Какая матрица лучше? OMV или Gaep?

huntumy

Зброяр
то да, поджать можно, но нужно понимать, что бурт после поворота вниз находится в разогретом и достаточно пластичном состоянии,
Гармошка получается.
В принципе вн2 тоже самое. Лучше все таки ОТР.
Спасибо
 
Omv sp 2 а потом ещё чуток gaep bn 2 подправил
Все правильно, спочатку потрібно крутити omv 12-2, а потім bn-2.
Буде просто космос, але дорого!
Взагалі - релоадінг вже не той що був раніше, це більше схоже на перегонки по естетиці.
Якщо скласти все у кучу - то такі контори як B&P, чедіт, нобель тобі повинні самі до дому паками возити готові набої 25 років підряд......
Алеж.......
 
Ви мене вибачте - але ця суходрочка з підкручуванням однією матрицею поверх іншої нагадує старезний анекдот та не має ніякого сенсу!
Доопрацювання готового набою, закритого "зіркою", має на меті дві цілі.
Перша та головна - ущільнити весь набій та "буртик", сформований закриваючою матрицею. Це дає приріст десь 25-30 м/с швидкості. За рахунок чого - не має значення та дуже довго писати. Кому цікаво - шукайте профільні теми - все давно розписано. Таким чином - ми отримаємо додаткову швидкість.
Друге - це невеликий "конус". Має значення для напівавтоматів та естетичний вигляд. Все!
Це загальновідомі та очевидні факти та переваги доопрацювання матрицями.
Номер матриці, виробник, матеріал, з якої вона виготовлена - не суттєво. Головне - отримати приріст швидкості та геометричну форму набою.
І з цим чудово справляється кожна, підходяща до цілей матриця. Але щоб дві???

Анекдот до теми.
- Що треба зробити, щоб уберегти себе від венеричних хвороб?
- Потрібно як слід забинтувати свій член, потім надіти на нього презерватив, потім знову забинтувати, потім надіти презерватив, потім ще раз як слід забинтувати, надіти презерватив і ... ніяких статевих зносин.
 

Linberta

Мисливець
Ви мене вибачте - але ця суходрочка з підкручуванням однією матрицею поверх іншої нагадує старезний анекдот та не має ніякого сенсу!
Доопрацювання готового набою, закритого "зіркою", має на меті дві цілі.
Перша та головна - ущільнити весь набій та "буртик", сформований закриваючою матрицею. Це дає приріст десь 25-30 м/с швидкості. За рахунок чого - не має значення та дуже довго писати. Кому цікаво - шукайте профільні теми - все давно розписано. Таким чином - ми отримаємо додаткову швидкість.
Друге - це невеликий "конус". Має значення для напівавтоматів та естетичний вигляд. Все!
Це загальновідомі та очевидні факти та переваги доопрацювання матрицями.
Номер матриці, виробник, матеріал, з якої вона виготовлена - не суттєво. Головне - отримати приріст швидкості та геометричну форму набою.
І з цим чудово справляється кожна, підходяща до цілей матриця. Але щоб дві???

Анекдот до теми.
- Що треба зробити, щоб уберегти себе від венеричних хвороб?
- Потрібно як слід забинтувати свій член, потім надіти на нього презерватив, потім знову забинтувати, потім надіти презерватив, потім ще раз як слід забинтувати, надіти презерватив і ... ніяких статевих зносин.
Мне задали вопрос я ответил. Это моё личное как и чем я буду крутить. Вам не понравилось это Ваше дело. Но не стоит рассказывать какой суходрочкой заниматься. Анекдот тоже. Контролируйте себя.
 
Мне задали вопрос я ответил. Это моё личное как и чем я буду крутить. Вам не понравилось это Ваше дело. Но не стоит рассказывать какой суходрочкой заниматься. Анекдот тоже. Контролируйте себя.
Древняя арабская мудрость (анекдоты вы же примеряете на себя, что уже есть симптом) - против мудрости не возражаете?
"В мире есть три наслаждения. Есть мясо. Ездить на мясе. И тыкать патроном в матрицу!" (с)
А, нет. В две матрицы!
 
Мне задали вопрос я ответил. Это моё личное как и чем я буду крутить. Вам не понравилось это Ваше дело. Но не стоит рассказывать какой суходрочкой заниматься. Анекдот тоже. Контролируйте себя.
И еще.
Я и понятия не имел, кто кому и о чем отвечал.
А теперь имею)))
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
OMV в мене не було, то за неї особо ні чого не скажу.
Колись купив у Алекса матрицю щось тіпа доопрацювання конуса, років 7 ним користувався, задоволення так собі (конус слабенький, та і погано налазить на зірочку).
Потім вирішив придбати Gaep &3
Після користування, мого задоволення від роботи цієї матриці не було меж.
A427157A-25B9-4766-A3D1-5DD765A4DE3B.jpeg
7B858E40-ED44-4D12-B742-78FA9431E0A3.jpeg
9771A3CB-CEA0-49EB-B908-BFDAEFF4F4FD.jpeg
 

agentkolya

Мисливець
OMV в мене не було, то за неї особо ні чого не скажу.
Колись купив у Алекса матрицю щось тіпа доопрацювання конуса, років 7 ним користувався, задоволення так собі (конус слабенький, та і погано налазить на зірочку).
Потім вирішив придбати Gaep &3
Після користування, мого задоволення від роботи цієї матриці не було меж.
Переглянути вкладення 679186 Переглянути вкладення 679187 Переглянути вкладення 679188
Ще має різницю те, у якому стані знаходиться патрон перед допрацюванням матрицею, що обертається. Тому не завжди можна грішити на роботу самоі матриці.
Також потрібно звернути увагу на внутрішній діаметр матриці у тому місці, де гільза обіймається зовні. При стандарті 20.2 мм гільзи 12-го калібру, цей діаметр матриці зустрічав і 19.6...
Допуска на розміри готового виробу у Італійців теж є і можливо це нормально, але після докатки з таким розміром дульце гільзи нагадує головку. Після полірування цей негативний ефект зникає та матриця починає працювати набагато м,якше та менше гріє гільзу.
 

Степанович 2

Снайпер
Взагалі - релоадінг вже не той що був раніше, це більше схоже на перегонки по естетиці.
Якщо скласти все у кучу - то такі контори як B&P, чедіт, нобель тобі повинні самі до дому паками возити готові набої 25 років підряд......
Алеж.......
Верстаки, матриці, порохи, інші комплектуючі,...коннтролюючі (хронографи) роблять свою справу.
І хто тепер скаже, що самокрутчик це економія. Ті часи, де було все геніально просто канули в лепту.
 

Степанович 2

Снайпер
Та від настрілу і рахувати потрібно.
Кому достатньо до 100 патронів тому багато чого з цього дорогого обладнання і не потрібно майже нічого. Тут ще можна щось зекономити. Не знаю, яка є економія хто стріляє на стенді+полювання.
Чи може вже економить той хто покупляє патрони в мережі.
 
Головна ціль та привілей самостійного виготовлення набоїв - гарантія якості та впевненість у тих комплектуючих, які використані при спорядженні.
І аж ніяк не економія!
Хоча зекономити, звичайно, виходить. При гуртових закупках комплектуючих, при багаторазовому переспорядженні гільз (а саме гільза та дріб є найдорожчою складовою набою).
І ще той кайф від улюбленої справи та відчуття задоволення при використанні набоїв власного виробництва!
А ще гордість від того, що ти це зробив своїми руками, розумом та наполегливістю.
Саме тому ми й споряджаємо набої для себе самі!
 

Степанович 2

Снайпер
Це все я відчув і відчуваю, бо сам їх споряджаю теж. Але є і певні моменти, наприклад, яка гуртова закупівля для 100 патронів в рік, коли все змінюється в часі так, що тільки встигай слідкувати за новинами., тут хочеться спробувати вже щось з нобелів, але ніяк не відстріляю наявний ТАХО. Поки це зроблю вже і нобель устаріє :D або я разом з ТАХО :rolleyes:.
 
Зверху