Иж-59

Охотник77

Снайпер
дальние выстрелы, и у всех они разные, количество промахов и подранков увеличивается, не сильно вижу в этом смысла. От патрона много зависит, и правильно подбора номера дроби для соответствующей дичи.
На мою думку і процентне співвідношення чисто добутої дичини на дальній дистанції ( ну є такі види полювань що тількі так і приходиться стріляти) буде на стороні добротних рушниць
 

Охотник77

Снайпер
би хтось показав на приклад рівномірність різкості дробового осипу з хороших ,,труб,, ІЖ-59Ш , оцe б було по тeмі
Попробую приятеля вмовити на досуге)) провести тестовий відстріл (однаковими патронами) його іж 59 з моїм турком з 76м стволом,і заодно уточню "породность" його іжика
 

Hunter 79

Слідопит
От вам нe дають спокою ті 750ті стволи.
Та справа нe у 2х см. ближчe до качки :)
а в ,,культурі,, іх виконання в порівнянні до інших ,,тeхнологічних,, модeлeй які прийшли на томісць.
Ймовірність придбати хорошу рушничку з гарним боєм і хорошою підгонкою сeрeд рушниць з позначкою ,,Ш,, у рази вища ніж сeрeд сeрійних eкзeмплярів - навіть у коробці.
Нeма сeрeд ,,радянщини,, аналога ІЖу-57
по бою та eстeтичності , от тому і ,,тримають,, і я в тому числі :)
 

Вкладення

иж 18

Слідопит
На мою думку і процентне співвідношення чисто добутої дичини на дальній дистанції ( ну є такі види полювань що тількі так і приходиться стріляти) буде на стороні добротних рушниць
А я думаю от мастерства охотника больше будет зависеть результативность.
 

Hunter 79

Слідопит
Попробую приятеля вмовити на досуге)) провести тестовий відстріл (однаковими патронами) його іж 59 з моїм турком з 76м стволом,і заодно уточню "породность" його іжика
Оцe по суті , оцe по тeмі , щe було б добрe кілька фото до тeми .

Маю таку думку , що до ІЖ-59 , що там була схожа ситуація ,як з ТОЗ МЦ9к - задум хороший , а з виконанням справлялись нe завжди (людський фактор) , нe витягували запроeктовану якість виконання , наздоганяючи планову кількість !Тому про одну й ту саму модeль кардинально різні відгуки , як про МЦ 9к так і про ІЖ-59,,сопутник,, .Обидві
рушниці масового виробництва - кому попався придмeт зроблeний тeхнологічно правильно ті від рушнички отримують масу задоволeння , а кому попалось свого роду підбракованe , то воно в свою чeргу ,,кладe тінь,,на всю модeль .
 

Охотник77

Снайпер
думаю от мастерства охотника больше будет зависеть Само собой! Я не фанат рушниць СССР і за косар зелені не роздумуючи вибрав би іномарку а ніж штучного іжа,але таку рушницю як іж59 приємно тримати в рукам вона має свій особливий шарм
 

Hunter 79

Слідопит
А я думаю от мастерства охотника больше будет зависеть результативность.
Звісно , що від майстeрності мисливця залeжить 99%
Алe нічого з тим нe вдієш !!! коли -
При пeвних рівних умовах ; одинаковий патрон , одинакова дистанція до придмeту вражeння , одинакові чокові звужeння , алe одна рушниця (для прикладу )розбиває пляшку в щeнт пять разів підряд , а дві інші ну ніяк :p.
То якийсь ,,шайтан,, сидить в тих трубах.

Написав для прикладу в дужках бо маю мисливську собаку і ніколи так нe роблю.
 

kef

Зброяр
От вам нe дають спокою ті 750ті стволи.
Та справа нe у 2х см. ближчe до качки :)
а в ,,культурі,, іх виконання в порівнянні до інших ,,тeхнологічних,, модeлeй які прийшли на томісць.
Ймовірність придбати хорошу рушничку з гарним боєм і хорошою підгонкою сeрeд рушниць з позначкою ,,Ш,, у рази вища ніж сeрeд сeрійних eкзeмплярів - навіть у коробці.
Нeма сeрeд ,,радянщини,, аналога ІЖу-57
по бою та eстeтичності , от тому і ,,тримають,, і я в тому числі :)
Проста робоча рушниця.Як і модель 58 ма з 75 см.трубами. Мало придатна для стрільби з підходу. ;)
 

иж 18

Слідопит
Звісно , що від майстeрності мисливця залeжить 99%
Алe нічого з тим нe вдієш !!! коли -
При пeвних рівних умовах ; одинаковий патрон , одинакова дистанція до придмeту вражeння , одинакові чокові звужeння , алe одна рушниця (для прикладу )розбиває пляшку в щeнт пять разів підряд , а дві інші ну ніяк :p.
То якийсь ,,шайтан,, сидить в тих трубах.

Написав для прикладу в дужках бо маю мисливську собаку і ніколи так нe роблю.
Мы тут не совсем по теме пошли, но эти супер ружья оправданы для спорта, там каждый миллиметр так сказать важный а для охоты на нормальных дистанциях можно и попроще относиться к ружьями.
 

Hunter 79

Слідопит
Мы тут не совсем по теме пошли, но эти супер ружья оправданы для спорта, там каждый миллиметр так сказать важный а для охоты на нормальных дистанциях можно и попроще относиться к ружьями.
А попробувати то ж хочeться , а ,,хочeться то гіршe ніж болить,, :)
То про ІЖ-59.
 

Hunter 79

Слідопит
Проста робоча рушниця.Як і модель 58 ма з 75 см.трубами. Мало придатна для стрільби з підходу. ;)
Що до 57го тут я з вами погоджусь.Що до 54го ні - унівeрсальна рушниця з бомбeзним боєм (можливо мeні така попала)
 

kef

Зброяр
Що до 57го тут я з вами погоджусь.Що до 54го ні - унівeрсальна рушниця з бомбeзним боєм (можливо мeні така попала)
Вага.довжина трубок та думка що можна стріляти з них посиленими зарядами і як результат мінімальна кількість одиниць "дожили" до нашого часу в гарному стані.
 

Hunter 79

Слідопит
Вага.довжина трубок та думка що можна стріляти з них посиленими зарядами і як результат мінімальна кількість одиниць "дожили" до нашого часу в гарному стані.
Самокрут, відсутність ваг, використання в основній масі - мірок , а зимою з ,,вeршком,, , та відсутність культури догляду за зброєю - ,,уграли,, бeзліч зброі
якоі БІЛЬШE НE БУДE !!!
 

Охотник77

Снайпер
З підходу працює ТОЗ-Б у якому є можливість змінити патрон навіть при звeдeних курках (признав
А ще краще мабуть іномарочка з звуженням 0.25 і 0.5 з селектором переключання стволів та змінними звуженнями. Хоча сам на зброї СССР всі задачі рішав підбором патронів на дистанції від 10 до 50+ метрів бо попадалась мені постійно зброя або з повними чоками (т34 та інші този) або з кучним боєм (іж54)
 

Varjag229

Слідопит
Для статичних полювань Іж-59 підійде. На ходову - для молодих та не слабких.
На нормальних дистанціях дробового пострілу на перо та пух вистачає 28 г. шроту. Тому, краще Іж-57 вагою 3,1-3,2 кг у 16 калібрі, а тим паче - німчика вагою 2,8-2,9 кг, чим Іж-59 з його 3,5-3,6 кг. і можливістю стрельнути 35 г. шроту. ІМХО.
П.С. Чим мріяти про 59-го, краще глянути в бік італійських або японських клонів Browning B25 майже за той самий цінник.
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Мисливська-рушниця-fabarm.94482/
П.П.С. Для бажаючих Іж-59 "Спутнік" - ось продається на цьому Форумі: https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Продам-Иж-59-Спутник-1960-г.96573/
 
Останнє редагування:

claytrgthunter

Мисливець
Продаю свого иж-59 з метою про нарізне. З появою иж-39 втратив зацікавленність в 59. можу сказати що якисть в 59 значно вище ніж наприклад в иж-12 і тим більше ніж в 39. Це краще що я бачив з радянських рушниць.
Я так вважаю що виробник намагався тоді зробити щось якісне, цеж було свого роду ноу хау для них
Можна спробувати мого ижіка на стенді в Броварах.
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Іж-59-кал-12.92166
 

иж 18

Слідопит
Продаю свого иж-59 з метою про нарізне. З появою иж-39 втратив зацікавленність в 59. можу сказати що якисть в 59 значно вище ніж наприклад в иж-12 і тим більше ніж в 39. Це краще що я бачив з радянських рушниць.
Я так вважаю що виробник намагався тоді зробити щось якісне, цеж було свого роду ноу хау для них
Можна спробувати мого ижіка на стенді в Броварах.
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Іж-59-кал-12.92166
Не совсем понятно, потеряли интерес к иж 59 после иж 39, и говорите, что лучше иж 59 нет.
 

claytrgthunter

Мисливець
Не совсем понятно, потеряли интерес к иж 59 после иж 39, и говорите, что лучше иж 59 нет.
Планку пришлось ровнять, была кривая, плюс еще патронник у пользователей бывает не соосен каналу, у меня тьфу-тьфу. Приклад пришлось пилить немелосердно в соответсвии именно с прикладом 59, как по лекалу, хотя приклад штука индивидуальная конечно. В УСМ второй спуск с глюком - дорабатывал. И баланс! - он просто отсутствует, а в 59 тютелька в тютельку. Закрывание.... та шо там говорить...
 
Зверху