Кидала Аист ( он же Бакинец, он же Вальдшнеп ) на форуме

Статус
Закрита.

WEGA

Мисливець
Питання до Норд_10, який захищає Аиста - навіщо Аист приймав замовлення, та брав гроші на перед, якщо у нього не було матеріалу з чого робити дріб в момент замовлення(Ви писали декількома постами вище, що йому потрібно було гроші на велику партію сировини).
Чужими руками загрібаючи жар в рай не попадеш.
хлопці я не розумію вас!!!я нікого не хочу захищати і не збираюсь когось соромити але ви бачили ціну і спілкувались із закажчиком, вас підкупила ціна??? зрозуміло що кожен хоче зробити свої набої найдешевшими, ви коли пішли на цю домовленість то певно розуміли усі ризики??? чого тоді когось звинувачувати? я розумію що не хочеться себе відчувати лохом і сам переживав за свій заказ ))) але у мене все було як у всіх по списку, і не розумію чого ви нападаєте на Норда_10 він просто передав свою розмову з аїстом, чим хотів довести до відома, що у людини є проблеми, яких я думаю ніхто не хотів би відчути на собі, зрозуміло що ви панікуєте але ще не сезон і можливо таки Юра вирішить свої проблеми, не приписуйте мене в його агенти )))усім терпіння і бажання кращого у такий не легкий час, я особисто впевнений що ця людина не кидала...
 

Грищенко

Снайпер
Может стоит сбросить обороты на недельку- две,а на это время тему модераторам прикрыть?Заклеймить позором всегда успеем,а вдруг у человека действительно проблемы,но он потом рассчитается по заказам?Будет как-то ...даже не могу подобрать слово.
И это,-я никаким образом ни сколько не оправдываю Аиста,даже если он полностью рассчитается с проплаченными заказами косяк с его стороны в любом случае имеет место быть и этого уже не вернуть никак.Просто предлагаю сделать паузу до появления действительно значимой информации,-у кого она появится может попросить модераторов открыть тему и поделиться ней с форумчанами.
 

HANTER68

Мисливець
вдруг у человека действительно проблемы
Может у человека и правда проблемы, но так проблема не решается. Что за детские отмазки, якобы телефон сдал в ремонт и поэтому вне зоны. Это из серии когда на урок в школе опоздал и говоришь, что бабушку через дорогу переводил. Бред полный.
 

crime830

Мисливець
Проблема як на мене тут одна - жадібність до грошей і швидкої та легкої наживи, можливо я і не правий, тоді публічно вибачюсь перед Аистом, але з січня-лютого не виконати зобов'язання перед шановними форумчанами та мисливцями це вже занадто, і жодної чіткої відповіді, що саме з ним сталось і чому він так вчинив з колективом не надійшло. Вважаю, що якби Аист хотів вирішити дане питання то надав би аргументовану відповідь, а так вбачається "кидок" на досить не малу суму.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Вважаю, що якби Аист хотів вирішити дане питання то надав би аргументовану відповідь, а так вбачається "кидок" на досить не малу суму.
так ситуація не дуже гарна по відношенню до форумчан - затримка виконання та передоплата трохи роблять ситуацію негарною, мені повезло - я отримав все як замовляв у відповідній якості, але ті хто хоч раз пробував лити дріб, знають - з однієї форсунки летить від 9 до 4 номера - залежно від сплаву, температури повітря і ще багато чого. якщо людина замовила 20 кг №7 то треба переплавити кілограм 50 свинцю, щоб насіяти потім потрібного номеру потрібну кількість.
Ваша активність в даній темі мимоволі наштовхує на думку, що використовуєте шанс, щоб розчистити дорогу від конкуренції - темка по продажу дробу і у Вас є, і не повірю, що товариш Ваш, який ллє дріб, нічого вам не "відслинює" за послуги, а тут ще й такий шанс!!! Аиста я ніколи не бачив, розмовляв по телефону разів 5 та переписувався тут на Форумі, але на мою думку, якщо в людини проблеми то насамперед потрібно протягнути руку допомоги, а потім уже осуджувати, і то якщо буде за що. приймав чоловік замовлення наперед. але видно ажіотаж на дріб по 45 грн зробив свою справу - от і завал а не кидок. кидала уже давно би ні з ким не спілкувався. ІМХО
 

igarek

Мисливець
так ситуація не дуже гарна по відношенню до форумчан - затримка виконання та передоплата трохи роблять ситуацію негарною, мені повезло - я отримав все як замовляв у відповідній якості, але ті хто хоч раз пробував лити дріб, знають - з однієї форсунки летить від 9 до 4 номера - залежно від сплаву, температури повітря і ще багато чого. якщо людина замовила 20 кг №7 то треба переплавити кілограм 50 свинцю, щоб насіяти потім потрібного номеру потрібну кількість.
Ваша активність в даній темі мимоволі наштовхує на думку, що використовуєте шанс, щоб розчистити дорогу від конкуренції - темка по продажу дробу і у Вас є, і не повірю, що товариш Ваш, який ллє дріб, нічого вам не "відслинює" за послуги, а тут ще й такий шанс!!! Аиста я ніколи не бачив, розмовляв по телефону разів 5 та переписувався тут на Форумі, але на мою думку, якщо в людини проблеми то насамперед потрібно протягнути руку допомоги, а потім уже осуджувати, і то якщо буде за що. приймав чоловік замовлення наперед. але видно ажіотаж на дріб по 45 грн зробив свою справу - от і завал а не кидок. кидала уже давно би ні з ким не спілкувався. ІМХО
Сер,не треба робити поспішних висновків,от для чого оці балабольскі вислови про конкуренцію?Тут вже наштовхується, що Вам пару кіло накинули дрібу за таку рЕкламу
 

igarek

Мисливець
Пам*ятаєте в минулому році теж була катавасія на цю тему?Не варто починати все знову(це про конкуренцію,і дт,і тп,)Кожен отримав те що хотів
 

crime830

Мисливець
так ситуація не дуже гарна по відношенню до форумчан - затримка виконання та передоплата трохи роблять ситуацію негарною, мені повезло - я отримав все як замовляв у відповідній якості, але ті хто хоч раз пробував лити дріб, знають - з однієї форсунки летить від 9 до 4 номера - залежно від сплаву, температури повітря і ще багато чого. якщо людина замовила 20 кг №7 то треба переплавити кілограм 50 свинцю, щоб насіяти потім потрібного номеру потрібну кількість.
Ваша активність в даній темі мимоволі наштовхує на думку, що використовуєте шанс, щоб розчистити дорогу від конкуренції - темка по продажу дробу і у Вас є, і не повірю, що товариш Ваш, який ллє дріб, нічого вам не "відслинює" за послуги, а тут ще й такий шанс!!! Аиста я ніколи не бачив, розмовляв по телефону разів 5 та переписувався тут на Форумі, але на мою думку, якщо в людини проблеми то насамперед потрібно протягнути руку допомоги, а потім уже осуджувати, і то якщо буде за що. приймав чоловік замовлення наперед. але видно ажіотаж на дріб по 45 грн зробив свою справу - от і завал а не кидок. кидала уже давно би ні з ким не спілкувався. ІМХО[/QUOT
З приводу "відслинює" чи не відслинює, то це вже не Ваше діло, а от те, що Ви на 100 % захищаєте кидалу на форумі то це видно всім неозброєним оком. Яка може бути конкуренція з людиною яка не виконала і не викононує своїх зобов'язань? Про який завал і ажіотаж Ви говорите, коли у продавця на момент продажу не було навіть сировини. Гроші проїлись а все інше бла бла бла.............
 

7777777

Новачок
Также имел неосторожность в марте заказать дробь у этого человека. Жду до сих пор.
Чудак? Пустозвон? Неудачник? Обманщик? Вор?
Кто ты, Юра?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
хлопці! комусь уже Юра відправив дріб з моменту створення теми? якщо тема затихла, думаю відправки йдуть, якщо ні то можу з ним зв"язатись уточнити що та як. якщо хтось отримав дріб - відпишіться, так багатьох заспокоїтете.
 

olg

Мисливець
Мой знакомый ждет, Юра обещал выслать на прошлой неделе, но пока тишина.
 

s7port

Новачок
хлопці! комусь уже Юра відправив дріб з моменту створення теми? якщо тема затихла, думаю відправки йдуть, якщо ні то можу з ним зв"язатись уточнити що та як. якщо хтось отримав дріб - відпишіться, так багатьох заспокоїтете.
Ішли не відправки а обіцянки , і знову тиша ( валера киівська обл. жду 15 кг ще з зими)
 

bosiak

Мисливець
Если Аист и Бакинец одно лицо - попали вы ребята !!!! Лично мне ( и не только мне сначала ) пан Бакинец сделал заказ по гильзам в свое время качественно и в срок , а многих кидонул , с дробью ,кстати то-же ....Ну может человек исправился ....дай Бог !!!
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда

YuraMYA

Новачок
Оплатил 20кг.еще 20 февраля,кормил завтраками.
Звоню уже два дня,телефон выключен.
 
Статус
Закрита.
Зверху