Коректор капсульного гнізда

оскар

Мисливець
Друзі підкажіть будь ласка де можна придбати якісний коректор капсульного гнізда. В оголошенях нічого не знайшов. Заздалегідь дякую.
 

Androsh

Слідопит
Друзі підкажіть будь ласка де можна придбати якісний коректор капсульного гнізда. В оголошенях нічого не знайшов. Заздалегідь дякую.
Купив свого часу даний девайс в магазині "Козаки". Лежить, так і не користувався, так, як виявилося, в ньому зовсім немає потреби
 

китай

Слідопит
Доброго вечора , купляв тут , нік Призрак 153 дуже задоволений якісна річ , така масивна , зразу видно , що добротна річ і вартувало мені 150гр.
На сайті Козакі , прямо скажу , не дуже , витримало пів сотні ударів і шток розклепався .
 

иж 18

Слідопит
Корректор штука нужная, есть такие гильзы, что без него не обойтись. У меня есть два вида, один пятка с отверстием и шток который туда входит, другой сделан по другому, на пятке стержень и навойник с отверстием, так во втором варианте, сломался стержень на пятке, заказал уже сразу 2 пятки, на 50 гильз хвалило и опять сломался, выточен из инструментальной стали. Сейчас буду пользоваться вариантом первым.
 

китай

Слідопит
Друзі підкажіть будь ласка де можна придбати якісний коректор капсульного гнізда. В оголошенях нічого не знайшов. Заздалегідь дякую.
Доброго дня , загляньте в тему релоадінг , я задав там запитання людині , яка реалізує коректори капсульного гнізда і тема жива , можна там купити , кошти копійчані , непошкодуєте.
 

Бекас 82

Новачок
Брал коректор здесь на форуме, доволен полностью.Заказывал у извесного на форуме человека,(СЛЕСАРЬ).
 
Зверху