Коли відкриють полювання на Кам янеччині.

Voytishin

Новачок
Шановні мисливці Кам янеччини. Хто знає коли відкриють полювання в нашому краї.
 

игрок

Мисливець
Voytishin;224384 сказав(ла):
Шановні мисливці Кам янеччини. Хто знає коли відкриють полювання в нашому краї.
колективний відстріл лиса при єгері буде, офіційне відкриття тільки через верховну раду.
 

Voytishin

Новачок
Де,коли і як взагалі ця процедура буде відбуватися. Скільки це буде коштувати. Чи можна з норною собакою на лиса полювати?
 

Voytishin

Новачок
Нікого не цікавить це питання? Всі задоволенні що буржуї полюють де захочуть,а бідний мисливець Кам янеччини не можить вийти зі своєю 50-тилітнею фузею на несчасного зайця?
 

игрок

Мисливець
Можу помелитись но є такий документ, тема вже оговорювалась.
Міністерстов охорони природи може дати дозвіл на колективний відстріл лиса при єгері, в звязку з випадками сказу і так. далі....


Отож, 21 січня 2010 року В.Ющенком було підписано Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про природно-заповідний фонд України". Відповідно до цих змін:
"14. Частину другу статті 40 після слова "об'єктів" доповнити словом "мисливство".
І тепер стаття 40 Закону України "Про природно -заповідний фонд України" виглядає так:
Стаття 40. Основні вимоги щодо режиму охоронних зон територій та об'єктів природно-заповідного фонду
Режим охоронних зон територій та об'єктів природно-заповідного фонду визначається з урахуванням характеру господарської діяльності на прилеглих територіях, на основі оцінки її впливу на навколишнє природне середовище.
В охоронних зонах не допускається будівництво промислових та інших об'єктів, мисливство, розвиток господарської діяльності, яка може призвести до негативного впливу на території та об'єкти
природно-заповідного фонду. Оцінка такого впливу здійснюється на основі екологічної експертизи, що проводиться в порядку, встановленому законодавством України.
{ Частина друга статті 40 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1826-VI ( 1826-17 ) від 21.01.2010 }
Таким чином, одним словом обрізали всі шляхи до полювання!!!
А тепер, яким чином цей Закон вплинув на нашу область!!! Полювання заборонено на територіях природно - заповідного фонду ! а відповідно до Указу Президента України від 27.06.1996 р. деякі райони нашої області віднесено до природно- заповідного фонду -"Національного природного парку "Подільські Товтри"!!!
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про створення національного природного парку "Подільські Товтри"

З метою збереження, відтворення та раціонального використання
природних ландшафтів Поділля з унікальними історико-культурними
комплексами, що мають важливе природоохоронне, естетичне, наукове,
освітнє, рекреаційне та оздоровче значення,
п о с т а н о в л я ю:
1. Створити на території Городоцького, Кам'янець-Подільського
та Чемеровецького районів Хмельницької області національний
природний парк "Подільські Товтри" і підпорядкувати його
Міністерству охорони навколишнього природного середовища та
ядерної безпеки України.
Установити площу земель національного природного парку
"Подільські Товтри" 261316 гектарів, у тому числі - 3015 гектарів,
що надаються у постійне користування, та 258301 гектар, що
включається до його складу без вилучення у землекористувачів
(додатки N 1 і N 2).
2. Міністерству охорони навколишнього природного середовища
та ядерної безпеки України за участю Міністерства лісового
господарства України та Хмельницької обласної державної
адміністрації підготувати і подати в установленому порядку до
Верховної Ради України матеріали для вирішення питання про
вилучення 3015 гектарів земель, що перебувають у користуванні
Кам'янець-Подільського державного лісогосподарського підприємства,
і передачу їх у постійне користування національному природному
парку "Подільські Товтри".

Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 27 червня 1996 року
N 474/96

Додаток
до Указу Президента України від 27 червня 1996 року N 474/96

ПЕРЕЛІК ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІВ,
землі яких включаються до складу національного
природного парку "Подільські Товтри" без вилучення

Городоцький район

Великокарабчіївської сільської Ради 4696
Іванковецької сільської Ради 7652
Кам'янської сільської Ради 2171
Сатанівської селищної Ради 222

Кам'янець-Подільський район 150800
Чемеровецький район 92760

Усього: 258301

Глава Адміністрації
Президента України Д.ТАБАЧНИК
 

VAD

Новачок
Да дійсно Кам янець-Подільський район входить до складу НПП "Подільські товтри", але в ЗУ "Про природно-заповідний фонд України" є також ГЛАВА 3. НАЦІОНАЛЬНІ ПРИРОДНІ ПАРКИ, в якій чітко обумовлені зони щодо НПП і лише в заповідній зоні заборонено полювання. Щодо охороної зони (ст.40) то ні в проектній документації ні в Положенні НПП "Подільські товтри" про неї я нічого не знайшов. Можливо є смисл підняти дане питання і ще раз його переглянути.
 

игрок

Мисливець
Я думаю спочатку потрібно з юристом проконсультуватись.
Заповідник є заповідник і полювання в заповіднику заборонено, був ще один проект мисливський туризм в заповіднику, знайду виложу.
Помилка одна нема меж розподілення. Наприклад землі сільського господарства під час обробітку ґрунту гине багато тварин і рослин і на це ніхто не звертає уваги. Держава повинна зробити межі розподілення територій на яких заборонена сільськогосподарська діяльність і мисливство, а на яких дозволено + відтворюючі ділянки.
Поспілкуйтесь з комбайнерами які збирають урожай і вони розкажуть скільки перепілок і зайченят іде в бункер з зерном.
 

VAD

Новачок
Да не погано було б підключити до вирішення даного питання знаючого і компетентного юриста. Можливо тоді був би і результат. Щодо заповідника, то саме НПП і розділяють на 4 зони, одна з яких є дійсно заповідником, а три інших (рекреаційні та господарська) в яких заборонено (згідно Закону) лише промислове мисливство.
Щодо меж розподілення то я з вами абсолютно згоден, але таким питанням займатись поки що мабуть ніхто не буде.
На теперішній час новоявлені фермери прихвачують все нові і нові ділянки, які ще донедавна були і прибережною і прилісовою зоною і зоною відтворення. Усе іде під плуг.
А скільки полів засіяних озимими зїзджено вздовж і поперек "Нивами" та іншими "Джипами". Їх ніхто не виловлює, а от дідові який вийде з берданкої за городи, але вже на територію НПП світить кримінал. Хіба ж це справедливо?
А безмежна кількість одичавших собак, скажених лисів. Я сам особисто бачив як з десяток собак заганяли дорослого зайця, про зайченят я вже мовчу.
З таким веденням господарства у нас скоро не буде взагалі на що полювати.
 

игрок

Мисливець
VAD;236082 сказав(ла):
А безмежна кількість одичавших собак, скажених лисів. Я сам особисто бачив як з десяток собак заганяли дорослого зайця, про зайченят я вже мовчу.
З таким веденням господарства у нас скоро не буде взагалі на що полювати.
В нас аналогічна ситуація дичі все менше, а лиса і бродячих собак все більше + фарщики.
 
Зверху