Карта мисливських угідь

AntonyX

Новачок
Доброго здоров'я! Шановні форумчани допоможіть із картою мисливських чи лісових угідь Закарпаття а точніше Тячівського р-н. Пояснюю в чому річ мій тесть член УТМР ще за рядянських часів зловиив на території села браконєрів ,про те вони сказали що є членами УТМР і мають ліцензію на відстріл "пухнастих" на нашій території, хоча наше село входить в Караптський біосферний заповідник, я знайшов рішенння Закарпатської обл ради про виділення територій під мисливські угіддя залишилось знайти карту лісових угідь щоб визначити точні межі цих угідь. Для того щоб припинити незаконне полювання на наших територіях, без втручання правоохоронних органів, оскільки браконєри в родинних стосунках з ними.
 

_Ветер__

Новачок
Інколи, є доцільним використати так званого козачка-людину яка не тямуща у еєрархії )) та у границях, зашліть у місцевий УТМР людину, хай візьме карту буцімто для полювання, вона має бути,отримавши ЇЇ зрозуміїте хто кому насолив.З іншого боку,Караптський біосферний заповідник-не тимчасова і секретна організація, звернувшись до них, впевнений, отримаете і карту угідь, і підтримку на найвищому рівні, бо воно всім болить.
Зповагою...
 
Зверху