Картеч для тоз 63

иж 18

Слідопит
В мене на соколі, проблем небуло, снаряжав в правий( циліндр з напором) плпстикова гільза, сокіл, порохова прокладка, два пижа з валянка, верхній різав до половини хрестом, прокладка, картеч 8,2 по дві, навхрест і закрутка, на 35 кроків 4-5 картечей в мішені, на 50 кроків стабільно 2 картечини, також 6,2мм, по 5 картечей і одна центральна, 20 картечин в патроні, спорядження ідентичне, але в гільзу робив контейнер з фотоплівки і пересипав крохмалем
Лівий (чок) стабільно 7,2мм, контейнер з фотоплівки, по три в ряд стовпчиком
Летіло все добре, якщо порівнювати з магазинними патронами, навіть дуже добре, це було до 14 року
Зарас поміняв на крук, навіска теж 1,8 і летить в рази гірше, зменшу навіску, різкість погана, збільшу, розліт картечі шаленний
Так само з кульовими, розліт в рази вищий, що каліберна що підкаліберна
Тоді получається що справа в порохові?
Стволи ж немогли всохтися чи наоборот))
Попробуйте на другом порохе
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Попробуйте на другом порохе
Напевне так і буде, я мав дві банки крука, в яких порох чомусь різний, в останній то він схожий більше на армійський, який іде в 5,45 /39
До речі, при навісці в 1,8, з ІЖ 18 кучність на 7,2мм картечі ідеальна, але але різкість гірша ніж з БМки
 

Белий

Мисливець
Напевне так і буде, я мав дві банки крука, в яких порох чомусь різний, в останній то він схожий більше на армійський, який іде в 5,45 /39
До речі, при навісці в 1,8, з ІЖ 18 кучність на 7,2мм картечі ідеальна, але але різкість гірша ніж з БМки
Ну кожні стволи індивідуальні, купіть інший порох і не морочтеся тоді
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Ну кожні стволи індивідуальні, купіть інший порох і не морочтеся тоді
Пошукаю , в неті Сокіл інколи проходить, але розбирають його на УРА
Ніколи б не подумав, що порох в гладкому відіграє таку роль
 

иж 18

Слідопит
Напевне так і буде, я мав дві банки крука, в яких порох чомусь різний, в останній то він схожий більше на армійський, який іде в 5,45 /39
До речі, при навісці в 1,8, з ІЖ 18 кучність на 7,2мм картечі ідеальна, але але різкість гірша ніж з БМки
Я с иж 18 стрелял картечью 7.1 или 7.2 в контейнере под картечь, на соколе, так по вёдрам, вроде не плохо прилетало, но расстояние было метров 20. А так вообще картечи особого применения не вижу для себя и этим вопросом не занимаюсь.
 

иж 18

Слідопит
Пошукаю , в неті Сокіл інколи проходить, але розбирають його на УРА
Ніколи б не подумав, що порох в гладкому відіграє таку роль
Бывает продают сокол, но цена в районе 500 гр, лучше попробовать, что-то новое, есть с чего выбирать и что пробовать в линейке нобеля и максам
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Я с иж 18 стрелял картечью 7.1 или 7.2 в контейнере под картечь, на соколе, так по вёдрам, вроде не плохо прилетало, но расстояние было метров 20. А так вообще картечи особого применения не вижу для себя и этим вопросом не занимаюсь.
Це так, для спортивного інтересу, патрон ідентичний, а різкість нижча, хоча я був впевнений що буде вища
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Бывает продают сокол, но цена в районе 500 гр, лучше попробовать, что-то новое, есть с чего выбирать и что пробовать в линейке нобеля и максам
Хз, так як я стріляю, то мені банки хватить на багато років, а якщо не знайду, прийдеться шукати новий, аналог Сокола, не такий різкий як Крук
 

иж 18

Слідопит
Хз, так як я стріляю, то мені банки хватить на багато років, а якщо не знайду, прийдеться шукати новий, аналог Сокола, не такий різкий як Крук
Экономно вы стреляете, я любитель пострелять) У каждого свои предпочтения, я лично свои запасы достреляю и хочу попробовать нобель А0.
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Экономно вы стреляете, я любитель пострелять) У каждого свои предпочтения, я лично свои запасы достреляю и хочу попробовать нобель А0.
От спробуєте і я вас запитаю рецепт)
Я більше закордоном час проводжу, а дома то якщо постріляти, більше перевагу надавав нарізній, але обставини так склалися, що прийшлося згадати, старий, добрий гладкоствол
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Зверху