Крахмал и картечь 6.2

Тарас СОБ 3

Мисливець
На 16 к нужно 7.9 мм крест на крест, патроны с крахмалом расстреливают в конце сезона на пострелушках. 8.2 для 16 калибра даже опасна для чока.
8,2 по дві картечини, нічого шкідливого небуло, я б більше боявся за одиниці, тверді і пересипані крохмалем
Хрест навхрест, пересипка крохмалем, для 6,2-7'2 в мене нічого недала.
Коли їх "стовпчиками " ставив, це так, приріст кучності був і то немалий
Хрест навхрест без умовного контейнера, мені дали, хороший результат яказ 00000 з чока і 000000 з півчока
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Пробовать нужно. Главное, чтобы в центре не было картечины. У меня лучше всего полетело без картечи в центре.
Знову ж, від ружбайки залежить, в фотоплівці, чи контейнері, якщо по хащах, то якраз з центральною в мене працює, але не контейнерна, в фотоплівці чи картоні
Якщо без центральної то обносить, летить кругом з пустим центром, а з центральною, на 30-40 кроків, влітає 5-7 і місиво
 

Patso

Снайпер
Пристрілював моссберга картеччю. Картеч радянська. Розмір 6-6,1мм. Пробував 2 варіанта по 7 в ряд 28 картечин ( 36г) на с7l - 1,6г з 0,25 і 0,5мм. І 29шт по 5 в ряд на Рисі ( з центральною картечиною в середині крім верхнього ряду) = 37,5г на А0 - 1,9г для 0,75мм і 1мм. Так узгоджується з чоками. Безконтейнерна, як і очікувано полетіла посередньо. Найбільше сподобалась контейнерна на рисі. Трохи лівіше попав, але якщо ті кілька картечин, що попали зліва за кругом враховувати, то кучність 93%
 

Вкладення

Охотник77

Снайпер
Маніпуляції крохмалу з картечью в мене недало відчутної різниці в кучності на відміну заливкі де результат на 50м 3/4 в контурі крупного вовка
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Трохи по ворушу цю тему...
Фірма Ремінгтон, з давніх часів споряджає набої з картечинами із додаванням крохмалю...
На фото набій 78-го року.

IMG_20230104_183518.jpg
IMG_20230104_183452.jpg
 

hnat

Мисливець
Трохи по ворушу цю тему...
Фірма Ремінгтон, з давніх часів споряджає набої з картечинами із додаванням крохмалю...
На фото набій 78-го року.

Переглянути вкладення 803939 Переглянути вкладення 803940
Це може бути наповнювач з пластику.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Та як для мене, це все крохмаль...:)
 

oms

Слідопит
Трохи по ворушу цю тему...
Фірма Ремінгтон, з давніх часів споряджає набої з картечинами із додаванням крохмалю...
На фото набій 78-го року.

Переглянути вкладення 803939 Переглянути вкладення 803940
Декілька днів тому мій друг здуру купив такої картечі. Розмір 1ВК, він же .30, він же 7,62 мм. Доступу до свого обладнання зараз не маю, тому замість нормального розтину все зробили на колінках. Нормальний зроблю коли-небуть потім.

Гільза - 70 мм, закрита зіркою.
Порох - якійсь американський двохосновний, не зважували. Згорів відносно чисто.
Пластиковий обтюратор, Діана (здається, 10 мм).
Контейнер відсутній.
Картеч відносно тверда, зроблена не дуже якісно. Укладена в 4 ряди по 4 штуки. Буфер - поліетилен. Вага картечі з буфером - майже 39 грамів (зваження відбувалося на доісторичному пристрої, точніше зважити можливості не було).

Вибачаюся, шо не в тему - трохи скучив за всім цим кіпішем... :)
 

Вкладення

Охотник77

Снайпер
Розмір 1ВК, він же .30, він же 7,62 мм
А по факту якій розмір був рросто цікаво? Розібрав для себе ремінгтон дробовий напівмагнум в 76й гільзі то якістю комплектуючих лишився задоволений,відстріляти так і недовелось бо були придбані перед війною
 
Останнє редагування:

oms

Слідопит
А по факту якій розмір був рросто цікаво? Розібрав для себе ремінгтон дробовий напівмагнум в 76й гільзі то якістю комплектуючих лишився задоволений,відстріляти так і недовелось бо були придбані перед війною
Не було чим виміряти, на жаль. За можливістю зроблю нормальний розтин та викладу повний розклад.
 
Зверху