Картечелійка 6 мм.

Макс Релодырь )))

Мисливець
Добры вечер . А сделать с одной стороны 4 мм и со второй 4.5 мм такое можно ? Цену и всё остальное в личку пожалуйста . Спасибо
 

Relouder

Новачок
Доброго дня. Вітаю всіх з пройдешнім святом. Хочу замовити картечелійку (картеч і напівкартеч). Хто може підказати, якого максимального розміру можна споряджати картеч в три картечини у один ряд для 12 к. в поліетиленовий контейнер (наприклад 8мм. чи 8.5 мм.) ? І чи потрібно по формулі вичисляти (підбирати) согласованість картечі, якщо вона в контейнері? Також щодо напівкартечі, який розмір буде краще підходити 6мм чи 6.2 мм. для поліетиленового контейнера. З повагою.
 

иж 18

Слідопит
Доброго дня. Вітаю всіх з пройдешнім святом. Хочу замовити картечелійку (картеч і напівкартеч). Хто може підказати, якого максимального розміру можна споряджати картеч в три картечини у один ряд для 12 к. в поліетиленовий контейнер (наприклад 8мм. чи 8.5 мм.) ? І чи потрібно по формулі вичисляти (підбирати) согласованість картечі, якщо вона в контейнері? Також щодо напівкартечі, який розмір буде краще підходити 6мм чи 6.2 мм. для поліетиленового контейнера. З повагою.
https://uoor.com.ua/forum/index.php...блицы-справочные-материалы-и-т-д.79117/page-2 там есть таблица по согласованию картечи с дульным сужением, с контейнером если применять картечь, то размер картечи необходимо немного меньше брать чем в таблице
 

Макс Релодырь )))

Мисливець
Добрый день, тоже интересует!
Мастер сделал очень качественно ! Я переживал что не будет проливаться , но разогрев форму хорошенько после первой отливки мои переживания ушли )))Все хорошо получается !
 

EARL

Слідопит
Мастер сделал очень качественно ! Я переживал что не будет проливаться , но разогрев форму хорошенько после первой отливки мои переживания ушли )))Все хорошо получается !
Доброго дня!
Так, звісно, лійку треба прогріти перед литтям. Склад сплаву, теж грає велику роль... І діаметр заливного отвоту теж дуже впливає на відливку, буває, що 0,1 - 0,2мм впливає на якість відливки... Дуже велику роль грає докатка дробокатом відливок. Так,що виготовити якісну картеч, чи дріб, це дуже копітка робота. З Пов.
 
Зверху