Как распознать девайс?

Статус
Закрита.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Спасибо большое за инфу.
а я шо? то просто імхо, може дехто і 500 дасть, а декому і за 50 таке не потрібно!!! справа в тому що це дуже рідкий гість на наших теренах, масово їх не завозили - рушниця на любителя, а ціна буде як за н/а, якщо замовляти через диллера - там взагалі буде золотий ствол, є аналоги Хатсан та Хуглу, але то як рівняти х.. з пальцем... а шкода руж гарний, якщо вже нестало ІЖ-18 нових, то цю б рушницю брали...
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Артур, как раз сейчас аналогов появилось как грязи, само собой турецких. И цена ооооочень демократичная, от 3500.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
само собой турецких
Генка. ти чай любиш пити з гімном чи конфеткою! отак і з аналогами....якої якості може бути ружо, коли воно нове дешевше за посередній комплект дерева на ІЖ-27?
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Генка. ти чай любиш пити з гімном чи конфеткою! отак і з аналогами....якої якості може бути ружо, коли воно нове дешевше за посередній комплект дерева на ІЖ-27?
Та даже если оно отстреляет только 1000 выстрелов, то всего делов - приплюсуй к цене патрона 3,50 :D да стоимость зеленки;)
А оно может выдержать и больше. Так что патрон будет получаться все дешевле и дешевле :D
В идеальном случае, при настреле стремящемся к бесконечности :) цена патрона выстреленого с этого ружья будет стремиться к нулю :D
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Генка. ти чай любиш пити з гімном чи конфеткою! отак і з аналогами....якої якості може бути ружо, коли воно нове дешевше за посередній комплект дерева на ІЖ-27?
Артур, а воно і не так страшно стрілляти з турків :D:D:D Я перший раз боявся. Хз, начитаешся всякого в неті та й тут на форумі. А почав стріляти з Алтая - а воно стріляє і навіть попадає :D Перший раз як попав, то думав (після першого ж пострілу) - повезло. Другий раз стрельнув - знову в ціль. О, пристрілявся! :D А потім уже і не думаю - стріляю і все добре :D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Артур, а воно і не так страшно стрілляти з турків
я не проти! я навіть вірю шо турок стрельне навіть попаде, але ну не буде руж за 3500 новий при курс 29,0 з рівним стволом! тоді ше спитай дружину - вона хоче китайські лабутени чи від К.Лабутена? це все імхо, але якиби таких Беретт було по 3-5 в кожному магазині нових по 500 у.о., то я би потягнувся на цю рушницю і знав, що за 20 років у мене не відломиться, не відпаяється не поржавіє...
Та даже если оно отстреляет только 1000 выстрелов, то всего делов - приплюсуй к цене патрона 3,50 :D да стоимость зеленки;)
Вова тільки ти можеш вирахувати доцільність ціноцтворення рушниці по ціні патрона! в цій царині прошу рахувати мене профаном
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
я не проти! я навіть вірю шо турок стрельне навіть попаде, але ну не буде руж за 3500 новий при курс 29,0 з рівним стволом! тоді ше спитай дружину - вона хоче китайські лабутени чи від К.Лабутена? це все імхо, але якиби таких Беретт було по 3-5 в кожному магазині нових по 500 у.о., то я би потягнувся на цю рушницю і знав, що за 20 років у мене не відломиться, не відпаяється не поржавіє...

Вова тільки ти можеш вирахувати доцільність ціноцтворення рушниці по ціні патрона! в цій царині прошу рахувати мене профаном
Это не я. Я лишь восторженно цитирую классиков..
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
я не проти! я навіть вірю шо турок стрельне навіть попаде, але ну не буде руж за 3500 новий при курс 29,0 з рівним стволом! тоді ше спитай дружину - вона хоче китайські лабутени чи від К.Лабутена? це все імхо, але якиби таких Беретт було по 3-5 в кожному магазині нових по 500 у.о., то я би потягнувся на цю рушницю і знав, що за 20 років у мене не відломиться, не відпаяється не поржавіє...
Куплю - отпишусь. Думаю так будет правильнее всего :D
Я несколько месяцев назад тоже не верил туркам. Но человеку свойственно ошибаться :D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Я несколько месяцев назад тоже не верил туркам. Но человеку свойственно ошибаться
захоплююсь тобою, Генка, - поки сам гуль не наб"єш - не спинишся!!!:Dдай бог, щоб я помилився з приводу Хатсана і іже з ним...
 
Останнє редагування:

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Гена, а чего самую дорогую?
Хотя их там хрен поймешь в чем разница, описание хромает. То вес 2,3, то 2,8 у одинаковых моделей. И цена, вроде внешне все тоже, а разница грн. 600.. Х.з.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Сменные чоки, а там фиксированный цилиндр.
 

Виталик2510

Мисливець
Добрый вечер ! Мужики ! каждому свое , можно просто иметь оружие есть и хорошо, а можно его любить и это разные вещи ......
 

Виталик2510

Мисливець
Сегодня удалось пострелять с ружика дробью 3 , 1 , 6\0 , пули подкалиберные разные, бой суперский, равномерная осып дробью,и пули ложатся все правильно короче очень доволен покупкой,всем спасибо за помощь и за отзывы.
 
Статус
Закрита.
Зверху