Короткоствол

Охотник77

Снайпер
На фоне принятия закона о владении короткоствольным оружии заметил что нарастает тенденция скидывания разных флоберов,пневматов,газовиков и даже травматов (соответствующие групы и форумы заполненые предложениями продажи) лично я при возможности прикуплю короткоствол, а Вы? Кто ждет принятия закона и планирует прикупить себе очередную игрушку) Просьба о целесообразности принятия закона нерозводить срач ( в автокатастрофах тоже гибнет много людей но тем неменее)
 

mulyavchik

Снайпер
На фоне принятия закона о владении короткоствольным оружии заметил что нарастает тенденция скидывания разных флоберов,пневматов,газовиков и даже травматов (соответствующие групы и форумы заполненые предложениями продажи) лично я при возможности прикуплю короткоствол, а Вы? Кто ждет принятия закона и планирует прикупить себе очередную игрушку) Просьба о целесообразности принятия закона нерозводить срач ( в автокатастрофах тоже гибнет много людей но тем неменее)
А
 

mulyavchik

Снайпер
А каким оружием разрешает владеть закон?Я бы например прикупил бы себе ТТ если б можно было и они были в продаже.
 

POMAH-Lviv

Мисливець
На фоне принятия закона о владении короткоствольным оружии заметил что нарастает тенденция скидывания разных флоберов,пневматов,газовиков и даже травматов (соответствующие групы и форумы заполненые предложениями продажи) лично я при возможности прикуплю короткоствол, а Вы? Кто ждет принятия закона и планирует прикупить себе очередную игрушку) Просьба о целесообразности принятия закона нерозводить срач ( в автокатастрофах тоже гибнет много людей но тем неменее)
Щоб іграшка лежала вдома, без права винести її за межі свого помешкання? Який зміст тоді в придбанні? Просто "щоб було"?і
 

иж 18

Слідопит
Если и будет такая возможность, то я ей не воспользуюсь, на данный момент он мне не нужен. Я так понимаю с ним разгуливать просто куда душа желает все равно нельзя будет (чисто для дома и в тир) даже если примут закон.
 

иж 18

Слідопит
Ну пострелять по мишеням вдоволь а за одно поднять или поддержать свою стрелковую подготовку вы всегда сможете ;)
Та пострелять в тире можно и так, не имея в личном пользовании короткоствол
 

POMAH-Lviv

Мисливець
Ну пострелять по мишеням вдоволь а за одно поднять или поддержать свою стрелковую подготовку вы всегда сможете ;)
Законопроекти не передбачають можливість виносити пістолети за межі помешкання. Так що не зможете підтримувати свою стрілецьку підготовку:)
 

Visioner

Слідопит
Не разрешат короткоствол, только Антохе можно.
У всех приближенных к корытцу уже есть, а холопам низя, а то как потом у них жилье за неуплату коммуналки забирать.
 

Степанович 2

Снайпер
Не надоїло вам тріпатись по даній темі. ...хочу, хочу,Хочу, ... а навіщо- ясно і чіткої відповіді немає.
Ну, дали (може) тримай дома і радуйся. Ні хочу з собою носити і всюди - для чого не ясно.
Видно себе кожен наскільки впевнено почує і "виросте" в своїх очах, що прямо всі розступляться :D
Це ж треба бути таким не впевненим у собі:) не кажу, про можливі наслідки, ні для себе, ні для сім’ї (коли не не будеш біля неї в момент можливої кривди) і т.д і т.п.
Щаслива людина,- вільна людина, яка несе добра і вірить в другого, все інше піжонство.
PS: Від випадку ніхто не застрахований, як і не застрахований від нападу той хто має зброю і його охороняють.
 
Останнє редагування:

Охотник77

Снайпер
Не надоїло вам тріпатись по даній темі. ...хочу, хочу,Хочу, ... а навіщо- ясно і чіткої відповіді немає.
Ну, дали (може) тримай дома і радуйся. Ні хочу з собою носити і всюди - для чого не ясно.
Видно себе кожен наскільки впевнено почує і "виросте" в своїх очах, що прямо всі розступляться :D
Це ж треба бути таким не впевненим у собі:) не кажу, про можливі наслідки, ні для себе, ні для сім’ї (коли не не будеш біля неї в момент можливої кривди) і т.д і т.п.
Щаслива людина,- вільна людина, яка несе добра і вірить в другого, все інше піжонство.
Ви праві на 100 відсотків, давайте в понеділок взагалі поздаємо всю вогнепальну зброю в утиль!
 

Visioner

Слідопит
Щаслива людина,- вільна людина, яка несе добра і вірить в другого, все інше піжонство.
Так не купляйте як Вам не треба.
Ми кажемо за можливість вибору.
У всіх різні умови життя, комусь він буде не зайвий.
А щаслива людина доки до нього додому не завітали не дуже щасливі наркомани з ножем.

"PS: Від випадку ніхто не застрахований, як і не застрахований від нападу той хто має зброю і його охороняють. "
А это вообще полный пердимонокльo_O.
Так у того кто имеет оружие самообороны и есть ШАНС остаться в живых.

Вы о чем вообще...???
 

Степанович 2

Снайпер
А на вас хтось має обов’язково напасти...чудаки - перестраховщики, які не розуміють, що своїм бажанням МАТИ, вони загострюють ситуації і роблять її тупиковою.
Взагалі тоя розумів з чим зіткнуся, написавши цей пост, тому не дивуюсь і будьте здорові.
 

Visioner

Слідопит
А на вас хтось має обов’язково напасти...чудаки - перестраховщики
Вы с Луны?
Откройте статистику разбойных нападений и грабежей в Украине на людей и их жилье.
Но дело даже не в таких "счастливых" как Вы, дело в возможности человеку защитить себя и своих близких.
У него должно быть такое право!

А для "счастливых" будет отдел с водяными пистолетами и резиновыми ножами :D
 

Віталій_ua

Мисливець
Два роки тому зі мною стався випадок що до цих пір переживаю за безпеку своїх близьких.четвер я вихідний дружина на другу зміну просить провести та зайти до магазину .вийшли з дому об 11 годині дня.повертаюся додому о 12.30 між 3 та 4 поверхами (мешкав на 4)розминаюсь з трьома особами піднявшись на поверх в квартирі відчинені двері все шкереберть.рушниця в сейфі до неї не дісталися.тоді мені слідчий сказав добре що застав не в квартирі....так що короткоствол конче потрібний до речі я звичайний роботяга та й жив на орендованій квартирі.може хоча б на травмат спростять отримання дозволу.
 
Зверху