Кто что знает про эти патроны?

zango

Мисливець
кто что знает про ети потроны? TORDO CHEDDITE......RC3 CACCIA ..........?????
 

Вкладення

l-vik

Новачок
RC-классные итальянские патроны , но дробь приблизительно на один № мельче чем в наших (советских) патронах
 

burkales

Новачок
Привіт усім. Багато і успішно стріляю патронами RIO № 6-7 дисперсант (куріпка,голуб,крижень з підходу,деркач).Та зараз у RIO появилась нова серія патронів Especial Ojeo (поділіться досвідом хто пробував).На зайчика для мене найкращий RIO 36 грм. контейнер.Тахо неподобається. А їхньою АСКАНІЄЮ хіба на Святий вечір стріляти, би їх шляк трафив.
 

zweroboy

Мисливець
burkales писал:
Привіт усім. Багато і успішно стріляю патронами RIO № 6-7 дисперсант (куріпка,голуб,крижень з підходу,деркач).Та зараз у RIO появилась нова серія патронів Especial Ojeo (поділіться досвідом хто пробував).На зайчика для мене найкращий RIO 36 грм. контейнер.Тахо неподобається. А їхньою АСКАНІЄЮ хіба на Святий вечір стріляти, би їх шляк трафив.


Розтлумачте, а що значить "би їх шляк трафив"? :)
 

Доцент

Мисливець
zweroboy;79227 сказав(ла):
burkales писал:
Привіт усім. Багато і успішно стріляю патронами RIO № 6-7 дисперсант (куріпка,голуб,крижень з підходу,деркач).Та зараз у RIO появилась нова серія патронів Especial Ojeo (поділіться досвідом хто пробував).На зайчика для мене найкращий RIO 36 грм. контейнер.Тахо неподобається. А їхньою АСКАНІЄЮ хіба на Святий вечір стріляти, би їх шляк трафив.


Розтлумачте, а що значить "би їх шляк трафив"? :)
Это по нашему приблизительно: А черт бы их побрал.
P.S. У меня жена из тех краев,немного их лексикон знаком.
 
Зверху