Ищу толковый колектив

Тема у розділі 'Київська область', створена користувачем zerozzz, 29 сер 2014.

reloader
Статус теми:
Закрита.
  1. zerozzz

zerozzz Мисливець

Ищу толковый колектив охотников. Сам с города Вишневого.

Останнє редагування модератором: 26 сер 2019
    crp подобається це.
  2. Safari
  3. zerozzz

zerozzz Мисливець

я не могу понять, в киевской областе что одни бреки что даже пригласить стыдятся или как??

4. Rabkoff

Rabkoff Мисливець

Вы о себе больше информации дайте,сколько лет? как долго охотитесь? и т.д. может кто и откликнется. Охота ведь дело серьезное, там с оружием люди ходят а не с вениками как в бане.

typict, Monya та Optimum подобається це.
  5. Вадим Нова

Вадим Нова Новачок

Так же в поиске коллектива в Киевской области ) 33года. Иж 27, лодка и мотор без регистрации, транспорт вито. Три сезона по перу ... можно сказать новичок. 068 624 11 восемдесят девять.

6. lektor

lektor Мисливець

Толковые коллективы сростаются годами, друг друга с полужеста с полуслова понимают, а вот новички там туго приживаются. Свой коллектив из новичков сколотить попробуйте и с годами он станет толковым, если срастетесь.

roz_koms, Zaratustra, Monya та 2 іншим подобається це.
  7. lektor

lektor Мисливець

Так с вениками в бане тоже коллективы годами формируются.

8. crp

crp Мисливець

Мені цікаво чи дана тема завершиться успіхом. На скільки я знаю то не так просто знайти компанію якщо немає знайомих з таким захопленням...

9. mrjura

mrjura Мисливець

Вітаю. Питання , для чого? Ходить котлом, бухать, щось навчиться? З власного краще заведіть собаку. Гарантую, ні разу не пошкодуєте. Удачі.

Andreevi4, big-fspirin, Genry та 6 іншим подобається це.
  10. Копатыч

Копатыч ветеран форуму надійна команда

А что, в "колективе" только бухают, а собакой, вроде как и не алкаш, ведь бухаеш не один, а вдвоем? Глядиш, кто то из колектива, что то подскажет, научит .......
    А в "котле", нет ничего зазорного, не нравится, не ходите котлом .....

lektor, Zaratustra, vanhant та 7 іншим подобається це.
  11. 1gena73

1gena73 ветеран форуму надійна команда

Соглашусь с Копатычем. Единственное от себя добавлю - если хочешь чему-то научиться, то коллектив должен быть небольшой, а лучше всего - просто опытный напарник.

big-fspirin, Zaratustra, Monya та 5 іншим подобається це.
  12. ramin

ramin Мисливець

+100! Навіть якщо і є знайомі, то незавжди Вам будуть раді інші учасники ''толкового,, колективу. лишні вуха та очі нікому не треба. В кращому випадку будете топтати загони і слухати казки типу '''по лису стріляв і мазанув''. Це я про старі збиті сільські колективи - в яких я особисто не одноразово був присутнім на полюванні. Виходить вродіби і свій,- і окуньом дивляться.
    Та всеодно я щиро бажаю Вам знайти свій 'толковий' колектив!

big-fspirin, Zaratustra та lektor подобається це.
  13. HDC

HDC Мисливець

Я сам по-собі мисливець менше 2 років, та скажу вам так по своєму досвіду: ніякий нормальний колектив не візьме нового до себе просто так, чисто виходячи з того що напишете повідомлення на форумі що вам 30 років і маєте рушницю, не бачачи, не спілкуючись, не полюючи разом. Ну не візьмуть і все. Можу порекомендувати вибрати угіддя в які зручно їздити молодому мисливцю, іти полювати собі наприклад на пушного, скоро відкриття, де бачимете компанія що полює небагато людей можете спробувати до них приєднатись якщо вони не будуть проти, і звісно зразу ніхто на нового не буде гнати звіра, скоріше новий буде в загоні більше, це треба розуміти, якщо норм себе зарекомендувати то будуть запрошувати потім разом на полювання. Я одного разу минулого року так на полювання сам поїхав, коли у моїх ні в кого не получалось, з місцевими полював, так запрошували весь час з ними полювати.

14. Арон

Арон Новачок

Могу подсказать ,ищи на киевских форумах! Типа Портал современных охотников

15. димон1983

димон1983 Мисливець

Я наприклад сам полюю, чи з собакою. В колективах лише на копито. Нормальний колектив це твої друзі давні, які полюванням захоплюються. А якщо так на полюванні познайомились, то не те. В чужий колектив Вас можуть взяти тупо з корисливих цілей , або як тверезого водія, або щоб на ліцензію дешевше скидатись, або Ви по життю комусь потрібен, або як загонщика і.т.д. Не заморочуйтесь, заразіть друзів полюванням і буде Вам щастя!

big-fspirin подобається це.
  16. HDC

HDC Мисливець

Говорите абсолютну правду. Ще є один момент коли візьмуть на полювання в корисливих цілях - це наприклад коли знають що Ви дуже добре стріляєте і ефективно витоптуєте того ж зайця, дотримуєтесь безпеки полювання, коли взяли одного зайця то другого брати не будете собі коли є мисливці без жодного і т.д. А так чиста правда, дуже просто влитись в новий колектив коли треба кудись їхати, а у Ви можете на полюванні бути тверезим і маєте авто наприклад Спрінтер, VW T4, T5, Vito і т.д. Тоді з руками й ногами нового приймають якщо у них з транспортом чи проблема чи транспорт є та не поміщаються всі. Також начальника свого не взяти на полювання важко, якщо він теж мисливець і т.д., тобто теж корисливі цілі.
    Скажу по-собі, я радий полювати сам, полюю в Київській обл, радий сам з собакою, якщо мої ніхто не йде на полювання то жодного дискомфорту при полюванні одному, навпаки, результативність полювання виростає. Та й взагалі вважаю що полювання на зайця це чим більше народу тим нища ефективність. А особливо не люблю коли поїдемо одною машиною, години 3-4 походимо і хтось починає нити що йому треба додому, чи стомився, чи ноги намуляло і т.д. Наступний раз ця людина або їде своїм авто або підлаштовуєтсья під інших. Тому з пошуком колективу нікому не раджу спішити. Все ж таки люди ходять зі зброєю, і хто зна який придурок може відкликнутись на телефон. Тому дійсно краще в полі знайомитись з людьми і при можливості полювати разом, а у випадку успішності потім зідзвонюватись і т.д.

CaptainSASH та димон1983 подобається це.
  17. Доброго времени!)

Ребята, ищу напарника, реально фаната, или небольшой коллектив)

Немного про себя.
    Евгений, Киевлянин, Дарницкий. 28лет.
    Занимаюсь охотой, со своим оружием уже 6лет.
    Охотился, охот тов Киевское и Карань.
    Все документы в порядке.
    Есть Газель 2705 Комби. (Только первый ряд 3 места)
    Не курю (Бросил уже как 3 года).
    Алкоголь редко и в разумных пределах.
    В планах приобретение 3х местной ПВХ лодки и Ветерка 12м.

Главное желание, найти (друзей) по интересам)
    Адекватных, душевных, справедливых. Которые, будут держать своё слово.

Видь, кто мы без взаимного уважения?
    - Просто животные...

Мой телеграмм для связи.
    https://t.me/Jeck_ua
    Или в поисковике телеграмма ( Jeck_ua )

Кузнец144 та Vadim1721vadim подобається це.
  18. Kyzmin

Kyzmin Новачок

я так же не против найти тех с кем можно выходить на охоту, нахожусь в Киеве, этот сезон у меня будет вторым

-=Евгений-Киев=- подобається це.
  19. Можите мне, написать на телеграмм.
    Мы с вами пообщаемся а там будет видно.)

20. Kyzmin

Kyzmin Новачок

тогда вечером отпишусь

-=Евгений-Киев=- подобається це.
  21. Хорошо. Тогда до связи!

Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою