Коротка двостволка

CheshireCat

Мисливець
Доброго дня, шановні!

Вибираю між цими варіантами.

https://stvol.ua/ua/catalog/dvustvolnoe_perelomnoe/340769/
Screenshot from 2020-01-23 19-43-02.png

https://ibis.net.ua/ua/products/details/ruzhe-hatsan-optima-synthetic-slug-triopad-kal-1276/
Screenshot from 2020-01-23 19-43-06.png

Вибір між цими двома моделями, бо це все, що є на ринку зі схожими параметрами.

Для фану і в якості експедиційної зброї (відпустки/відрядження).

Є у когось позитивний або негативний досвід з цими екземплярами?
Плюси, мінуси, підводні камені?

Буду вдячний за будь-які думки, припущення, поради і т.д.
Якщо пишете "за" або "проти" когось, прошу аргументувати, чому саме.
Дякую.
 

Старина Хэмп

Мисливець
Смерть председателя или Кольт 44 Магнум. Мало вводных. Патроны планируете в кармане или постоянно в стволе? Интересные у Вас экспедиции... А чем не устраивает короткая помпа без приклада с рукояткой?
 
Останнє редагування:

CheshireCat

Мисливець
Смерть председателя или Кольт 44 Магнум.
Ці позиції відсутні в магазинах.

Хіба?

Патроны планируете в кармане или постоянно в стволе?
Звісно, в кишені, бо ж тримати патрони в стволі - це порушення.

Интересные у Вас экспедиции...
Та ні, звичайні.

А чем не устраивает короткая помпа без приклада с рукояткой?
Юридичними наслідками.
Я законослухняний громадянин.
 

CheshireCat

Мисливець
https://ibis.net.ua/ua/products/details/ruzhe-hatsan-optima-synthetic-slug-triopad-kal-1276/ має змінні дульні звуження на відміну від іншої,що є певним плюсом,тобто є можливість подовжити стволи.
Хоча я і не розглядав їх з такого боку, але так, чоки - це плюс.
Проте все одно, подовжувати нічого не планую. Мені б коротку.

Мене більше цікавить надійність і бій цих двох екземплярів.
Усю наявну інформацію, яка для мене доступна, вже переглянув.
Тепер вже у людей питаю, може, хто що знає.
 

Fonex

Снайпер
Если Вы хотите что-то типа "кауч гана", то я бы из предложенных Вами вариантов взял Кхана, хоть и дороже. А уж если совсем бюджетно подойти, то найти ТОЗ БМ или ИЖ 58 и "усовершенствовать" до нужной длины!)))))))Помповичек Вам несильно подойдет, по ряду причин(пистолетку я не рассматриваю по понятным причинам)
 

CheshireCat

Мисливець
Если Вы хотите что-то типа "кауч гана", то я бы из предложенных Вами вариантов взял Кхана, хоть и дороже. А уж если совсем бюджетно подойти, то найти ТОЗ БМ или ИЖ 58 и "усовершенствовать" до нужной длины!)))))))Помповичек Вам несильно подойдет, по ряду причин(пистолетку я не рассматриваю по понятным причинам)
Та трохи назбирав, хочу нове купити.

А ви рекомендуєте Khan тому, що:
стволи товщі/кращі, зроблений ретельніше чи щось інше?
 

Fonex

Снайпер
А ви рекомендуєте Khan тому, що:
стволи товщі/кращі, зроблений ретельніше чи щось інше?
Сделан лучше, стволы короче, что для Вас плюс, 2 планки вивера, сужения фиксы(вроде цилиндры, но по факту там от 0,1 до 0,3), зачем Вам сменные(ну я бы с фиксами брал)...Вообщем как кауч(трак) ган, для небольшого рюкзака, вкинуть в машину и т.д. - отличный вариант...Цена, конечно, считаю, высоковата...А так это тот же Маверик/Моссберг двустволка, делаются на одном заводе, толлько маркировки разные...
 

CheshireCat

Мисливець
А уж если совсем бюджетно подойти, то найти ТОЗ БМ или ИЖ 58 и "усовершенствовать" до нужной длины!)))))))
Щодо ИЖ-58 теж думав - міцна, добротна рушниця, мені подобається.
Але у відмінному стані її ще треба пошукати, та й вартість буде на рівні, ніхто задешево гарну річ не продасть.
 

Fonex

Снайпер
Щодо ИЖ-58 теж думав - міцна, добротна рушниця, мені подобається.
Але у відмінному стані її ще треба пошукати, та й вартість буде на рівні, ніхто задешево гарну річ не продасть.
Ну почему, в районе 7000-8000 грн можно найти очень достойный аппарат, обрезка дорого не станет, но столкнетесь Вы с другой проблемой после этого, ружье будет высить...
 

CheshireCat

Мисливець
Ну якщо висити буде - це ж вирішується більш високою мушкою, хіба не так?
Якщо так, це взагалі дрібниці як для фану.
 

Fonex

Снайпер
Ну якщо висити буде - це ж вирішується більш високою мушкою, хіба не так?
Возможно...
Якщо так, це взагалі дрібниці як для фану.
на близке и дробь/картечь это незаметно будет, а вот с 30 метров где-то пулей будет высить(или целиться ниже, или мушку большую, но вид и антуражность такого ружья пострадает...)
 

CheshireCat

Мисливець
Та ні, далі 30 метрів взагалі немає сенсу стріляти, на мою думку - короткий ствол.
 
Зверху