Комбінашка Merkel

Статус
Закрита.

Dima

ветеран форуму
надійна команда
навчіться уважно читати.дуже уважно.людині якій вдаеться продати без торгу коли не занижена ціна.дуже везе....і як би ви прочитали про предметну оцінку і додаткову інформацію.то все б зрозуміли......ну а про зауер за более чем 2000евро......тут мені форумчани багато написали в особисті своі думки......
это вы дали предметную оценку? нет это ералаш, а не оценка, а про форумчан якi багато написали в особисті своі думки - особенно смешно, видимо те которые кроме ижа в руках ничего не держали))
 

gaudi

Слідопит
это вы дали предметную оценку? нет это ералаш, а не оценка, а про форумчан якi багато написали в особисті своі думки - особенно смешно, видимо те которые кроме ижа в руках ничего не держали))
я бачу що гумористичний напрям то ваше(ералаш.цирк)....тут взагалі то форум обговорення зброі.....
 

gaudi

Слідопит
ну звичайно.бачу що его у вас зашкалюе.....а коли робляться такі заяви про зовсім незнайому людину (в зброе вы мало что понимаете)тут таки простежуеться ваша пряма причетність до цирку.
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
ну звичайно.бачу що его у вас зашкалюе.....а коли робляться такі заяви про зовсім незнайому людину (в зброе вы мало что понимаете)тут таки простежуеться ваша пряма причетність до цирку.
оценить Зауэр видимо была ваша первая смелая, но неудачная попытка, обычно вы ограничиваетесь просьбой показать дульный срез и лоб колодки...
 

gaudi

Слідопит
Тут визначення і оцінка!
я саме то і мав на увазі...
оценить Зауэр видимо была ваша первая смелая, но неудачная попытка, обычно вы ограничиваетесь просьбой показать дульный срез и лоб колодки...
неудачная для вас.скоріше.я задаю ті питання які мене цікавлять.
 

gaudi

Слідопит
оценить Зауэр видимо была ваша первая смелая, но неудачная попытка, обычно вы ограничиваетесь просьбой показать дульный срез и лоб колодки...
это вы дали предметную оценку? нет это ералаш, а не оценка, а про форумчан якi багато написали в особисті своі думки - особенно смешно, видимо те которые кроме ижа в руках ничего не держали))
вам смешно з форумчан.......некоректно.....
 

gaudi

Слідопит
оценить Зауэр видимо была ваша первая смелая, но неудачная попытка, обычно вы ограничиваетесь просьбой показать дульный срез и лоб колодки...
зато ви лобіювали даний предмет сміливо і самовіддано.но неудачно......
 

kef

Зброяр
Суть оцінки в тому щоб знайти покупця /хто більше дасть/. І лише в окремих випадках де дійсно йде обговорення про маловідомі рушниці ,майстрів , гравіровка , нумерація по роках випуску моделей і.т.д. йде дійсно цікава дискусія та інформація.
Ось тут в темі Арго подав інформаційне посилання що до Меркеля . А якщо переглянути профільні теми та аукціони зброї то можна для себе встановити орієнтовну ціну рушниці.
 

sbond

Новачок
Суть оцінки в тому щоб знайти покупця /хто більше дасть/. І лише в окремих випадках де дійсно йде обговорення про маловідомі рушниці ,майстрів , гравіровка , нумерація по роках випуску моделей і.т.д. йде дійсно цікава дискусія та інформація.
Ось тут в темі Арго подав інформаційне посилання що до Меркеля . А якщо переглянути профільні теми та аукціони зброї то можна для себе встановити орієнтовну ціну рушниці.
Шукав аукціони, ціни різні. Не можу знайти конкретно модель 2011
 
Статус
Закрита.
Зверху