Клейма і монограма потрібна допомога у визначенні

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Доброго дня всім
Можливо хтось підкаже по клеймах бо щось я не даю ради знайти їх
По графській монограмі теж, хоч розумію що це практично не можливо
Вдячний на перед за допомогу
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
По графській монограмі
Це вензель!Реєстрація вензелів як і монограм не проводилась і не проводиться.На рахунок читання,вказаних вами, клейм слід відмітити,що це додаткове клеймування,а для читання такого клеймування необхідно знати похідну основного клеймування.Основне клеймування може бути як авторське і місцеве (країна виробник тієї речі на якій нанесене таке клеймування,так і вид виробу),а також країна автора основного клеймування.Такі вимоги до встановлення додаткових клеймувань.
 

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Стволи і клейма Бельгія , майстер що виготовив рушницю австріяк Калецкі вдова
По монограмі я розумію що практично не можливо але як кажуть, може якраз хтось підкаже)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Вензель відрізняється від монограми тим,що в його ореолі присутні деякі інші фірагменти,в тому числі корона.Монограма-це художнє переплетіння початкових букв імені і прізвища,без будь яких додаткових художніх елементів.Це так,своїми словами,а на рахунок клейм посиджу,покопаюсь і думаю,що завтра щось видам "на гора".Благо матеріали є!!Те,що зброя має бельгійський корінь побачив відразу по короні,але фото слабеньке і не розібрав її форму і стик з колом чи овалом,а тому і перепитав.
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Клеймо SD під короною- випробування стволів в заводських умовах на правах контролера МАЕ (Manufacture d'Arme de l'Etat).В деяких публікаціях букви (ініціали контролера) цього клеймування зустрічаються і в крузі,і в овалі,і без всіляких обводів),а клеймо NW-власне клеймо майстра Ніколаса Варньера.Рік комплектації рушниці (власне комплектації так як Берта в основному комплектувала рушниці з комплектуючих відомих фірм Бельгії і Німеччини,а також використовувала готові рушниці в " білому" виконанні) я не вказую,так як ви вказали,що рушниця вдови,а значить він вам відомий,а це 1989 -1918 роки!!На рахунок вензеля,то якщо Калецьки офіційно рахувався як Johann Kalezky, Kpnig und Kaiser Hofbuchsenmacher ("Йохан Калецки, придворний зброяр Короля і Кайзера"),то по всіх канонах рушниця готувалась для когось з цієї плеяди з встановленням відповідного вензеля!
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Цікавить яким з двох клейм Берти проклеймована ваша рушниця??!
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Повний напис.ОРИГІНАЛ!!Супер.

Jon. Kalezky Witwe К. і К. Hoflieferant, Wien ("Вдова Йох. Калецки, придворного поставщика короля і Кайзера, Відень")
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Колодка видатного шотландського майстра John Dickson і зібрана і частково повірена в Лондоні в 1911 році в сімейній майстерні John Dickson & Son (Джон Діксон і син)!!!Вдова Калецкі практикувала такий спосіб комплектування зброї з готових вузлів видатних європейських майстерень,котрі готувались під серйозні замовлення з обов'язковою переповіркою вже в Відні!!!От звідки взявся вензель на вашій рушниці.Пара якраз і готувалась для когось з серйозних людей тогочасся.Я так зрозумів,що даний екземпляр рушниці в стадіїї доводки і поновлення??А взагалі екземпляр бомба.Поздоровляю.Щось Андрій промовчав,про.....!! :cool:
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
А взагалі екземпляр бомба
Особенно учитывая тот факт, что цена на "диксоны", на мировых аукционах, превышает 20 тыс. фунтов стерлингов.
Также в мастерской под вывеской «Диксон и сын» изготавливались и различные приспособления для заряжания патронов. Где-то, кажется, и у меня что-то было из этих приспособ.
 

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Ви все вірно написали
Дуже цікава річ і насолоджуюсь процесом дослідження і доводкою майстра до стану ідеалу
 

Вкладення

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Где-то, кажется, и у меня что-то было из этих приспособ.
[/QUOTE]
Цікаво як і придбати так і просто глянути на фото
Якщо є змога)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ви все вірно написали
Дуже цікава річ і насолоджуюсь процесом дослідження і доводкою майстра до стану ідеалу
Сьогодні з ним говорив, також ненарадується річчю і роботою над нею!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Цікаво як і придбати так і просто глянути на фото
Якщо є змога)
Поищу
[/QUOTE]

Извините, вкралась ошибка.
Имеющийся у меня предмет не имеет отношения к Вашей теме.
Поэтому до конца я и не был уверен. Давно не разбирал свои залежи старых вещей.
Ошибка в имени и фамилии. Хотя где-то они схожи.
james dixon and son
John Dickson & Son
Джон Діксон і син


Чтобы не быть голословным:

3.jpg
 

VS1975

Снайпер
Извините, вкралась ошибка.
Имеющийся у меня предмет не имеет отношения к Вашей теме.
Поэтому до конца я и не был уверен. Давно не разбирал свои залежи старых вещей.
Ошибка в имени и фамилии. Хотя где-то они схожи.
james dixon and son
John Dickson & Son
Джон Діксон і син


Чтобы не быть голословным:

Переглянути вкладення 667725
[/QUOTE]
А можна побачити весь прибор ?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Извините, вкралась ошибка.
Имеющийся у меня предмет не имеет отношения к Вашей теме.
Поэтому до конца я и не был уверен. Давно не разбирал свои залежи старых вещей.
Ошибка в имени и фамилии. Хотя где-то они схожи.
james dixon and son
John Dickson & Son
Джон Діксон і син


Чтобы не быть голословным:

Переглянути вкладення 667725
А можна побачити весь прибор ?
[/QUOTE]
ЛС
 
Зверху