Как по областям происходит выдача зеленки и оформление разрешений?

Panters

Снайпер
Не зрозумів! Якщо я купую новий сейф,то знову потрібно дільничного викликати? Оце номер)))
Та ні, купуйте його хоч кожен день, фото сейфу робив
сам дільничний, типу як доказ того що перед тим як
видатуть дозвіл заявник має сейф, писав рапорт а з
іншої сторони листа було фото.
 

Корнилов

Снайпер
Та ні, купуйте його хоч кожен день, фото сейфу робив
сам дільничний, типу як доказ того що перед тим як
видатуть дозвіл заявник має сейф, писав рапорт а з
іншої сторони листа було фото.
Да я зрозумів
 

Корнилов

Снайпер
Та ні, купуйте його хоч кожен день, фото сейфу робив
сам дільничний, типу як доказ того що перед тим як
видатуть дозвіл заявник має сейф, писав рапорт а з
іншої сторони листа було фото.
Бачили ,який гарний сейф є,за 800! Скоріш всього,ваш знайомий,Олег Михайлович))) Тільки номер змінив)))
 

Трифон63

Мисливець
Разрешитель фотографирует сейф для того, чтобы его руководство видело, что он реально ходит о адресам и работает...
 

Panters

Снайпер
Разрешитель фотографирует сейф для того, чтобы его руководство видело, что он реально ходит о адресам и работает...
Це було б так як би дільничі використовували ці фото для звітності
при перевірках, а по факту вимагають подібне тільки для отримання
дозволу на зброю, під час перереєстрації та перевірки як зберігається
зброя фото не робили (у мене).
 

Рпг22

Мисливець
Хто підскаже в який термін законом передбачено вписати нову одиницю зброї в діючий дозвіл?
 

иж 18

Слідопит
Хто підскаже в який термін законом передбачено вписати нову одиницю зброї в діючий дозвіл?
Если вы купили ружьё и записали в зелёнку, нужно в 10-ти дневный срок прийти в разрушительную.
 

Трифон63

Мисливець
Наш разрешитель затягивает порой этот процесс до нескольких месяцев...
 

Трифон63

Мисливець
Времени занимает это , конечно не две минуты, а больше. Но реально, за отдельное "СПАСИБО " , вполне можно уложиться за пару дней... Главное , чтобы начальник был на месте и поставил свою драгоценную подпись в Вашем разрешении...
 

Рпг22

Мисливець
Чому запитав,мені сказали прийти через тиждень,а законних термінів я не знаю.
Проте я зумів навести вагомі доводи і,неповірете вийшов з готовим дозволом через п'ять хвилин.Можуть якщо хочють
 

Трифон63

Мисливець
Чому запитав,мені сказали прийти через тиждень,а законних термінів я не знаю.
Проте я зумів навести вагомі доводи і,неповірете вийшов з готовим дозволом через п'ять хвилин.Можуть якщо хочють
Правильно. Начальник был на месте. И в хорошем расположении духа... Він дослухався до Ваших ВАГОМИХ доводів... Так і повинно бути...
 

Рпг22

Мисливець
Насправді все повинно бути зовсім по другому!!!В адекватний термін встановлений законом і без жодних доводів.Структуру поміняли,а принципи роботи забули.Все для простих людей!!!
 
Зверху