Колекція мисливських куль.

Stanislav Fursa

Снайпер
Переглянути вкладення 684641 Переглянути вкладення 684642 Переглянути вкладення 684643
Вот такую пульку мне подарил товарищ, что ето за пуля не знаю, вижу впервые.
Гильза "Тахо", порох "Крук", п/к Е36. Пуля по всей видимости для спецподразделений, для остановки транспорта.
Корпус пули вроде как латунь, сердечник сталь.
Может кто чего добавит или поправит.
Куля для МВС (спецназу), для стрільби (вишибання) дверей, точніше дверних замків і завіс.
P.S. Такою кулею ще стріляли під час майдану по людям, погугліть, багато фото мелькають з такою кулею під час операції людей https://www.google.com/search?q=пуля+для+мвд&client=ms-android-xiaomi-rev1&prmd=inv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiQpYPlobzxAhV2gP0HHa4mDvwQ_AUoAXoECAIQAQ&biw=393&bih=659#imgrc=zGaqXadWIVvhNM
У Вас дуже рідка куля, бережіть її, вона ніколи не продавалась і ніколи не була, і не буде на прилавках. Я в 2015 році побачив набій на виставці в Києві (на Грушевського). Набої представляв журналіст з МВД, дуже хотів в нього придбати набій для колекції.
На що він відповів "Я чудово розумію, що Ви колекціонер, навіть не Ви перший колекціонер, який її хотів придбати, але це "державний" набій, який ніколи не попаде в руки звичайним громадянам". І до речі набій зібраний був на порохе ТАХО або Крук.
Ваш набій, скоріш всього з часів майдану, судячи по рецепту.
 
Останнє редагування:

Ярослав Чечен

Слідопит
Якийсь різновид Ребейкіна...
Мабуть кулібін якийсь виготовив.
Запитайте в товариша звідки вона в нього.
Может и не латунь, и на сталь не очень похожая, какой то сплав, не свинец 100%, вечером свешу навеску пороха и дроби.
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Может и не латунь, и на сталь не очень похожая, какой то сплав, не свинец 100%, вечером свешу навеску пороха и дроби.
Навеска пороха Крук 2.2 гр. вес пульки 12грамм. Вот такой экземпляр мне достался, очень интересный!
 
Останнє редагування:

han

Мисливець
Скажу честно,я тоже удивился,поэтому и переспросил. Просто интересное соотношение порох 2.2гр а пуля 12гр. Завидую Вам, в Вашей коллекции появилась интересная пуля.......
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Просто интересное соотношение порох 2.2гр а пуля 12гр.
Возможно, внешний слой пули это сплав, имеющий малый удельный вес. Например, на основе алюминия +стальной сердечник. Это пули короткого действия и дальний полет ( и вес) им ни к чему. Латунь была бы намного тяжелее.
 

Ярослав Чечен

Слідопит
IMG_20210728_092205.jpg
IMG_20210728_092224.jpg
IMG_20210728_092143.jpg

Может я не внимательно смотрел, но я не увидел в этой теме такой пули, поэтому выставляю на обзор и обсуждение.
Что за пуля не знаю. Судя по всему 16к. Маркировок никаких нету.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Переглянути вкладення 692667 Переглянути вкладення 692668 Переглянути вкладення 692669
Может я не внимательно смотрел, но я не увидел в этой теме такой пули, поэтому выставляю на обзор и обсуждение.
Что за пуля не знаю. Судя по всему 16к. Маркировок никаких нету.
Теж із ряду "кустарщини". І по собі цікава куля, повинна гарно пробивати..:)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Теж із ряду "кустарщини". І по собі цікава куля, повинна гарно пробивати..:)
Такі кулі не пробавають, такі - зупиняють. "Маєроподібна", розвернеться в "розочку" об перші кістки. Якщо попадеш :)
 
Зверху