Клейма на охотничьих патронах (гладкоствол)

Циран

Мисливець
дя
Завод в Шонебеке был основан в 1829 году, братьями Ludwig Sellier i Nikolaus Bellot. Поначалу завод производил детонаторы и лишь позже, в 1870 году, переключился на производство боеприпасов. За почти двухвековую историю завод сменил множество владельцев. Последний раз его выкупила группа Lapua GmbH в конце прошлого века.
Завод в Шонебеке был основан в 1829 году, братьями Ludwig Sellier i Nikolaus Bellot. Поначалу завод производил детонаторы и лишь позже, в 1870 году, переключился на производство боеприпасов. За почти двухвековую историю завод сменил множество владельцев. Последний раз его выкупила группа Lapua GmbH в конце прошлого века.
Дякую
 

Валерий

Новачок
chejen цікаві штучки, земляк, а що ще у Вас такого цікавого є в колекції, я наприклад кулі колекціоную, може знайдеться чим помінятись.
Які кулі Вас цікавлять? Бо у мене трохи є. Маю інколи цікавість ходити із металошукачем.
 

kef

Зброяр
Маю таку мірку зроблену з гільзи 20 калібру. Цікавлять клейма та роки випуску. Може хтось знає ? Переглянути вкладення 629446 Переглянути вкладення 629447
"Московський дроболітєйний патронний завод номер 5 (58).". Стара відома фірма за царату. "Феттер". Це по пам'яті. А щоб вірніше. Наберіть назву.має бути розгорнута інформація.
 

Аникей

Мисливець
"Московський дроболітєйний патронний завод номер 5 (58).". Стара відома фірма за царату. "Феттер". Це по пам'яті. А щоб вірніше. Наберіть назву.має бути розгорнута інформація.
Маю таку в користуванні гільзу 16 калібру.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Доброго дня шановні мисливці! Хочу дещо підживити тему своїм надбанням. В іншій темі я розповідав, "що спонукало та в якому віці побував на полюванні", отже, від мого діда лишились три такі коробочки а в середині завалявся один набій, зверніть увагу на капсюль :) DSC01037.JPG
Без имени-1.jpg
 
Останнє редагування:
...Продовжую!
Пощастило мені на одному форумі придбати нові гільзи, які для мене так багаті приємними спогадами, щодо дідового спорядження. Підкажіть по клейму на третьому фото з гільзою 83-го року, то Байкал?
DSC01044.JPG DSC01046.JPG DSC01047.JPG
 
Зверху