Иж 57 глазами владельца

север

ветеран форуму
надійна команда
Люди добрые прежде чем чтото требовать от когото в этой теме - ХОТЯБЫ ПРОЧИТАЙТЕ ЕЕ С НАЧАЛА И ДО КОНЦА !!! - хотябы чтобы самому не выглядеть ИДИОТАМИ - -----да ВЫСТАВЛЕН УЖЕ ДАВНО ПАСПОРТ на пятой и шестой странице . Дайте то дайте это - ВЫ ДАЖЕ НЕ ЧИТАЕТЕ! - это вы так хотите чтото узнать ??? Хотите чемуто научиться ??? Да хрен там!!! - А человек вам сразу плохой - Не УБЕДИЛ - как написали - < оборзевших неучей > - кто кого так тут называл ??? - Опять изжоги наганяет очередной ПРОВОКАТОР !!! - Видно черным по белому . И как не нагрубить ??? :D:D:D
"Не жгите зря патронов!";)
Тем более, с ИЖ-57!
П.С. Перед кем ( ЧЕМ) распыляетесь?!
П.С. Все банальные вопросы, не касающиеся темы, непосредственно ИЖ-57, впредь, предлагаю считать ФЛУДОМ, и просто их- в ИГНОР.
Не ведитесь на ПРОВОКАЦИИ!.
Все сообщения-лишь по ТЕМЕ.
Очень надеюсь на понимание ВСЕХ форумчан.
 
Останнє редагування:

ДОБРИЙ КАРАБАС

Мисливець

Вкладення

Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Бій-рушниці.78125/ Врядли они впредь будут нас так беспокоить ведь формула боя уже изобретена форумчанином NORD 10 и она находиться в теме по ссылке выше на первой странице .:D:D:D
Надеюсь, она, окончательно, убедила ТС.
Ведь, аргумент, для него- достаточно веский.
 

Ohotnik47

Слідопит
Спробую направити тему в потрібне русло:
Кілька років тому, з однієї мисливської сім'ї принесли оберемок рушниць (в чохлах) на ремонт, десь шат прибрати, десь вороніння відновити і т.д. Коли почав діставати їх з чохлів, щоб визначитись з об'ємом роботи, то поміж кількох Іж-27,58 і ТОЗ - БМ - дістав безкуркову горизонталку, (на той час уже кілька років полював з Іж- 54 перших випусків і був можна сказати закоханий у неї), так от зібравши рушницю - не повірив очам, не то 26, не то 54 - тільки 16 калібр ( про Іж 57 тоді і не чув), покрутивши її в руках (хочу зазначити, що вся принесена зброя, була в достатньо пошарпаному стані) я зрозумів, що закохався в неї.Закрив очі, і уявив її з новим деревом, відновленим покриттям металевих частин і відразу дзвоню власникам з пропозицією купити її.Батько сімейства дав зустрічну пропозицію - ремонтую всю іншу зброю, а 57 забираю як оплату, звичайно я погодився.
Через мої руки пройшло багато рушниць, якісь затримувались на довго, якісь продавались чи дарувались через сезон полювання - але 54 та 57 це на завжди, як говорить друг - береш в руки і встає.
Дана 57а з цільною планкою, рядового виготовлення, після сезону полювання з нею зрозумів, що вибір вірний.Основне полювання з нею - це були довгі походи з собакою, і в основному від пострілів вимагалась максимальна кучність і різкість - з чим вона справлялась на 100%.
Зараз вона знаходиться на реставрації.
Паралельно купив ще одну 57, вже з втопленою планкою - теж класна штука, товариш виманив собі.
Хочу цим сказати, що взявши таку рушницю в руки, відчуваєш тепло рук майстрів що виготовили її.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Люди добрые прежде чем чтото требовать от когото в этой теме - ХОТЯБЫ ПРОЧИТАЙТЕ ЕЕ С НАЧАЛА И ДО КОНЦА !!! - хотябы чтобы самому не выглядеть ИДИОТАМИ - -----да ВЫСТАВЛЕН УЖЕ ДАВНО ПАСПОРТ на пятой и шестой странице . Дайте то дайте это - ВЫ ДАЖЕ НЕ ЧИТАЕТЕ! - это вы так хотите чтото узнать ??? Хотите чемуто научиться ??? Да хрен там!!! - А человек вам сразу плохой - Не УБЕДИЛ - как написали - < оборзевших неучей > - кто кого так тут называл ??? - Опять изжоги наганяет очередной ПРОВОКАТОР !!! - Видно черным по белому . И как не нагрубить ??? :D:D:D
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Бій-рушниці.78125/ Врядли они впредь будут нас так беспокоить ведь формула боя уже изобретена форумчанином NORD 10 и она находиться в теме по ссылке выше на первой странице .:D:D:D
К вашему сожалению побеспокоят..

Тот паспорт с 5-й страницы гуляет по все сети.. точнее это первое, что выкидывает поисковик, я его кучу раз видел..
Кучность действительно отличная, вроде 62 и 70.
Но вот нет начальной страницы.
И хоть это и не известно, мне так думается, что это всё-таки штучник..
 

север

ветеран форуму
надійна команда
К вашему сожалению побеспокоят..

Тот паспорт с 5-й страницы гуляет по все сети.. точнее это первое, что выкидывает поисковик, я его кучу раз видел..
Кучность действительно отличная, вроде 62 и 70.
Но вот нет начальной страницы.
И хоть это и не известно, мне так думается, что это всё-таки штучник..
Что Вас конкретно интересует- по сути?
Паспорт, параметры, дата выпуска?
Только без понтов. Ок?
Вы хотите приобрести ИЖ-57 или так- ради интереса?
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Что Вас конкретно интересует- по сути?
Паспорт, параметры, дата выпуска?
Только без понтов. Ок?
Вы хотите приобрести ИЖ-57 или так- ради интереса?
Без понтов хочу..
Как-нибудь куплю за адекватные деньги, постреляю..
Что интересует писал страниц надцать назад..
 

KFoR

Зброяр
Там десь в темі і мого 57мого паспорт має бути, чи то я виставляв ще до реформи???? Не пам'ятаю. Колись виставляв, а коли?
Два кліка і ось ваш паспорт
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Иж-57-глазами-владельца.1502/page-6#post-468016
Ну 61% з чока не є феноменальним результатом, але мені така кучність подобається
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Если не знаете, зачем утверждать, что вот это именно вот так и убеждать в этом всех вокруг..
Это Вы о себе?
Я спрашивал конкретно-что Вы забыли в теме об ИЖ-57?
П.С. Свое я уже нашел, не переживайте.
 

kef

Зброяр
Так склалися обставини,що цей сезон полювання буду зустрічати з рушницями 16к. .Старим ''французом'' для полювання з підходу та ІЖ-57 , стволи з ''втопленою'' планкою 1957 р.в. рядового виконання --полювання на перелітах та дальніх пострілів.Патрони буду споряджати порохом Крук та Сокол .Що з того вийде ,час покаже.
 

kef

Зброяр
З ними потрібно полювати а не дивитись .:D...Час як і життя на місці не стоїть.Нас не буде а це ''залізо'' буде продовжувати своє життя ''мисливське ''.Але в інших руках ;):).
 
Зверху