Ковідна тисяча на спорт товари?

Віталій_ua

Мисливець
Стосовно ібіс відписали:"Офіційної інформації по нашій мережі поки що не було."не офіційно сказали пробуйте)
 
Останнє редагування:

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Флагман обвалився. Не витримують натиск власників тисячі, вже на сайті пишуть вибачте, не вспіваємо. Головне що гроші беруть, з карточки списують на ульот. А от відсилати - тут вибачаються, де ж ти дінешся якщо заплатив. Як там статуси ставлять, в мене зараз "я в гнєвє" :)
 

Соболь 2000

Слідопит
Приємна новина :)

Питання до "місцевих" відвідувачів магазинів Флагман. Там на сайті акційні прикормки за "смішні" гроші. Просрочка? Хтось брав? Вартує уваги?
Прикормки за смішні гроші - просрочені!!! За дарма не віддають, хоть по 15 гривень та зароблять.
 

Вкладення

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Прикормки за смішні гроші - просрочені!!! За дарма не віддають, хоть по 15 гривень та зароблять.
Я це розумію. Аби не вонюча старим та цвіллю. Думаю, карасі та підлящики мене пробачать :) Головне щоб хоч щось відправили за мої гроші :)
 

Соболь 2000

Слідопит
Я це розумію. Аби не вонюча старим та цвіллю. Думаю, карасі та підлящики мене пробачать :) Головне щоб хоч щось відправили за мої гроші :)
Я сьогодні отримав. 2 вудлища та прикормку, ніби не воняє.
 

Dusk Hunter

Мисливець
Недавно у фейсбуці був пост Тараса Олійника (веде телепередачу Збройова Школа) про те що Ібіс не буде отоварювати ковідну тисячу!
 

Віталій_ua

Мисливець
Недавно у фейсбуці був пост Тараса Олійника (веде телепередачу Збройова Школа) про те що Ібіс не буде отоварювати ковідну тисячу!
Киньте посилання на пост будь ласка так як я володію геть іншою інформацією.
 
Останнє редагування:

Шурави

Снайпер
Недавно у фейсбуці був пост Тараса Олійника (веде телепередачу Збройова Школа) про те що Ібіс не буде отоварювати ковідну тисячу!
Незнаю, що там вам казав Тарас, але в мене товариш купив в Ібісі рибацьке крісло, на ту саму тисячу.
 
Зверху