КИКСЫ-ДЖЕМИНИ-БРАЙЛИ что лучше и нужны ли они для охоты???

12х76

ветеран форуму
надійна команда
В мене ще простіше, підібрав патрон під рідний 0.5 і все...;):D Головне щоб був гарний результат....
Два года назад я охотился с Benelli123, у которой в комплекте не шел родной 0.5 чок. Купил я под нее Компчок 0.5 мм со штатов и попробовал на открытии охоты. Через неделю едим на открытие в другую область! Вкручиваю в ствол 0.5 чок от Армсан и ... падало все до чего я мог дотянуться выстрелом! Вывод: дело не в чоках! Ещё 10-15 лет назад многие охотились с МР- 153 в которых чок 38 мм всего! И что? На дистанции выстрела добывали все! Просто при наличии лишних денег всегда тянет на какое-то Приключение!
 

huntumy

Зброяр
Вкручиваю в ствол 0.5 чок от Армсан и ... падало все до чего я мог дотянуться выстрелом! Вывод: дело не в чоках
Правильно. Дело в армсане ;)
Четыре выстрела, четыре зайца. ДС родной чок.
 

ATIS

Снайпер
Просто при наличии лишних денег всегда тянет на какое-то Приключение!
З цим погоджуюсь. Багато не грався, але де що пробував. Зрозумів що не панацея і перейшов на рідні.
Правда ще залишив одного подареного мені huntumy, часом полюю з ним по припутню.
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Правильно. Дело в армсане ;)
Четыре выстрела, четыре зайца. ДС родной чок.
Виталя ты же знаешь дело в Дурной голове ))))
Насмотрелись,начитались и....понеслась !!!
Те кто попробовал для себя сделал вывод.
Или все распродал и стреляет РОДНЫМИ,
или нашёл СВОИ и остановился! Все!
Для стволов 710-760 мм родных хватает
с головой! А на современных порохах
и 610-660 мм закрывают дистанцию в 45м
при хорошем патроне и умении стрелять!
 

ATIS

Снайпер
А на современных порохах
и 610-660 мм закрывают дистанцию в 45м
при хорошем патроне и умении стрелять!
Придивляюсь зараз до сабатті рейнджер, з 66 стволами. Йдуть тільки з стаціонарними 0.25 правий та 0.5 лівий. З змінними немає...
От і думаю чи перекрию 40 - 45м...
 

ATIS

Снайпер
Полював завжди з курцом, рік як його вже немає....
Думаю брати на весну цуценя, от і задумався про короткоствол, плюс хочеться щось класичне, горизонтальне. Звуження вроді і файні, але щось мучить.....
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Придивляюсь зараз до сабатті рейнджер, з 66 стволами. Йдуть тільки з стаціонарними 0.25 правий та 0.5 лівий. З змінними немає...
От і думаю чи перекрию 40 - 45м...
Да не сомневайся! Фиксы бьют покрепче сменных! А сочиетание 0.2/0.5 бомба! Я думаю главное вес! Если он до 3 кг то нормально! 28 гр дроби 9-7-6-5 перекроют 90 % охоты на птицу а 3-1 заячьи !
 

ATIS

Снайпер
Да не сомневайся! Фиксы бьют покрепче сменных! А сочиетание 0.2/0.5 бомба! Я думаю главное вес! Если он до 3 кг то нормально! 28 гр дроби 9-7-6-5 перекроют 90 % охоты на птицу а 3-1 заячьи !
Вага 3.1, але там ще з деревом можна трохи погратись, зараз баланс на приклад....
 

huntumy

Зброяр
Виталя ты же знаешь дело в Дурной голове ))))
Насмотрелись,начитались и....понеслась !!!
Те кто попробовал для себя сделал вывод.
Или все распродал и стреляет РОДНЫМИ,
или нашёл СВОИ и остановился! Все!
Пользуюсь и теми и другими...
Результат устраивает.
 

Dimastiy

Мисливець
Придивляюсь зараз до сабатті рейнджер, з 66 стволами. Йдуть тільки з стаціонарними 0.25 правий та 0.5 лівий. З змінними немає...
От і думаю чи перекрию 40 - 45м...
Ні, не перекриють. Ти ж сам прекрасно знаєш, що таке "стабільна" стрільба, і час від часу (кількість патронів на трофей) попадання. Це як картеч на 70м.
Якщо вваєш що 66 досить, то поясни чому в спортингу, все частіше 81 використовуються?
 

Varjag229

Слідопит
Я минулого року придбав Kick's High Flyer Long Range (0,63 мм).
Той сезон на пух його не зрозумів. Стріляв наважками від 30 до 36 грамів номерами шроту від 3 до 0 на С7, А 1 SP , А0, Hodgdon Universal (все на полюванні).
В цьому сезоні з 4 добутих зайців - 1 з рідного 0,5 мм Beretta Optima Plus. Решта 3 - з Kick's.
Цього року наважки - № 3 - 30 г. на С7 і 32 г. № 2-1-0 на B&P MB x 32. З Лонг Рейнджа влучав від 15 м. до 45 м.
П.С. На голуба та качку використовував майже увесь сезон 0,25 мм рідний. І тільки в жовтні, коли припутні стали обережні - рідний 0,5 мм. 0,75 та 1,0 мм від Беретта не використовував. Ствол 710 мм.
По бумазі не відстрілював. По великому рахунку, у Беретти нормальні рідні звуження і ці імпланти не потрібні, як і для Бенеллі (товариш з М1 продав Кікси після порівняльних відстрілів - зараз полює з рідним півчоком на все. Ствол теж 710 мм).
 
Останнє редагування:

Dimastiy

Мисливець
Фіксовані чоки, дійсно мають більш рівномірнішу осип, на папері гарніше. Питання ще у розтягнутості дробового снопа.
 

Trigal

Снайпер
Фіксовані чоки, дійсно мають більш рівномірнішу осип, на папері гарніше. Питання ще у розтягнутості дробового снопа.
Так сравнивать можно разные сужения на одном и том же ружье. Или (к примеру) два одинаковых ружья (одинаковая длина стволов, диаметр каналов) с разными фиксированными сужениями. А как или точнее зачем сравнивать бой ружья с фиксой и бой ружья со сменными сужениями, если речь идёт о совершенно разных ружьях??
 

Dimastiy

Мисливець
Я минулого року придбав Kick's High Flyer Long Range (0,63 мм).
Той сезон на пух його не зрозумів. Стріляв наважками від 30 до 36 грамів номерами шроту від 3 до 0 на С7, А 1 SP , А0, Hodgdon Universal (все на полюванні).
В цьому сезоні з 4 добутих зайців - 1 з рідного 0,5 мм Beretta Optima Plus. Решта 3 - з Kick's.
Цього року наважки - № 3 - 30 г. на С7 і 32 г. № 2-1-0 на B&P MB x 32. З Лонг Рейнджа влучав від 15 м. до 45 м.
П.С. На голуба та качку використовував майже увесь сезон 0,25 мм рідний. І тільки в жовтні, коли припутні стали обережні - рідний 0,5 мм. 0,75 та 1,0 мм від Беретта не використовував. Ствол 710 мм.
По бумазі не відстрілював. По великому рахунку, у Беретти нормальні рідні звуження і ці імпланти не потрібні, як і для Бенеллі (товариш з М1 продав Кікси після порівняльних відстрілів - зараз полює з рідним півчоком на все. Ствол теж 710 мм).
Можливо тому, що цей чок виробником розроблявся для стелевого шроту, а там висота дробового стовпчика вища.
 

Dimastiy

Мисливець
Так сравнивать можно разные сужения на одном и том же ружье. Или (к примеру) два одинаковых ружья (одинаковая длина стволов, диаметр каналов) с разными фиксированными сужениями. А как или точнее зачем сравнивать бой ружья с фиксой и бой ружья со сменными сужениями, если речь идёт о совершенно разных ружьях??
Повністю підтримую і погоджуюсь.
 

shpak

Мисливець
Ні, не перекриють. Ти ж сам прекрасно знаєш, що таке "стабільна" стрільба, і час від часу (кількість патронів на трофей) попадання. Це як картеч на 70м.
Якщо вваєш що 66 досить, то поясни чому в спортингу, все частіше 81 використовуються?
Використовують 81,із-за довшої лінії пріцюлювання.
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Я минулого року придбав Kick's High Flyer Long Range (0,63 мм).
В Киксах Лонга -нет! Есть Фул ( 0.5 мм) и Х Фул ( 0.63 мм)
Лонг есть в Карсанах и Патермастерах!
Если я не прав Сергей73 поправит он о сужениях знает больше и многие их отстрелял!
 

Varjag229

Слідопит
Точно - X-Full, але то суті не міняє - для далекої дистанції (для сталевого шроту X-Full) , а для свинцю - звичайний трошки посилений півчок. ))
 
Зверху