Комплектуючі для спорядження набоїв

Каменяр

Слідопит
Шановні колеги, всі ми цікавимось одним і тим самим - полюванням. Але полювання не проходить без використання зброї та набоїв до неї.
Хтось набої купує хтось споряджає сам.
Тому в мене є запитання до спеціалістів які розуміються в цьому, є якісь прописані норми скільки мисливець може мати комплектуючих (порох, капсуль) щоб не порушувати законодавство?
 

VS1975

Снайпер
Шановні колеги, всі ми цікавимось одним і тим самим - полюванням. Але полювання не проходить без використання зброї та набоїв до неї.
Хтось набої купує хтось споряджає сам.
Тому в мене є запитання до спеціалістів які розуміються в цьому, є якісь прописані норми скільки мисливець може мати комплектуючих (порох, капсуль) щоб не порушувати законодавство?
А хто Вас контролює ? Ви знаєте скільки у мене пороху, капсулів і т.д. і т.п.?
 

Каменяр

Слідопит
А хто Вас контролює ? Ви знаєте скільки у мене пороху, капсулів і т.д. і т.п.?
Контролю як такого не було, цікаво як раптом перевірка? От придумають якусь спецоперацію по боротьбі з тероризмом. В наш час можуть будь що придумати якщо людину потрібно підігнати під себе.
 

VS1975

Снайпер
Контролю як такого не було, цікаво як раптом перевірка? От придумають якусь спецоперацію по боротьбі з тероризмом. В наш час можуть будь що придумати якщо людину потрібно підігнати під себе.
Як захочуть щось знайти, то вони самі принесуть і непомітно підкинуть ( хай Бог милує ). Наприклад декілька патронів до нарізного, коли у Вас дозвіл тільки на гладкоствол.
 

HOWA

Слідопит
Як захочуть щось знайти, то вони самі принесуть і непомітно підкинуть ( хай Бог милує ). Наприклад декілька патронів до нарізного, коли у Вас дозвіл тільки на гладкоствол.
И патронов не нужно. Пакетик белого порошка или травки достаточно ...
 

Каменяр

Слідопит
Давайте упустимо моменти де хтось комусь щось підкидає.
Скільки пороху можу тримати дома? Маючи при цьому дозвіл на зброю.
 

HOWA

Слідопит
Давайте упустимо моменти де хтось комусь щось підкидає.
Скільки пороху можу тримати дома? Маючи при цьому дозвіл на зброю.
У вас є інспектор дозвільної ситеми, начальник відділу дозвільної системи, сходіть, зателефонуйте, або надішліть письмовий запит на цю тему. Заодно з'ясуєте рівень їх знань для себе. Або зверніться до адвокатів за роз'ясненням.
 
Останнє редагування:

VS1975

Снайпер
У вас є інспектор дозвільної ситеми, начальник відділу дозвільної системи, сходіть, зателефонуйте, або надішліть письмовий запит на цю тему. Заодно з'ясуєте рівень їх знань для себе. Або зверніться до адвокатів за роз'ясненням.
Рівень знань інспектора дозвільної ...... :eek:o_Oo_O.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Давайте упустимо моменти де хтось комусь щось підкидає.
Скільки пороху можу тримати дома? Маючи при цьому дозвіл на зброю.
Звідки у Вас взагалі виникло таке питання?
Вам хтось щось сказав?
Щось типу як вимога від дільничного про те, що сейф повинен бути прикручений до стелі і на ньому мають бути встановлені 3 сигналізації - автономна, пультова і по блютусу?
прописані норми... щоб не порушувати законодавство?
Взагалі, які НПА Ви переглянули з цього питання, і що саме викладене в них Вас не задовольнило, що Ви вирішили аж цілу тему з цього питання створити?
 
Останнє редагування:

Гобой

Снайпер
Звідки у Вас взагалі виникло таке питання?
Вам хтось щось сказав?
Щось типу як вимога від дільничного про те, що сейф повинен бути прикручений до стелі і на ньому мають бути встановлені 3 сигналізації - автономна, пультова і по блютусу?

Взагалі, які НПА Ви переглянули з цього питання, і що саме викладене в них Вас не задовольнило, що Ви вирішили аж цілу тему з цього питання створити?
Такой вопрос может возникнуть, только у продавца пороха.
 

Kapitan

Снайпер
Скільки пороху можу тримати дома? Маючи при цьому дозвіл на зброю.
Тримайте хоть десять бочок. Звичайно маючи в закромах 10 бочок, запитати Вас можуть,якщо знайдуть. А хто і для чого їх має шукати.
А от якщо Ви будете барижити порохом з тих бочок, тоді будуть шукати і питання задавати по іншому. Там уже стаття. Якось так.
 

Каменяр

Слідопит
Дякую всім хто відповів, порохом не торгую. Пострілюю на стенді, патрон роблю сам, порох беру не баночкою 0,5кг. От і виникло питання скільки можу тримати кг.
 
Зверху