Картеч 7.5 - 7.6- 7.65мм

Yarik1993

Мисливець
Допоможіть з пошуком даної картечі
Картеч 7.5 - 7.6- 7.65мм.
хто на форумі продає?

P.s картеч потрібна для тестових відстрілів .
 

Kapitan

Снайпер
Допоможіть з пошуком даної картечі
Картеч 7.5 - 7.6- 7.65мм.
хто на форумі продає?

P.s картеч потрібна для тестових відстрілів .
Есть куча других размеров, которые миллион раз проверенные, описанные, опробованные-перепробованные. Зачем еще что то изобретать? При том, что картечь на облавных охотах запрещена, не пойму для каких целей такую картечь пристрелевать? Для какого вида дичи?
Одним словом молодость.
 

Yarik1993

Мисливець
Есть куча других размеров, которые миллион раз проверенные, описанные, опробованные-перепробованные. Зачем еще что то изобретать? При том, что картечь на облавных охотах запрещена, не пойму для каких целей такую картечь пристрелевать? Для какого вида дичи?
Одним словом молодость.
Ну є бажання підібрати такі номери для своєї рушниці в 16кал. А полювати з картеччю не збираюся.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну є бажання підібрати такі номери для своєї рушниці в 16 кал. А полювати з картеччю не збираюся.
І все ж спитаю: ну і навіщо? Такі складнощі незрозуміло для чого... Взагали узгоджену картеч підібрати для 16 кал. дуже складно, особливо для наших старих Тозів.
 

Volanat

Мисливець
І все ж спитаю: ну і навіщо? Такі складнощі незрозуміло для чого... Взагали узгоджену картеч підібрати для 16 кал. дуже складно, особливо для наших старих Тозів.
Просто человек хочет быть готовым к "зомби-апокалипсису", тогда картечь самое то. ;)
 

Yarik1993

Мисливець
І все ж спитаю: ну і навіщо? Такі складнощі незрозуміло для чого... Взагали узгоджену картеч підібрати для 16 кал. дуже складно, особливо для наших старих Тозів.
Ну по-перше в мене не ТОЗ, а иж27 16кал.
А по друге хочу на практиці хочу знати як і якими номерами стріляє моя рушниця,а вчора товариш взяв вовка на відстані 50м. теж з иж 27 16кал. Картеччю рио 7,65мм.
P.s доречі за добутого вовка місцевий фермер виплатив 3000грн.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну по-перше в мене не ТОЗ, а иж27 16кал.
А по друге хочу на практиці хочу знати як і якими номерами стріляє моя рушниця,а вчора товариш взяв вовка на відстані 50 м теж з иж 27 16 кал. Картеччю рио 7,65 мм.
P.s. До речі за добутого вовка місцевий фермер виплатив 3000 грн.
Молодець фермер! На 16 картеч по 3 підібрати важко!.. Але можна ще сірниками чи тоненькими паличками перемежати стовпчики картечі. Є така методика. До того ж, на вовка підійде й картеч 6,2 мм, так що можна "погратися із розмірами".
У той же час, із вовком вам пощастило. За більш ніж 60 річний стаж полювання вовка міг стріляти лише разів п'ять, реально - 2-3. Але він не давався! При мені один раз вполювали вовка загоном без прапорців (саме на нього й полювали. А спеціально із прапорцями не полював - дуже складно, необхідні специ та багато прапорців на шпагаті... Не всі мають, не всі можуть... Так що вам із вовком реально пощастило!
 

kef

Зброяр
Ви б хоч показали фото комплектуючих патрона з картеччю.Чи дульний зріз стволу з вкладеною картеччю.чи хоч би контейнер з картеччю.:oops:І чому саме такого діаметру має мати розміри картеч.?! .o_OВам уже порадили достатньо ,що і як .;):)
 
Зверху