Как по областям происходит выдача зеленки и оформление разрешений?

amin

Мисливець
Так и я там же пожил, по детству молодости.
Дифсит это да, как Райкин говорил.
 

Сашка1974

Мисливець
Сьогодня написав заяву на дозвіл на придбання.зібрав пакет документів.проплатив Переглянути вкладення 742938
18 та 49грн. На благодійний внесок- забив.На питання коли?- отримав відповідь 2- 3 місяця - я сказав що почекаю 30 календарних днів.
Далі буде....
Ну що- пройшов місяць.18 числа насилу додзвонився в обласну дозвільну.дозвіл не готовий.вони перевіряли щось там по своїх базах.перевіряли чи не має непогашаних судимостей( хоча довідка була надана) я наголосив що в Україні довідки та дозвола видаються на протязі 30 календарних днів - і мені порадили у вівторок приїхати у дозвільну- ( уявлення не маю для чого мені їхати якщо дозвіл не готовий).Якщо дозвола у вівторок не буде - буде дзвінок на гарячу лінію і будуть оприлюднені імена та чини тих людей які ніяк не відвикнуть гребти все під себе.хоча працюють і отримують за це заробітну плату яку доречі платимо їм ми .
 
Сьогодня написав заяву на дозвіл на придбання.зібрав пакет документів.проплатив Переглянути вкладення 742938
18 та 49грн. На благодійний внесок- забив.На питання коли?- отримав відповідь 2- 3 місяця - я сказав що почекаю 30 календарних днів.
Далі буде....
це на яку зброю?
 

Сашка1974

Мисливець
Я вас вітаю.у вас або корупцію побороли.або ви самі працюєте в силовах структурах або вас настільки добре знають що не хочуть заморочуватись.
 

Androsh

Слідопит
...вони перевіряли щось там по своїх базах. перевіряли чи не має непогашаних судимостей...
У вас часом никаких "тёрок" по ментовке не было ранее (административки, суды, уголовные дела и пр.) ?
 
Я вас вітаю.у вас або корупцію побороли.або ви самі працюєте в силовах структурах або вас настільки добре знають що не хочуть заморочуватись.
не працюю та не працював,зате з усмішкою завжди захожу.
 

Сашка1974

Мисливець
У вас часом никаких "тёрок" по ментовке не было ранее (административки, суды, уголовные дела и пр.) ?
Ні не було.Я думаю що автомобільна аварія не по моїй вині до уваги не береться - пару адміністративних штрафів також.
 
Останнє редагування:

Сашка1974

Мисливець
не працюю та не працював,зате з усмішкою завжди захожу.
В районну дозвільну я також з усмішкою заходжу- мені там лапшу на вуха не вішають(добровільні внески по півтори тисячі)в моєму місті по гладкому все офіційно .
 

Androsh

Слідопит
мені там лапшу на вуха не вішають (добровільні внески по півтори тисячі )
Просветите, о каких "добровільних благодійних внесках" вы пишете. Не так давно продлевал нарезные, сейчас занимаюсь продлением гладких - ни разу не слышал ни о каких платежах, кроме тех, что по квитанции.
 

Androsh

Слідопит
Гляньте вище мій пост.
Да, сорри, не дочитал. Теперь яснее.
https://www.volynnews.com/news/econ...ydureni_z_volynyan_za_dovidku_pro_nesudymist/
Не могу не согласиться с комментаторами под статьей по ссылке: создание благотворительных фондов при государственных органах - это чистой воды коррупция.
 
Зверху