Кидала Аист ( он же Бакинец, он же Вальдшнеп ) на форуме

Статус
Закрита.

s7port

Новачок
Тогда будет колективное заявление в милицию(мошенничество).
Так адреса є фамілія відома номер карти приват є чеки на оплату є , такщо доказувати багато нетраба (шахрайство Укк ст.190 якщо коликтивно і набиреться сума, позбавлиння волі від3-8 років)
готовий іти до кінця Львів люблю буду свідком на суді
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
телефоную 3й день. поки тиша. відпишусь за результатом якщо з!явиться.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Щойно говорив з Юрою - Аистом. з"ясувалось декілька питань, тому виношу їх на загал для об"єктивного перебігу процесу
HANTER68 - дріб не замовляв, проплату не проводив. просто пише в темі своє ІМХО - має право.
crime830 - є родичем того, чий дріб він тут продає (скорше за все - племінник, звідки знаю - вони зрозуміють), яку мету переслідує я вже писав - всі п...си, 1 він Д"Артаньян. то його право, просто знайте всі, що про чесну конкуренцію мова не йде.
тепер по дробу - налито багато згідно до замовлень, насьогодні перемитий сушиться, фасується, відправляється. буде у всіх. Процес лиття відбувався навіть незважаючи на свято Трійці.
П.С. для всіх бажаючих запитати з яких корисних цілей я "захищаю" Юрія - скажу раз і назавжди - роблю це БЕЗКОРИСНО! брехати не звик.
 

YuraMYA

Новачок
Почему у аиста выключен телефон?
Ремонт, не отмазка,полно телефонов по 200-300грн.
Жду заказ больше трех месяцев,а обещал выполнить через месяц.
 

s7port

Новачок
Логичное объяснение.
Так, чоловік працює нема коли на телефон відповісти, деж тоді логіка на невиконання заказів.
телефон просто вимкнений, щоб не заважав працювати. згадайте себе коли спішите робите, а постійно наярюють.
Захищати завжди ваще чим нападати , але кому вірити коли аіст мене особисто обманув обіцянками вже непорахую скільки раз!!!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
деж тоді логіка на невиконання заказів.
видно переоцінив свої зусилля, я просив, щоб в темі відписались хто отримав - тиша, говорив сьогодні Юрі, щоб теж їм сказав. робив також оперативно замовлення хлопцям, яких забрали а АТО.
але кому вірити коли аіст мене особисто обманув обіцянками вже непорахую скільки раз!!!
якби він був кидалою - то певно б думав як вже неспілкуватись і викинути телефонну картку засвічену. цю тему він відслідковує. дріб є, все буде добре. розумію, що тим. кому на полювання, то ролі не зіграє велика затримка у виконанні замовлення - було б до Відкриття. а тим кому на стенд чи реалізацію - то трохи зіпсований настрій.
 

Kipchak Khan

Новачок
Чи можливо через Вас викласти терміни відвантаження дробу згідно замовлень що оплачені користувачами форуму.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Чи можливо через Вас викласти терміни відвантаження дробу
давайте так, я Юру запитаю, кому він зібрав посилки та викладу тут, це буде такий собі "графік". але за умови, що той хто отримав зразу тут відпишеться по отриманні посилки - так з"явиться впевненість у інших форумчан.
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Чи можливо через Вас викласти терміни відвантаження дробу згідно замовлень що оплачені користувачами форуму.
Дельное предложение. А вообще лучше бы Юра выложил список заказов и заказчики сами бы определили сроки. Лично готов ждать еще месяц.
Пример:
vitmah - заказ 26.03.15 - 10кг. №4, 5кг. №1 и 5кг.№00 - готов ждать до 15.07.15. Как-то так:).
 

YuraMYA

Новачок
видно переоцінив свої зусилля, я просив, щоб в темі відписались хто отримав - тиша, говорив сьогодні Юрі, щоб теж їм сказав. робив також оперативно замовлення хлопцям, яких забрали а АТО.
Зачем срочно дробь людям которых забрали в АТО ?????
 

YuraMYA

Новачок
Сегодня мне звонил аист и опять пообещал,что скоро дробь отправит.
Спросил о сроках,ответил,что скоро.Когда бутет это скоро?????
 

s7port

Новачок
давайте так, я Юру запитаю, кому він зібрав посилки та викладу тут, це буде такий собі "графік". але за умови, що той хто отримав зразу тут відпишеться по отриманні посилки - так з"явиться впевненість у інших форумчан.
Це бувби гарний крок на реабілітацію !
 

Metis

Мисливець
Будемо чекати я не проти!!! Але за 2 місяці відкриття!!! Встигне???:):):)
 
Статус
Закрита.
Зверху