Картеч на вовка

Androsh

Слідопит
Хлопці, цікаво в контексті теми було б почути, хто таки реально здобував вовка картеччю (не нариси про набої та їх кучність), яким набоєм та з якої відстані? Колеги, з якими приходилося спілкуватся, переконували, що для вовка - гарний нарізняк з доброю оптикою саме те.... а гладке - то таке, соррі ))
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Брехня. Я сам взяв тільки одного вовка, стріляв 3 рази, картеч 6,2 та 7,2. Але більше моя гарячка, бо відстань була метрів 25, правда через кущі. А при мені, точніше я приймав участь в полюваннях, добули штук 30-40 вовків. Від 000-0000 нолів і до різного розміру картечі. І дуже рідко, коли вовків били на чистому. Ховається до останнього. Був свідком випадка, коли вовк заліг перед номерами і пішов назад, коли пройшов загон. В основному вовків брали "на короткі". Нарізне добре, але треба вигнати звіра. На мою думку це самий-самий сильний супротивник для мисливця.
 

huntumy

Зброяр
В степи обычно догоняют на машине. Об этом ни кто не пишет...В других случаях трофей волка дело случая.
С лесного массива волка выставить под выстрел в поле почти не реально.
 

Виталий 2.

Слідопит
У меня, только один в архиве. 2011 год, закрытие охоты на косого. Волчица примерно кил. 35-40. Стоял на номере, на не большом язычке камыша,под высоковольтным столбом, вылетела пулей практически в лоб, расстояние было метров 20, если не изменяет память первый еденица , второй два ноля. Прошла, метров пятьдесят и просто легла. Но это, случай, а так, в кармане всегда пару патронов с картечью 6.2мм., но пока под них только бродяги попадают.
Image(260).jpg
Image(259).jpg
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
В степи обычно догоняют на машине. Об этом ни кто не пишет...В других случаях трофей волка дело случая.
С лесного массива волка выставить под выстрел в поле почти не реально.
Снегоходы решают. Вот только под "волчье" дело косится все...
 

Androsh

Слідопит
С лесного массива волка выставить под выстрел в поле почти не реально.
Ну, почему, с нарезняка с хорошей оптикой взять на 200-300 метров без проблем. И это без подранков, с 308 экспансивная ложит с одного выстрела.... )))
 

Гобой

Снайпер
Ну, почему, с нарезняка с хорошей оптикой взять на 200-300 метров без проблем. И это без подранков, с 308 экспансивная ложит с одного выстрела.... )))
200, 300 метров, это приличная дистанция для стрельбы по зверю на ходу. Стреляю по мишени лежа с упора на 230_270 метров. Так я вам скажу что ту мишень надо еще какоето время что бы обнаружить.
А вы говорите легко бегущего волка.
И оптика на том стволе что я стрелял была приличная.
Надо быть хорошим стрелком что попасть с нарезного в бегущего волка на 200_300 м.
 
Останнє редагування:

huntumy

Зброяр
Для охоты в лесу нарезное не годится. В поле да, можно поляпать если повезет. А вообще волка специально добывают меньше чем случайно.
 

Ohotnik47

Слідопит
Хлопці, цікаво в контексті теми було б почути, хто таки реально здобував вовка картеччю (не нариси про набої та їх кучність), яким набоєм та з якої відстані? Колеги, з якими приходилося спілкуватся, переконували, що для вовка - гарний нарізняк з доброю оптикою саме те.... а гладке - то таке, соррі ))
Трохи повоював з сірими, стріляв і з Тоз Б з пр. ст. картеччю 6.0мм.,і з Іж - 54 і з 30-06 ( всі патрони- самокрут) - при нормальному прицілюванні падають на раз- два.
А попасти в бігучого вовка на триста м. - до регулярної практики потрібен талант.
В основному всі зустрічі були випадкові , при здійсненні ох.угідь.
1537902199636228386370.jpg
 

Ohotnik47

Слідопит
Патрони до гл.споряджались"Соколом" "Круком", узгодженою картеччю 5.8-6 мм, в контейнері з крохмалом або тальком.
 

ТАР

Снайпер
Хотел процитировать свой пост с этим видео не получилось:oops:. Вобщем собрал таким способом патронов "думаю протестировать" , но задумался если еще добавить этой крошки? Даст какой результат или нет... не знаю. Картеч у меня наверное больше относится к твердой.
 

ATIS

Снайпер
Хотел процитировать свой пост с этим видео не получилось:oops:. Вобщем собрал таким способом патронов "думаю протестировать" , но задумался если еще добавить этой крошки? Даст какой результат или нет... не знаю. Картеч у меня наверное больше относится к твердой.
Пробка як буфер фігня, якщо вже хочете використати буфер то краще візьміть крахмал або дитячу присипку.
 
Зверху