Иж-59

claytrgthunter

Мисливець
Не переконаєте..... В цю тему не ліз, запросив мене сюди Влад...
Я висловив свою точку зору....
18.5 канал, на папері і через хрон він переваги не показав, переважає тільки в неті....
Перехоплювачі.... А чим вони заважають в Іж 12? Прополював з ним більш як 10 років, все Ок.....
Дерево.... Не знаю яке заводське, бо на всіх совках, окрім Іж54, дерево зразу робив під себе...
Зате з 12м, кулями можна було "малювати", що з моєї, що з Батькової...
Два 59х, шротом і те стріляли хто куди.....
дерево 59 зроблено так, що для мене це зразок того як воно повинно бути
перехоплювач в 12му спрацьовує коли не треба, но це непроблема звичайно
 
Останнє редагування:

ATIS

Снайпер
Це ж кожному своє... Я написав що мені особисто рушниця не подобається, а ле я не сказав що вона не стріляє...
Пан Влад попросив перейти в цю тему, і навести приклади чому я вважаю що Іж59 не кращий за Іж12.... Я висловив свою думку...
Впевнений на всі сто відсотків що є купа мисливців які гарно полюють з 59м, і вони обожнюють цю зброю. І я щиро бажаю їм надалі влучних пострілів і щоб Іжик їх тільки радував і не підводив!!!
 

Охотник77

Снайпер
18.5 канал, на папері і через хрон він переваги не показав, переважає тільки в неті....
Замічав що 18.5 іж54,59 та т34 трохі більш рівномірніше ложить дріб чим 18.2 іж12,27 це звичайно ні на що невпливає но всерівно пріємніше)
 

Зверобой 60

Мисливець
С ИЖ-12 проохотился 10лет.Сказать могу только одно-зачем я его продал?.Ну да Бог с ним назад не вернеш.Бой равномерный, кучный и резкий.ИЖ-18-Е 12кал. канал 18,2 купленный за 36 советских рублей в коробке на Крещатике в УООРовском магазине до сих пор радует равномерностю дробовой осыпи и резким боем.Продавать не собираюсь.Всем удачи и здоровья!
 

Влад

Слідопит
1 Баланс в 59 ідеальний - цівьє зі стволами важить рівно так, як колодка з прикладом.
2 Конструкція приклада в 59 - це приклад для людини, є відвід, в 12 його практично не має, може кому і зручно використовувати приклад-палку, мені подобається коли є відвід
3 Конструктив з перехоплювачем курків - дурня, яка псує настрій володарям иж12, в иж59 цього не має - конструктив простіше, ломатися там нема чьому. Видалити - не проблема звичайно.
4 В Иж59 свердловка 18,5 - більше до сучасних розмірів, тоб-то в цьому воно більш сучастніше за иж12:)
5 Стволи в иж59 більш масивні - що впливає на стабільність пострілу, тоб-то в цьому воно ближче до спортивних зразків
може ще щось пригадаю, 12 продав, залишив 59
Хочу добавить,что часто в иж 12 и27 трескается цевье,в Спутнике таких проюлем нет и по весу,мой с большущим резиновим затильником весит 3320гр.
 

Влад

Слідопит
Це ж кожному своє... Я написав що мені особисто рушниця не подобається, а ле я не сказав що вона не стріляє...
Пан Влад попросив перейти в цю тему, і навести приклади чому я вважаю що Іж59 не кращий за Іж12.... Я висловив свою думку...
Впевнений на всі сто відсотків що є купа мисливців які гарно полюють з 59м, і вони обожнюють цю зброю. І я щиро бажаю їм надалі влучних пострілів і щоб Іжик їх тільки радував і не підводив!!!
То,что Спутник лучше ИЖа 12 и 27 єто лично мое субективное мнение ,т.к. владею данной моделью ,а так же владел иж27,но по возможности в отличном состоянии иж 12 взял би.
 

Влад

Слідопит
Хочу добавить,что часто в иж 12 и27 трескается цевье,в Спутнике таких проюлем нет и по весу,мой с большущим резиновим затильником весит 3320гр.
Не знаю как в других Спутниках,но в моем, первий курок подпружинен,а в иж 27 частенько сбивал указательний палец об курок.
 
Зверху