Календар щеплень мисливського собаки

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Шановні форумчани,нещодавно у знайомої бачив ветпаспорт її кішки,і там окрім щеплень є відмітки про прийом протигельмінтних препаратів. Питання: чи треба й нам просити таку відмітку (коли,в якій дозі,яким препаратом) у ветеринарному паспорті?
 

собаколюб

Слідопит
Якщо паспорт міжнародний для КОТІВ (окремо від собак) , то там дійсно є розділ інших обробок (доречі в аналогічному паспорті але для собак, такий розділ також є!)!
Паспорт для собак/котів (переважно саме ним користуються) такого розділу немає.
Ветпаспорт, то як нагадування власнику коли робив, що робив і коли робити ревакцинацію!
+ Найчастіше глисти гонить власник сам, а не запрошує спеціаліста і відповідно вимагати печатку немає в кого...
ПС: я інші обробки вношу в нотатник телефона...
 

Зверобой 60

Мисливець
В любом случае это плюс.Я например сам веду записи в отдельном блокноте .Когда?Чем?Кто производитель?Особенно это удобно в сроках обработки против клеща.В ветпаспорте как бы и никчему хотя если это делали ветработники то вполне логично что сделали отметку.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Якщо паспорт міжнародний для КОТІВ
Саме так ,теж звернув увагу ,що паспорти відрізняються.
Я теж веду записи на перекидному календарі, останній раз давав дронтал, але шось мій лікар каже шо дуже багато підробок,і не радить його купувати.
 

саша 1972

Новачок
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, купила таку прививку як Вангард плюс 5 + Лептоферм С1, але майже 1 добу прививка була не в холодильнику, вона зіпсувалась чи її ще можна застосувати???
 

собаколюб

Слідопит
Саме так ,теж звернув увагу ,що паспорти відрізняються.
Я теж веду записи на перекидному календарі, останній раз давав дронтал, але шось мій лікар каже шо дуже багато підробок,і не радить його купувати.
Зараз шалений асортимент глистогінних...
Я рекомендую міняти препарати... І дивлися щоб в складі був прозіквантел та пірантел!
 

собаколюб

Слідопит
Можна і пізніше, але тепер мусите врахувати що ревакцинація через 21 день, потрапляєте на початок зміни зубів! А під час зміни зубів з такими препаратами краще не втручатися( недостача зубів, втрачаєте ріст,...). А з іншої сторони - вакцинована собака, то спиш спокійніше.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Сьогодні отримали щеплення від сказу, ходив ветеринар ,заходив до кожної оселі. Казав що, десь лиса знайшли зі сказом,а так як наш район буквально в трьох ста метрах від лісу то вони отримали наказ про поголовну вакцинацію. Дворняг навіть не дивився,всім колов, а в кого,порода та ще й з пашпортом,то оглядав,в мого зуби дивився,у сусіда було щеплення раніше то його песика не чіпали. Наліпку в паспорт приліпив,дату і підпис поставив,на завтра запросив з паспортом до клініки ,поставити печатку.
Кололи 1мл "Рабістар",баночки в контейнерах з пінополістиролу в термосумці,на дотик прохолодні. Термін придатності до 2018
 

bas

Новачок
Сказ так!
Комплексна ні! Склалося враження що перше щеплення не робилося...Потім великий переривання, тоді схему роблять неначе перший раз...
Если большой перерыв комплексной вакцинации, тогда по схеме как у щенков, за два раза, или как?
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю шановне панство, якщо я правильно зрозумів, то так як останнє щеплення було 23.01.17 то наступне треба робити максимально найближче до 23.01.18? Я правильно зрозумів?
 
Зверху