто мені глибоко в ху@ чи ви є власником хоч однієї з цих рушниць. Ви всім докажіть. Ще раз наголошую для тих хто в танку - Це тема" ИЖ 57 очима власників"
А вы владелец 57о? Если да, то скиньте нам «оборзевшим неучам» фото паспорта с результатами отстрела.
 

kef

Зброяр
Ви упустили найголовніше- помилилися темою. І Вам, і КFoR не сюди, а в "Запитання від новачків" Це тема- ИЖ 57 ГЛАЗАМИ ВЛАДЕЛЬЦА. Ви тут пишете намагаючись створити розумний вигляд і показати всім які ви спеціалісти, просите надати якість сравнітельні аналізи і геометрічеські параметри і щоб я вам щось доказував. А скажіть мені будь ласка, всі разом взяті, а сху@ли загуляли??????? Чому я маю вам щось доказувати, трачучи свій час робити якісь порівнюючи відстріл, заміри і т.д. , якщо ніхто з вас не може доказати що є власником Иж57, чи може , на крайняк, Иж58С??? Пан Турист другий тиждень не може витягти заначку з сейфа щоб сфотографувати. ??? Фуфел гоните господа!!!! З людьми, які вважають себе розумнішими за всіх і рахують що все знають- не сперечаюсь, і спілкування з такими намагаюсь звести до мінімуму. Дякую за увагу.
Не треба так хвилюватися. Є опція , раз і перестали бачити коментарії своїх опонентів.Якщо немає бажання вести дискусію.
Будьте спокійнішим бо таке враження ,що всі опоненти перебувають на грані психоемоційного стресу.:)
 
Останнє редагування:

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Прошу вибачення, але ви не праві. Я так розумію Ви маєте на увазі "Иж 58С" з стволами 750мм 16к. То я можу Вас запевнити, не як письменник, а як власник Иж57, що різниця є, і не тільки в виконанні даних моделей, а і по бою. Ці моделі можна порівнювати між собою приблизно як слона з паровозом. Ці обидва великі, а інші обидві рушниці. Це все що в них спільного, ну ще довжина стволів. Все інше в них сильно відрізняється, як конструктивно, так і технологія виконання, так і по бою. І саме головне, що впливає на бій, і чим дані моделі кардинально відрізняються, це стволи. Товщина стінок, діаметри каналів, пайка, вага і т. д. Иж57 з муфтованими стволами до уваги не беру, тому що його в руках не тримав, з нього не стріляв і навіть не бачив на фото. В колективі є два 57 мих з втомленою планкою (близнюки, одне з них моє) і два Иж 58С. Простих 58михВ 16к до уваги не беру( їх є ще три, різних років випуску) Проти 58их, особисто, нічого не маю. Прекрасна рушниця з прекрасним боєм, і їх кількість , навіть в моєму колективі, говорить за її велику популярність, але не рівня 57мому. По бою можна порівнювати 58 і 58С. В останнього бій трішки кращий.
Все що я написав, я не припускаю чи допускаю, а знаю з власного досвіду. На всі свої рушниці споряджаю набої сам, і для кожної свій. Навіть два 57 их близнюки б'ють по різному. Для свого споряджаю два різних патрона для правого і лівого ствола.( Мене вже пальці болять писати.Пишу на телефоні) А дискутувати ще можна дуже довго.
Я маю на увазі не ефективність полювання, а саме бій рушниці. А на рахунок полювання, то наші предки полювали з патиками, загостреними на кінці. І доволі ефективно( всіх мамонтів вибили). Ми з Вами розмовляємо про різні речі.
Кінцевим результатом може бути не обов'язково здобуття трофею, а й якісне розбиття (в пилюку) тарілки на стенді. Ви згодні? А я про бій конкретних рушниць. А трофей можна здобути і рогаткою. Саме це я мав на увазі наводячи приклад полювання предків на мамонтів.
Судячи з Вашого уявлення про бій гладкоствольної зброї, для себе зробив висновок, що найкращою гладкоствольною рушницею є ТозБМ, з якої один придурок, стрельнув з переляку і заяць впав замертво. Я був свідком того пострілу. Стріляв нолями, до зайця нарахував 120 кроків. Одна дробина попала за вухо, навіть шкіру не пробила, і він впав замертво. Це буде гарний постріл- бій рушниці, чи ні???
Прошу вибачення, я не мав наміру когось ображати, чи проявляти будь-яку агресію.
А все-таки було б цікаво глянути. Чим більше, тим краще. Ми ж тому тут і зібралися, щоб ділитись враженнями, досвідом користування, фото....
Доброго всім здоров'я !!! А що це Вас шановний, піротехнік , так завернуло в тему Иж57??? Чи просто хтось поплакався і попросив "мазу потянуть??? А Ви як Чип и Дейл, тут як тут??? Чи може Ви теж є реальним власником Иж 57??? Чи може Ви десь, в моїх постах, прочитали що я досконально розібрався в цьому питанні???? І великодушно вирішили взяти на себе роль, мессії екзаменатора, і влаштувати мені іспит. То хочу Вам відповісти, що, якщо Ви уважно читали, я писав, що порівнювати ці МОДЕЛІ можна як з паровозом і спільного в них тільки довжина стволів 750+-5мм, а решта, і головне, технологія виготовлення блоків стволів, СИЛЬНО відрізняється. Хоча б тим, що стволи Иж57 цільні , зпаєні по всій довжині і до них припаяно подушку стволів з крюками, чого в Иж 58 ніколи не було. В Иж58 ствольні трубки запресовані в ствольну муфту. Товщина стінок стволів Иж57 , не сильно, але різниться, плюс діаметри каналів і т.д. Всі ці дрібниці, в комплексі , і впливають на бій. А предоставлять сравнительные анализы геометрических и физических параметров, вишукуючи кольорові картинки з інтернету, щоб показати всім який я розумний, в мене, на відміну від Вас, немає ні бажання, ні, тим більше, часу. З повагою.
Невже я десь писав що саме муфта впливає на бій? На бій більше впливає товщина стінок стволів, діаметри каналів їх сверловка, яка в кожного ствола індивідуальна і різниться навіть в рушницях однієї моделі, та вага стволів, що значно впливає на вагу самої зброї. Ці всі дрібниці,в комплексі, впливають на бій зброї, який у кожної рушниці індивідуальний, навіть однієї моделі, а в моделей масового виробництва тим більше.
Авжеж я Вам дам відповідь. На

Авжеж я Вам підкажу. На цьому форумі, на головній сторінці є цілий розділ- запитання від новачків. Там Ви, так само як і барабака, якому цікаво взагалі, що таке бій, можете ставити будь які запитання, створювати навіть нові теми, і люди, яким , можливо, це буде цікаво, Вам обов'язково допоможуть.
Ви упустили найголовніше- помилилися темою. І Вам, і КFoR не сюди, а в "Запитання від новачків" Це тема- ИЖ 57 ГЛАЗАМИ ВЛАДЕЛЬЦА. Ви тут пишете намагаючись створити розумний вигляд і показати всім які ви спеціалісти, просите надати якість сравнітельні аналізи і геометрічеські параметри і щоб я вам щось доказував. А скажіть мені будь ласка, всі разом взяті, а сху@ли загуляли??????? Чому я маю вам щось доказувати, трачучи свій час робити якісь порівнюючи відстріл, заміри і т.д. , якщо ніхто з вас не може доказати що є власником Иж57, чи може , на крайняк, Иж58С??? Пан Турист другий тиждень не може витягти заначку з сейфа щоб сфотографувати. ??? Фуфел гоните господа!!!! З людьми, які вважають себе розумнішими за всіх і рахують що все знають- не сперечаюсь, і спілкування з такими намагаюсь звести до мінімуму. Дякую за увагу.
Взаємно. Особисто мені глибоко в ху@ чи ви є власником хоч однієї з цих рушниць. Ви всім докажіть. Ще раз наголошую для тих хто в танку - Це тема" ИЖ 57 очима власників"
Боже, как это умилительно!
Какой высокий слог!
сху@ли загуляли?????
IMG_20190322_084208.jpg


Особенно радуют вот эти два поста через призму нескольких последних.
Прошу вибачення, я не мав наміру когось ображати, чи проявляти будь-яку агресію.
А все-таки було б цікаво глянути. Чим більше, тим краще. Ми ж тому тут і зібралися, щоб ділитись враженнями, досвідом користування, фото....
Действительно никого вообще не имел намерения ображаты, а просто достать свою пуцьку и поразмахивать ею в разные стороны.
Все равно толкового сказать нихера не в состоянии.
Написать вот столько постов хуйни ни о чём это да! - в лёгкую, а дать один конкретный ответ на конкретный не..не.. - нету ни времени, ни желания, голова болит..

Очередной балабол и форумный писака Будулай.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Очередной балабол и форумный писака
Sweep your own porch first.
На не русско-украйонском заговорил- сорри!
Исправляюсь, дабы не нарушать правила форума:

В чужом глазу соломинку ты видишь, в своем не замечаешь и бревна.
 
Останнє редагування:

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Доброго всім здоров'я !!! А що це Вас шановний, піротехнік , так завернуло в тему Иж57??? Чи просто хтось поплакався і попросив "мазу потянуть??? А Ви як Чип и Дейл, тут як тут??? Чи може Ви теж є реальним власником Иж 57??? Чи може Ви десь, в моїх постах, прочитали що я досконально розібрався в цьому питанні???? І великодушно вирішили взяти на себе роль, мессії екзаменатора, і влаштувати мені іспит. То хочу Вам відповісти, що, якщо Ви уважно читали, я писав, що порівнювати ці МОДЕЛІ можна як з паровозом і спільного в них тільки довжина стволів 750+-5мм, а решта, і головне, технологія виготовлення блоків стволів, СИЛЬНО відрізняється. Хоча б тим, що стволи Иж57 цільні , зпаєні по всій довжині і до них припаяно подушку стволів з крюками, чого в Иж 58 ніколи не було. В Иж58 ствольні трубки запресовані в ствольну муфту. Товщина стінок стволів Иж57 , не сильно, але різниться, плюс діаметри каналів і т.д. Всі ці дрібниці, в комплексі , і впливають на бій. А предоставлять сравнительные анализы геометрических и физических параметров, вишукуючи кольорові картинки з інтернету, щоб показати всім який я розумний, в мене, на відміну від Вас, немає ні бажання, ні, тим більше, часу. З повагою.
Я рад за вас, что вы смотрели другие мультики кроме "Ну, погоди"..
И сразу отвечу на свой счёт, а то вас что-то тремор телипает на мое присутствие в теме. Забыл спросить в какую тему мне заворачивать..
Все что я пишу - я пишу от себя.
И никто мне не плачется, потому что все остальные здесь, кроме любителя "спешить на помощь" - мужчины.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Sweep your own porch first.
На не русско-украйонском заговорил- сорри!
Испрвляюсь, двбы не нарушать правила форума:

В чужом глазу соломинку ты видишь, в своем не замечаешь и бревна.
Неправильно, север.
Официальный язык ссср - бурятский.
 
  • Like
Reactions: kef

KFoR

Зброяр
Ви тут пишете намагаючись створити розумний вигляд і показати всім які ви спеціалісти, просите надати якість сравнітельні аналізи і геометрічеські параметри і щоб я вам щось доказував. А скажіть мені будь ласка, всі разом взяті, а сху@ли загуляли???????
Ну що сказати... "вихований і досвідчений мисливець":D:D:D а головне аргументи які, одна конкретика і факти:D:D:D
 

okhorly

Слідопит
Кстати, очень много флуда в теме об ИЖ-57: никто этого не замечает?:confused::cool:
Ага, тема об ИЖ-57 стала местом выяснения... гм . Вы поняли.Может граждам меряльщикам в личке пообщаться? Был еще один... интеллектуал, все на мат срывался. Пропал куда то, вместе с темой своей.:(
 
Зверху