Ищу с кем можно пойти на охоту

Степанович 2

Снайпер
Не знаю, як у інших, але не кожному колективу подобається, що в їхніх угіддях "шляється" одиночка.
Колективи у нас, в основному, полюють групами (бригадами). Попередньо домовляються хто де буде полювати, щоб не заважати один одному і головне, щоб перекрити максимум площі угідь для їх контролю.
Полювати бригаді постійно в злачних місцях це не повага до інших мисливців, а так краще вивчаються можливості всіх угідь, бачиш де краще можна поставити годівницю (солонець), як краще зберегти те, що там є, і повторюсь, так є монітор, хоч у мисливські дні, всіх площ угідь.
 

Roman1310

Мисливець
Не знаю, як у інших, але не кожному колективу подобається, що в їхніх угіддях "шляється" одиночка.
Колективи у нас, в основному, полюють групами (бригадами). Попередньо домовляються хто де буде полювати, щоб не заважати один одному і головне, щоб перекрити максимум площі угідь для їх контролю.
Полювати бригаді постійно в злачних місцях це не повага до інших мисливців, а так краще вивчаються можливості всіх угідь, бачиш де краще можна поставити годівницю (солонець), як краще зберегти те, що там є, і повторюсь, так є монітор, хоч у мисливські дні, всіх площ угідь.
Все залежить від конкретного регіону України і місцевості для полювання. На півдні ,наприклад, полюють великими бригадами на зайця в полях і там не прийнято індивідуально полювать на нього. На заході та в центрі зовсім інші традиції та способи. На качку ви ж не будете полювати групами(бригадами). А одиночка тоді що ,не має права з лягавою індивідуально полювати, тому що декому не подобається це? Якщо людина адекватна та не порушує правила полювання, то чому ж ні?
 

Dedushka

Снайпер
Не знаю, як у інших, але не кожному колективу подобається, що в їхніх угіддях "шляється" одиночка.
Колективи у нас, в основному, полюють групами (бригадами). Попередньо домовляються хто де буде полювати, щоб не заважати один одному і головне, щоб перекрити максимум площі угідь для їх контролю.
Полювати бригаді постійно в злачних місцях це не повага до інших мисливців, а так краще вивчаються можливості всіх угідь, бачиш де краще можна поставити годівницю (солонець), як краще зберегти те, що там є, і повторюсь, так є монітор, хоч у мисливські дні, всіх площ угідь.
Если я хочу пойти на охоту сам, так что должен подстраиваться под ваши коллективы? Что за бред. Уже не раз этот вопрос обговаривали, каждый год и споры только начинаются. Есть соответствующие документы для охоты , чего я у кого-то спрашивать буду где мне ходить.
 

Степанович 2

Снайпер
Так і є, весь час спір починається, коли виникає дане питання.
Думаю причина в тому, що одні хочуть полювати так, як вони хочуть, а другі, попри все ще і піклуються про угіддя і думають що там залишиться в кінці сезону. Бо їм тут полювати і в послідуючих роках, а любитель - самотопчик маючи району чи обласну карточку піде шукати там де ще щось є. Ось і вся різниця і вона сутьєва.
 

Dedushka

Снайпер
Так і є, весь час спір починається, коли виникає дане питання.
Думаю причина в тому, що одні хочуть полювати так, як вони хочуть, а другі, попри все ще і піклуються про угіддя і думають що там залишиться в кінці сезону. Бо їм тут полювати і в послідуючих роках, а любитель - самотопчик маючи району чи обласну карточку піде шукати там де ще щось є. Ось і вся різниця і вона сутьєва.
Наверное один охотник одиночка всех зайцев перебьет))) , куда тому коллективу))). Так норма отстрела существует. Один заяц в день. Чего так бояться. Мы-же об охотниках ведем речь а не о браконьерах. Ну пойдет тот охотник по вашим местам, одного зайца если и добудет за сезон , жаба всех остальных с коллектива задушит))). Лично я такого не понимаю и не хочу понимать. Это мое личное с кем и куда идти на охоту не подстраиваясь под других. Главное что-бы все было законно и все соответствующие документы были при мне. ;)
 

василь довжик

Слідопит
Так і є, весь час спір починається, коли виникає дане питання.
Думаю причина в тому, що одні хочуть полювати так, як вони хочуть, а другі, попри все ще і піклуються про угіддя і думають що там залишиться в кінці сезону. Бо їм тут полювати і в послідуючих роках, а любитель - самотопчик маючи району чи обласну карточку піде шукати там де ще щось є. Ось і вся різниця і вона сутьєва.
Цікаво,що і яку територію проходить один чи два мисливці в порівнянні з зграєю....???
Спостерігав я за цими табунами.На мою думку колектив не більш трьох осіб!!!
Полюю переважно сам.
І ні за що не піду з табуном.
Компанія на відкриття і все,розбіглись.
А то сват,кум,брат а там і знайомих перший раз рушницю в руки бере.А в тебе собачка в яку ти вклав душу.
І для порівняння,що сам мисливець і яку ділянку пройде і що зграя протопче.
А якщо щось для угідь зробити зібрались і зробили.
 

Dedushka

Снайпер
Цікаво,що і яку територію проходить один чи два мисливці в порівнянні з зграєю....???
Спостерігав я за цими табунами.На мою думку колектив не більш трьох осіб!!!
Полюю переважно сам.
І ні за що не піду з табуном.
Компанія на відкриття і все,розбіглись.
А то сват,кум,брат а там і знайомих перший раз рушницю в руки бере.А в тебе собачка в яку ти вклав душу.
І для порівняння,що сам мисливець і яку ділянку пройде і що зграя протопче.
А якщо щось для угідь зробити зібрались і зробили.
100% правы.
 

Respekto

Мисливець
Брєд починається. Ще я б не пристав до якоїсь бригади чи в когось маю питати куда мені йти. Понавидумовували собі правил, самі по них і полюйте. А я все шо треба, можу прочитати в приказі.
 

Степанович 2

Снайпер
Цікаво,що і яку територію проходить один чи два мисливці в порівнянні з зграєю....???
Спостерігав я за цими табунами.На мою думку колектив не більш трьох осіб!!!
Полюю переважно сам.
І ні за що не піду з табуном.
Компанія на відкриття і все,розбіглись.
А то сват,кум,брат а там і знайомих перший раз рушницю в руки бере.А в тебе собачка в яку ти вклав душу.
І для порівняння,що сам мисливець і яку ділянку пройде і що зграя протопче.
А якщо щось для угідь зробити зібрались і зробили.
Табунами ніхто не полює, у нас не південь.
Дальше підмічено, приблизно, вірно 3-4 чоловіка це і є та бригада..
 

Vadim1721vadim

Снайпер
Так і є, весь час спір починається, коли виникає дане питання.
Думаю причина в тому, що одні хочуть полювати так, як вони хочуть, а другі, попри все ще і піклуються про угіддя і думають що там залишиться в кінці сезону. Бо їм тут полювати і в послідуючих роках, а любитель - самотопчик маючи району чи обласну карточку піде шукати там де ще щось є. Ось і вся різниця і вона сутьєва.
Помню приехал в Макаровский район года четыре назад ,так мне сразу сказали "вали в свой Киев и там охотся" вот интересно если с Киева так гнать тех кто приехал,лично у меня от тех "чертей" осадок остался
 

василь довжик

Слідопит
Табунами ніхто не полює, у нас не південь.
Дальше підмічено, приблизно, вірно 3-4 чоловіка це і є та бригада..
В нас табуни.Це може бути навіть 15 шт.
Там все тупо верх ногами.А менталітет сами знаєте.Тож щоб там не вискочило лягає.Да і від того галасу все ноги старається зробити.
Я на цьому збиговиську для себе раз і на завжди поставив крапку.
Є колективні полювання наприклад коза.Там да.Але як їду тільки с тими яких поважаю принаймі як порядних мисливців і співрозмовників біля вогнища.З.Пв.
 

Respekto

Мисливець
Помню приехал в Макаровский район года четыре назад ,так мне сразу сказали "вали в свой Киев и там охотся" вот интересно если с Киева так гнать тех кто приехал,лично у меня от тех "чертей" осадок остался
На хер слати прямим текстом, кожне г буде свої правила встановлювати. Ой, йду звідси бо нерви не витримують
 

Iлько

Мисливець
Помню приехал в Макаровский район года четыре назад ,так мне сразу сказали "вали в свой Киев и там охотся" вот интересно если с Киева так гнать тех кто приехал,лично у меня от тех "чертей" осадок остался
Это кто вам такое сказал? Охотники?Егеря? В каком конкретно районе?
 
Зверху