Картечелійка 6 мм.

solt

Новачок
Доброго дня шановне товариство. Щиро вдячний EARL за отриману картечелейку 5.5 .
Ще не перевіряв але виконана дуже якістно. Як будуть перші спроби щось зробити обов'язково відпишусь.
 

Олег Грабарский

Мисливець
Доброго дня шановне товариство. Щиро вдячний EARL за отриману картечелейку 5.5 .
Ще не перевіряв але виконана дуже якістно. Як будуть перші спроби щось зробити обов'язково відпишусь.
Спроби будуть супер. Продавець майстер своейi справи. Лiечки супер
 

04_Max_ИЖ26Е

Новачок
Вітаю.... Мені теж прийшла лійка... Якість та зовнішній вигляд ідеальний, я Вам дуже дякую за роботу.... Вдалих продажів.... Спробую заливати і теж відпишусь.... Дякую.... З пов....
 

EARL

Слідопит
Вітаю.... Мені теж прийшла лійка... Якість та зовнішній вигляд ідеальний, я Вам дуже дякую за роботу.... Вдалих продажів.... Спробую заливати і теж відпишусь.... Дякую.... З пов....
Хай служить Вам! З Пов.
 

maryan_hlunka

Новачок
Пене Олег лієчку отримав!!! Все супер, якість і оперативність порадувала!!! Щиро вдячний!!!
 

ponytovskay

Мисливець
Добрий день! Картечелійку отримав, якість на висоті, все супер!!! Дякую! З Пов.
 

maryan_hlunka

Новачок
Пане Олег дякую за лійки! І так ще дві лієчки в мене, і напевно буду замовляти ще декілька. Майстра РЕКОМЕНДУЮ!!! Якість на вищому рівні. Всі мої побажання вислухані і враховані. Ще раз величезне ДЯКУЮ!!! Фото моїх лійок!
IMG_20210203_115332.jpg
 
Зверху