Комплектуючі для спорядження набоїв.

Pashch

Новачок
добрый вечер. в Днепре есть откуда забрать или только пересылкой?
 

Reinger

Снайпер
добрый вечер. в Днепре есть откуда забрать или только пересылкой?
И Вам того же! Не понял сути вопроса - мы находимся в Новой Каховке, Херсонщина. К Днепру никакого отношения не имеем и како-то филиала у нас там нет. Поэтому, естественно, только пересылка - или НП, или УП, как Вам удобно.
 

meniteplo

Новачок
Вітаю, підкажіть як звязатись, щоб зробити замовленняи телефони не працюють.
 

Reinger

Снайпер
Вітаю, підкажіть як звязатись, щоб зробити замовленняи телефони не працюють.
Вітаю теж! Вони можуть бути в мене відключеними тільки в день, з 14:00 до 16:00, але це не завжди. Тому, будь ласка, дзвоніть з 9:00 до 13:00 і після 16:00 до 20:00 або ж пишіть в приватку і я завжди відповім
 

Fedos

Мисливець
andrey.litvinov@gd-group.com.ua
Доброго дня. Скиньте будь ласка прайс. Дякую
Вітаю Вас!Вище вже відписав же чоловік,продавець під окупацією з ним не має звязку та і можливостей!Ви новачок на форумі,тому поясню:зараз треба дивитись на дату останьої активностті,потрібно на аватарку натиснути
 
Вітаю Вас!Вище вже відписав же чоловік,продавець під окупацією з ним не має звязку та і можливостей!Ви новачок на форумі,тому поясню:зараз треба дивитись на дату останьої активностті,потрібно на аватарку натиснути
Дякую. Не звернув увагу
 

Подолянин

Новачок
Здрастуйте.Підкажіть будь-ласка куля Удар 12 калібру з Вашого каталога стальна?І ще можливо маєте на продаж кулю Рубейкина 12 калібру? Дякую за відповідь.
 

Reinger

Снайпер
Шановні друзі, колеги і замовники! Повідомляю всім - я на Херсонщині, а вона, як відомо, в окупації. Маємо тут як патріотів, так і перефарбованих зрадників. Багато понаганяли орків, є чечени, буряти, дагестанці і оповченці з лугандонії. Окопуються кругом Херсона, Олешек і Нової Каховки.
У мисливців масово повилучали зброю. Після війни будемо починати сезон, мабудь, з рогатками і луками.
Товари маю згідно прайса, але виконати ваші замовлення і відправити товар не маємо змоги. Чекаємо визволення і нашої з вами перемоги.
Слава Україні, слава ЗСУ !
До всіх з повагою, ваш Reinger.
 
Останнє редагування:
Зверху