Какая матрица лучше? OMV или Gaep?

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Гарний набій! Я так розумію, що дороблено матрицею Gaep?
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Якби купував сьогодні і тільки одну, узяв би N3.
Дякую... Але розумієш,якби хтось ще поділився якимось довідом та фото використання у бік ВN3, щоб було більш наглядніше,я б звісно її і узяв би...
 

agentkolya

Мисливець
Дякую... Але розумієш,якби хтось ще поділився якимось довідом та фото використання у бік ВN3, щоб було більш наглядніше,я б звісно її і узяв би...
Якщо говорити про наглядність, то буртик докатаного нею патрона буде різнитися, в залежності від наповнення збірки та самоі гільзи. Напишіть конкретний рецепт, зберу, докатаю та буду намагатися гарно сфотографувати, що вийшло.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Дякую друже!
Якщо є змога,збери будь ласка на поросі С7 якщо маєш такий і на 32 грами шроту,бажано у гільзу Б/В будь яку окрім РИО і на ось такому ПК як Н21 якщо маєш такий,або схожий...
Дякую!
 

Вкладення

agentkolya

Мисливець
Дякую друже!
Якщо є змога,збери будь ласка на поросі С7 якщо маєш такий і на 32 грами шроту,бажано у гільзу Б/В будь яку окрім РИО і на ось такому ПК як Н21 якщо маєш такий,або схожий...
Дякую!
Зрозумів, усе з переліченого маю, зберу, та покажу, що вийшло.
 

Linberta

Мисливець
Дякую друже за відповідь! Мабуть таки візьму гаєпівську... Хоча...
Та нема за що. Я тоже был в такой ситуации. Но чтоб получить четкий патрон нужно поиграться и знать высоту буртика и толщину пластика. У каждой матрицы есть нюансы. Потому я и купил Омв а потом гаеп. Омв закрываю хрустик.
 

agentkolya

Мисливець
Дякую друже!
Якщо є змога,збери будь ласка на поросі С7 якщо маєш такий і на 32 грами шроту,бажано у гільзу Б/В будь яку окрім РИО і на ось такому ПК як Н21 якщо маєш такий,або схожий...
Дякую!
P10612-192537.jpg
P10612-192611.jpg

Вибачайте за якість фото, сонце вже сідає, для нормальноі якості трохи не вистачає світла...
Зелена гільза - то Нобель. С7 1.58×32 г N7 Cерго, ПК Z2M h-21. Гільза одностріл, закрито на МЕС 600, але не його штатними матрицями (зірка - металева Велконт, підрубка Гаєп). Кінцеве закриття матрицею Гаєп бн3 на станку виробництва нашого форумчанина Puzzle. Довжина готового зліва-направо: 57.2 мм, 57.2 мм, 57.4 мм, 57.5 мм.
Необхідне вільне місце для закриття зірки (12.00 мм з легким підтисненням) було тільки у гільзі Чеддіте. Характерного для Гаєпу загострення буртику ще немає, при наймі саме на цьому пластику.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Чудово! Дуже чудово! Все, дякуючи вам та вашим коментарем і порадам, я визначився з матрицею на користь Gaep BN2, або BN3, або BN OTP... Ще трошки поміркую...
З повагою до усіх вас друзі мої!
 

Linberta

Мисливець
Чудово! Дуже чудово! Все, дякуючи вам та вашим коментарем і порадам, я визначився з матрицею на користь Gaep BN2, або BN3, або BN OTP... Ще трошки поміркую...
З повагою до усіх вас друзі мої!
И последнее. Разницы в работе между латунь и сталь нет. Имей ввиду. Я пробовал и той и той. Сталь цена и срок службы. Латунь оставляет следы от масла во время нагрева масло чернит белую гильзу. Я мокаю в силиконовую смазку что мажем резинки на дверях Авто. Удачи. Ждём фотки )))
 

huntumy

Зброяр
Дякую друже!
Якщо є змога,збери будь ласка на поросі С7 якщо маєш такий і на 32 грами шроту,бажано у гільзу Б/В будь яку окрім РИО і на ось такому ПК як Н21 якщо маєш такий,або схожий...
Дякую!
Это точно н21? Похож на н24
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Зверху