Континентальні - острівні (Лягаві)

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Прошу допомоги у любителів лягавих , розтлумачити для початківців лягашатників про КОНТИНЕНТАЛЬНИХ та ОСТРІВНИХ.

p/s
Зрозумійте вірно, можу посперечатись,що не всім з тих чи інших причин відомі всі тонкощі (відмінності ) - цих двох груп, отож щоб мисливці-собачники були у курсі, та в змозі зробити вірний вибір - діліться інформацією - чому надаєте перевагу тим чи іншим, які нюанси, для якого виду полювання підходять одні, але не годяться інші, можливо угіддя (чи щось інше) - відіграло роль у виборі певної групи і тд. ітп. !!!....


 

Вік71

Снайпер
Відмінність є,і досить велика! Континентальні лягаві набагато більш пошерені ,ніж острівні,і не тільки в Україні. Що можу сказати з власних спостережень(в мене Англійський сеттер,в товариша з нашого мисливського колективу-дратхаар,полюємо майже завжди разом):
- в мого сеттера більш ширше коло пошуку в полях та на болоті ,ніж в дратхаара
-краще працює верхнім чуттям(але це моя власна думка)
-стійка по птиці більш чітка ,підкрадається майже завжди повзком на животі
Але при всьому цьому,сеттер набагато менше універсальний! Дратхаар Міра товариша набагато краще працює по зайчику,та ще й по лисиці непогано! І з води в подає краще,ніж мій Бакс.
Острівні лягаві,на мою думку, призначені виключно для роботи по птиці-але це вони вміють робити чудово! :)
Нікого не хотів образити-це просто мої спостереження !
відкр.1.jpg
 
Останнє редагування:
Зверху