Иж 58 хрестить

Статус
Закрита.

Варшава 7

Мисливець
Хлобцi що це таке що робить пристрелював патрони замiтив таку катину що ружье вродi крестить получок дроб #2 в лева ,чок #1 в право .но зато 00 з чока летять точно по центру що за лажа така
 

Вкладення

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
По-перше, а дистанція стрільби?..
По-друге, скільки пострілів зробив перед висновком? По-третє, наскільки зміщений центр осипу від точки прицілювання на 35 м?
Якщо дивитися на малу кількість мішеней, то я б ще висновку не робив... А 00 взгалі до гори змістилися!.. :(
 

Altay1972

Снайпер
Да ладно, на мишени видно... а с дичью как, в плане охоты как... если добычливое то можно и не заморачиваться... а если на охоте близко к 0, то надо искать замену, но при этом уже есть определенный опыт выбора и отстрела...
Я думаю что так происходит или происходило практически со всеми... первое ружье - азарт и желание стать охотником, а уже каждый последующий шаг все более обдуман и взвешен, понимая что и для чего нам это нужно...
 

Варшава 7

Мисливець
Дiло втому що крупна дроб йде поцентру я не можу поняти як так може бути ... Ще купив пулi маера хочу ними провiрити так буде правельнiше я так думаю чи ошибаюсь.
 

Копатыч

Зброяр
А ложе, в "размере" ????
может "дергаете" при спуске, всякое бывает .....
в свое время, первый инструктор, учил нас стрелять с пистолета Макарова ..... дает пистоль в руки, на огневом рубеже, при том что, не известно "заряжено" или "разряжено" оружие .... ставит на прицельную планку пустую гильзу .... и говорит стреляй ....... сразу видно, кто "дергает" спуск, кто нет .....
 

Варшава 7

Мисливець
Як би приклад був би короткий чи довгий то осип лягалаб вище нижче а тут левий в право ,правий в лiво, яш пишу ,що саме главне велика дроб йде по центру ходь бери нолями i стрiляй
 
А ложе, в "размере" ????
может "дергаете" при спуске, всякое бывает .....
в свое время, первый инструктор, учил нас стрелять с пистолета Макарова ..... дает пистоль в руки, на огневом рубеже, при том что, не известно "заряжено" или "разряжено" оружие .... ставит на прицельную планку пустую гильзу .... и говорит стреляй ....... сразу видно, кто "дергает" спуск, кто нет .....
Я раньше писал, что видел как охотники забывали снять предохранитель когда стреляли по тарелочкам, дёргались не только пальци но и плечи :D.... и даже тот охотник который уже лет 15 как охотник и зверя много добывал
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Так, дивно, що різні види шроту влуичили різним шляхом. Щось тут не так. Як кажуть колеги вище постами, а Ви приклад перевіряли? Там є що під себе перевірити, мінімум три показники!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
"охрещається раб/раба Божий во Ім'я Отця, і Сина, і Духа Святого..." (і далі по тексту)
оце хрестить:D:D:D

а то просто неправильно зведені стволи. то так буває в більшій чи іншій мірі з горизонталками та вертикалками. + стандартна похибка на стрільця та погодні умови.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Говоря по-русски: пич, боковой отвод и длину приклада
Причем из этих трех, скорее всего, - длина.
 
Статус
Закрита.
Зверху